sk1n3r
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Munchen
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przykład Perez pokazuje,że wcale tak nie musi być,oile dany kandydat ma wizję.
0
I nic się nie zmieni, dalej będziemy brnac w drogę bez wyjścia.
2
Przykro mówića,ale w pierwszej kolejności za wyniki jest odpowiedzialny styl i nasze ustawienie. Przez chore gadanie o DNA staliśmy się więźniem własnego systemu.
Nie byłem zwolennikiem Luisa od samego początku, nie chodzi o jego umiejętności (Chociaż jak widzę w trakcie meczu jego decyzje personalne i Ustawienie to..) a o styl w jakim będzie grała Barcelona, wiedziałem ze nic się nie zmieni.
Klopp, Jose,czy Simeone,cała trójka gra stylem 4-2-3-1. Zaraz będzie dyskusja,że dwoma Dm grać nie można, od razu nasowa się przyklad Realu, Modric i Kross to są typowi defensywni pomocnicy? Nie,a jakoś to funkcjonuje.
0
dzięki stwórcom, że go nie mamy....
Tylko Jurgen Klopp.
1
Tego się nie da oglądać... trener bez mózgu, wiadomo było, Ze Almeria zagra z kontry....Mascherano w pomocy do przecinania, szybkiego odbioru byłby idealny, no ale wiadomo....w kadrze klasyczni środkowi obrońcy, ale jak zwykle trzeba kombinować...
4-2-3-1 > 4-3-3 Barcelońskie powinno przejść do lamusa...
0
Pedro ja Ci życzę.... INNEGO KLUBU.
9
Poważnie ?
Wszyscy od 3 sezonów zastanawiają się, co w tym klubie robi Pedro...
1
Właśnie cieszę się, że na sile nie szuka partnerów jak cała reszta, a później dziwicie się, ze odbijamy się od zaparkowanych autobusów...
Brawo za grę, 16 metr nic tylko strzelać.A dwa bramkarzowi trzeba dać się wykazać, dać szanse na popełnienie błędu o są efekty.
0
Kontra, czyt. Messi?
1
Niesamowite jest to, jak taki Halilovicia może przyćmić w debiucie o 4 lata starszego i bardziej doświadczonego Roberto. Chłopak długo w Barcie B nie posiedzi,
0
Patrząc na grę Halilovicia. pozytywnie mnie zaskakuje. Mam nadzieje, że dostanie swoją szanse w trakcie sezonu.
Obecny skład przypomina raczej mi taktykę 4-2-3-1, aniżeli 4-3-2-1 jak to niektórzy pisali,a już najbardziej stare 4-3-3.
1
Szkoda, że Kroos i James w Realu. Tej dwójki bardzo żałuje. To będzie ciężki sezon
0
Znajdź mi na tej pozycji ( prawoskrzydłowy ), prawonożnego zawodnika, bardziej bramkostrzelnego, pracowitego gracza od Alexisa....
Podpowiem, nie ma takiego.
1
Ojej powiało grozą!
Wywalamy faceta, który z powodzeniem gra na obu flankach defensywy, strzela bramki tak i prawa, jak i lewa nogą, a bierzemy Mathieu? Hmmm chyba, że wracamy do gry w obronie z czasów Abidala, widać gra na dwóch maluchów w obronie nie przyniosła zakładanych rezultatów. W sumie może to mieć ręce i nogi, na lepszych rywali taki Mathieu mógłby zdać egzamin.
0
Brać i się nie zastanawiać! Jeżeli nie on, to proponuje poszperać w kadrze Interu Mediolan. Gra tam M. Kovacic.
1
A ja wam powiem tak, Suarez wybitny zawodnik, wie to każdy z nas, narozrabiał, ale lepiej go mieć po swojej stronie, ale jak nie on i jak nie Reus to proponuje pewnego gracza z San Sebastian, a nazywa się A. Griezmann. Facet ma papiery na wielkie granie, wyciągnie go ktoś, a później my będziemy chcieli go odkupić za 70 baniek.
0
Hmmm ogólnie kapitanem powinien być taki facet z jajami! Taki przysłowiowy kawał byka, żaden z wyżej wymieniowej trójki takowym nie jest. Dla mnie tak kapitanem był Puyol (jak zapewne dla wielu Cules), obok niego w jednym szeregu można by postawić takich pilarzy, jak choćby T. Silva, czy V. Kompany. Ci zawodnicy nie pociągną tego we właściwą stronę, jak dla mnie i tak z całej trójki to Pique ma największe szanse. Ma charakter, może większa rola w zespole odmieni nieco jego zachowanie? Zobaczymy
0
Rok za późno.
