slipdog
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak głupi jak ty? zartowałem...jestes głupszy
0
wpierw sie naucz pisac bez błedów...potem pomyśl...potem sprawdz wyniki...ale rozumiem ze lubisz snic :D w takim razie ciesz sie przeciez w 1973 pokonalismy Anglie na Wembley :D a ty sie ciesz tym co było 3 lata temu woooow :D
0
mówisz o tym sezonie gdzie Guardiola zostałrozniesiony przez Mourinho który z Realem ustanowił rekord ligi w pkt i golacha i wcale nie uciekł? :D O tym Guardioli który nie chciał isc do Anglii bo sie bał Mourinho? o tym który wybrał Bayern gdzie w lidze prócz nikt sie nie liczy? no taaaak ten to jest bohater :D :D
0
ale najwidoczniej tobie brak mózgu
0
tak a Messi gra za darmo tak kocha klub :D a Neymar poszedł za trofeum dlatego bedzie z 15 mln zarabiał, tez prawie jak za darmo :D
0
Oj żałosne z was dzieci naprawde :D Luiz jest w Chelsea z najlepszym trenerem na swiecie, z jednym z najbogatszych włascicieli dajacym olbrzymie pieniadze na piłke, gra w najlepszej lidze świata, mają bardzo młody zespół z niesamowitym potencjałem który z roku na rok tylko bedzie wiekszy ale oczywiscie juz biegnie do Barcelony :D
Bo Pudelek podał ze chce grac i obnizyc pensje chociaz kazda jego wypowiedz brzmi ,,kocham Chelsea nie obchodza mnie plotki" to dzieci i tak beda sie jarały bo to Barcelona :D nie te czasy dzieci, nie te czasy
0
a gdzie tu pada zdanie ze Luiz gdzie odejsc? gdzie tu pada zdanie ze jest gotow na obnizke zarobków :D Jak na razie tylk osie wypowiada ze uwielbia Chelsea jego serce jest niebieskie i chce grac tu do konca kariery.,....ale pewnie dzieci uznaja to za fakt checi przejscia do barcy :D
0
ta, bo Luiz juz leci do tych aktorów z Barcelony :D
0
w Pudelku mówił ze chce grac w Brcelonie za mniejsza kase? czy moze Pomponiku? zdradz nam te zródło :D :D
0
chelsea sie moze zgodzic....a gdzie? w pudelku o tym pisali? :D
0
to ze w twojej rodzinie sami debile to nie musisz wszystkich mierzyc swoja miara
0
hahahaha na zadnej stronie Chelsea ani Liverpoolu nie znajdziecie nawet wzmianki o Luizie i Agerze bo nie ma zadnego tematu, ale jak zwykle dzieci bez mózgu wierza w takie rzeczy :D.....i Mate podobno chce wywalic i dlatego powiedział ze nie sprzeda go za zadne pieniadze :D
0
dokładnie !!! kazdy pamieta jak Alvesa powalił podmuch nogi przelatujacy metr od niego...jak on sie wtedy tłumaczył? wpierw ze faul a potem jak powtorki pokazały ze nic nie było to uwagaaa: musiałem to zasygnalizowac sedziemu bo mógł mi złamac noge :D Kazdy powinien na poczatku meczu sie połozyc i zasygnalizowac sedziemu ze cos sie dzieje :D
0
opłacało sie czekac Barcelona w podstawowym składzie i Neymar sie tyle nagrał ho ho.....
0
nikt Barcelonie nie odmawia : Silva az sie rozpłakał na wieść o zainteresowaniu nim przez Barce :D
0
chyba cie tata drylował
0
i dlatego tez Barcelona na 8 ostatnich meczy wygrała az cały JEDEN !! :D :D ale ma lepszych piłkarzy taaaaak :D
0
a widzisz roznice miedzy 37 a 2? :D
0
rozpłacz sie i poskarz Messiemu :D
0
ODOWŁAĆ MECZ Z BAYERNEM !!!! przeciez we wtorek Vilanova ma operacje...aaaa pieniazki leca wiec sie nie odwoła :D :D
0
niech odwołaja kolejne mecze z 5 lat do przodu bo pewnie z tyle potrwa jego leczenie :D
0
wpierw to sie naucz pisac poprawnie z ortografia :D a potem nie skacz z tym FFP bo Barcelona upadnie jak nie bedzie mogła kupywac zawodnikow po 40 mln...tak wiem wiem oni maja tylko wychowankow jak Zlatan Villa i nawet taki Fabregas co przeciez wszystkie sukcesy osiagał w szkolce uhm :D
0
i co? i nadal beda takie kpiny jak 40 mln za fabregasa 40 za Ville i 46 za Ibrahimovicia nie? och te niedobre zagraniczne klubu chamy !!!
0
nie stac Barcelony
0
ROURA NA PREZYDENTA !!!
0
standard :D a pamietasz przed tamtym sezonem? jak dobrze ze Guardiola odchodzi on był tylko od motywacji a od taktyki Tito, a po sezonie - Tito to dupa tylko od motywacji a od taktyki byl Guardiola :D
0
skoro Chelsea ma kupe kasy to po co ma go sprzedawac? skoro tak łatwo kupic sobie nowego dobrego to czemu Barcelona tego nie zrobi? :D wszytskie kwestie sie wzajemnie wykluczaja wiec sie nie spinaj bo nie przyjdzie :)
0
och jej jakis ty madry !! szkoda ze nie doczytałes na tej samej stronie na ktorej wyjasniaja ze maja własny system wyceniania piłkarzy nie biora zupełnie pod uwage wieku, klubu, dlugosci kontraktu tylko maja swoje własne widzimisie :D naprawde zabłysnałes hoho :D
0
hehe oj naiwniacy :D niech Barcelona obnizy pensje Messiemu o 5 % to w ciagu miesiaca go tu nie bedzie :D takie pierdoły zostawcie dla frajerów bo Messi bez pieniedzy by wam mogl co najwyzej d... pokazac :D
0
gdyby FFP było przestrzegane do Barcelona juz dawno umoczyla swoja d...Fabregas 40 mln Villa ze 35 Song ze 20 i tak dalej i tak dalej, ale o tym sie juz nie pamieta co nie? :D