slipdog
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to tak jak Barca, maks polfinal po ograniu cudem ogorkow :D
0
dorosli ludzie mowia ,,zabije cie" co wg ciebie kazdy tak robi dlatego tyle morderstw mamy :D ,,i ze cie nie opuszcze" ale chamyyyy jedne to przestrzegaja :D Czas dorosnąć
2
jakie to smutne a przeciez mogl isc do Legii :( komu by zalezało na kasie i tutułach? cham jeden, powinien jak ty isc pracowac do Lidla ! cham jeden
0
gra coraz gorsza :D pewnie dlatego u siebie wszytskie zwyciestwa a na wyjazdach juz sie nie cofaja tylko maja 70 % psoiadania :D taaaa, gorsze. Moze dlatego ze teraz w Anglii gra sie co 2 dni a nie lezy na dupie i opala jak w Hiszpanii co?
0
a jednak cos cie tam, skoro musiales cos napisac :D
2
bo wiesz jak kiedys grales w jakims klubie to juz do konca zycia nie mzoesz grac w innym ! rozumowanie debili
0
zabawne ze swoje wypociny pisze gosc ktory ogladal mecz Chelsea 10 lat temu :D no cóz parapetów u nas nie brakuje to i kolejny sie do kolekcji nada
1
och nieeeee, a jak piłkarzyk Barcy mowi ze trener dobry to codziennosc a tak to ochhhh echhhh achhh a bedziesz płakuniał?
0
snij dalej chłopcze, a Barca jak zwykle polfinal po wygranych z ogorkami? ahaa :D
0
hahaha tak żalosne ze nie wiadomo czy sie smiac czy płakac :D od zawsze cie irytuje styl gry aha aha....z tego co ja wiem to Fabregas i Costa sa dopiero od tego sezonu, a w tym roku Chelsea gra zupelnie inaczej...ale ty mowisz ze w finale LM grali autobusem aha aha.....wrózbita Maciej? :D nie kompromituj sie wiecej
0
i masz racje ! wiec teraz wezmy sobie fakty a nie wypociny z łbów amatorów : ten sezon - z Liverpoolem na wyjezdzie - cały czas Chelsea do przodu, z Arsenalem do przodu, z Evertonem na wyjezdzie 3:6 (ach ten autobus) , tamten sezon? 6-0 z Arsenalem, 4 - 0 Tottenham, 3-1 MU, a przeciez nie mieli napastnika. W tym sezonie posiadanie pilki prawie 70 % w kazdym meczu w tym na wyjazdach.....ach ta zalosna Chelsea tylko w obronie graja, brawo za rozumek :D
0
i co z tego wynika? ze nie jest bachorem ktory sie obraza na swiat za pierdoły? tak robia dorosli ludzie ! moze kiedys to pojmiesz
0
bo woli grac w normalnej lidze gdzie jest normalna gra a nie panienki które marza o batach i kluby jak Valencia sa w stanie upadlosci :D
0
noooo az w całym jednym meczu grał Etoo jako obronca straszne :O przypomnij mi w jakim to było meczu? z Barca gdzie ukochanyyyyy Busgets zrobił ,, a kuku" i sie skompromitował na cały swiat. Ale wiadomo , co to był za mecz żałosny, tylko o finał LM, ty bys sie pewnie rozpłakał i poszedł do domu bo ci kazaliiiii ojoj
0
bo graja lepiej to wiadomo, Chelsea teraz polke wyzej od Barcy
0
dokladnie, mowiac ze Chelsea gra jak Barcelona o matkooooo ile tam przeklenstw, a ile im nawrzucał i obrazal....z członkiem na mozgi sie zamieniles? idz do kogos doroslego niech ci wytlumaczy co tam powiedział
0
bo nie sa debilami i nie małymi dziecmi jak niektorzy fanboje? aha
0
nick swiadczy o inteligencji...jak widac u ciebie brak
0
a kto ma mozg mysli tez o przyszlosci no ale skoro liczy sie tu i teraz :D polecam Maldiniego, jeszcze zyje
0
nie, sprowadzaja gosci za pomoca kuli zgaduli łosiu
0
spokojnie to dostali wpiernicz, a za sto lat to odpiero bedzie ! wtedy Messi na pewno strzeli bla bla bla
0
gdybys nie wiedział to sponsor daje pieniadze...no chyba ze sadzisz ze to charytatywnie :D
0
straszne, naskarzyłes tez do mamy na pana wyzej za prowokacje? :O
0
na pewno o to chodizło Barcleonie sprowadzajac ofensywnego pomocnika do rozgrywanai by rozbijał ataki przeciwnika, taaaa :D
0
tika taka - bezsensowne klepanie piłki w srodku pola, uprawiane jedynie przez Quatar Fundation, nic nie wnoszace do gry, przeciwnik zabiera piłke i strzela bramke a fanboje sie podniecaja ze co z tego skoro 90 % posiadania piłki
0
a za chwile wejdzie Quatar i znów bedzie pokaz najlepszego aktorstwa na świecie
0
haha tylko 7 rezerwowymi zagrali, ale co debil moze wiedziec
0
powiedział klown kibicujacy druzynie ktora na koszulkach ma Quatar :D to pewnie zielone ludziki co? żałosne
1
hmmm moze po to ze on nie jest obronca co?
1