Ściągniecie Koke w tym okienku wydaje się koniecznością, bądź T. Krosa z Bayernu. Facet ma rok kontraktu, za rok odejdzie za free. Myślę, że byłby to dobry wybór.
Inna opcja jest zmiana taktyki, przejść z bezużytecznego już dla nas 4-3-3 na 4-2-3-1 z Messim jako 10 za napastnikiem. Środek Busi z Iniesta, przed nimi Messi.
Chociaż sam w to nie wierze....ale byłoby pięknie.
2
OMG..... wiedziałem, że tak będzie, a może nikt go nie chce i dlatego tak jest...ale dawać mu od razu nowy kontrakt? Zmieniamy filozofie grania, a ten gość potrafi zagrać tylko do tyłu bądź w poprzek....
powiem to raz jeszcze >>>>>>>>>>>>> OMG
0
I to ja robię z siebie idiotę... przypadkiem nie zauważyłeś, że Alexis to typowy skrzydłowy, zaś dwaj zawodnicy wymienieni przez Ciebie to gracze środka pola... widzisz różnice?
0
Rozumiem, że Pogba czy Vidal maja grać na skrzydle?
0
Głupie porównanie, Messi jest jeden, a za nim długo długo nic.... i nawet sam Messi bez taktyki, zaskoczenia przeciwnika nic nie zdziała, przykład? Druga część sezonu z lepszymi rywalami, a dwa jak policz ile razy w tym sezonie taka sztuka mu się udała, a ile razy zatrzymywał się na pierwszym przeciwniku... jeżeli tego nie widzisz, to gratuluje i proponuje żebyś dalej wzdychał do systemu i czasów Pepa...
1
Po pierwszym akapicie przestałem czytać....
Styl nie pasuje do każdego, kto gra na stojaka? Hmmm a powiedz mi gdzie taki właśnie Alexis i Neymar maja się rozpędzić, jak cała drużyna przeciwnika ustawiona jest na 20 m? Nie wiem czy wiesz, ale Ci zawodnicy bazują na szybkości, dryblingu, zwrotności, a te atuty wykorzystuje się również w kontrach, w szybkim przechodzeniu z obrony do ataku, a tego Barca nie robi i nie robiła, nawet za czasów Pepa. Styl Barcelony... przeciwnik po stałym fragmencie gry zostaje z 3 obrońcami, co Robi Barca? czeka aż wszyscy wrócą, bo po co sobie i zawodnikom ułatwiać?
3
Trąbiłem o tym od samego początku... styl Barcelony psuje graczy typu Alexis i Neymar. Wszyscy to wiedzą, poza Barcelona.
0
Facet nie jest najgorszy, ale umiejętnościami drugi Fazio, tak jeden jak i drugi - zapchaj dziury po nieudanym oknie transferowym.
Oby tak nie było.
0
Przyjdzie na ławkę, żeby blokować miejsce kolejnym? Dla mnie transfer bez sensu
4
To już połowa sukcesu.... nie umniejszam zasług "Pedrito" dla klubu, ale jego pora wybiła, a to jest właśnie to drugie 50% sukcesu.
0
Przy odpowiednim trenerze każdy będzie miał okazje do gry. Niestety z czasów Tiago takowego nie było i być może przez własna głupotę straciliśmy gracza, który mógłby być najlepszy na świecie na swojej pozycji.
Niestety element zaskoczenia, którym Xavi i Iniesta dysponowali z ich najlepszych momentów gry ma Tiago, a tego nam brakuje by zaskoczyć przeciwników.
8
Możesz się zdziwić, jak w trakcie sezonu za dobre występy w Barcelonie B dostanie szanse w Pucharze Króla ;) jeżeli faktycznie jak tak dobry, jak o nim piszą i pokazują filmiki na YT, to niczego bym nie wykluczał.
1
Nie odejdzie i całe szczęście.
Moim zdaniem w następnym seoznie nie ujrzymy Pedro, Songa, Alvesa, Mascherano, Tello, Afellaya, Dos Santosa, Cueanki i pewnie Roberto, nie licząc oczywiście Puyola i Pinto.