slipdog
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w pudelku o tym pisali? czy moze siedzisz w zarzadzie Chelsea i wiesz wiecej, oswiec nas :D
0
jak to nie? tobie moglby kopa w dupe :D
0
a wiesz to z ...pudelka czy innej szanowanej strony? :D
0
to zamknij oczy i sie rozpłacz jak nie chcesz czytac :D
0
hmmm która? 0 - 7 chyba :D
0
Lepsza symulke powiadasz? I mówi to ktos kto kibicuje akuku Busgets i ,,urwał mi noge powietrzem Alves"? ahaaaa no bardzo ciekawe :D obiektywizm pełna geba a raczej głupota :D
0
ojojoj jakie to straszne. Niech Barcelona zmniejszy Messiemu pensje o 10 % a po miesiacu juz bedzie w innym klubie - tak wyglada miłosc do klubu :D tylko idiota moze uwazac ze piłkarze i reszta nie robia tego dla pieniedzy
0
tylko że Luiz tez nie jest na psrzedaz :P
0
0
jakby wygrali by było na czołówce wiadomosc :D a tak to...właczyc zraszaczeeeee
0
ostatnie zwyciestwo Barce nad Realem kiedy to było? 7 meczy temu? na 8 ostatnich tylko jedna wygrana...upokorzenia 2-1 z rezerwami Realu który zagrał bez 7 podstawowych graczy, Ronaldo który wszedł na 30 minut został piłkarzem meczu grajac 3 razy mniej niz zawodnicy Barcelony. 1-3 na Camp Nou gdzie Barca oddała 2 słownie dwa strzały. Meczarnie z Milanem, fartowne remisy REMISY nie zwyciestwo z PSG, upokorzenie 7 - 0 z Bayernem, pokazanie ze mozna Barcelone ugryzc jak tylko sie chce, tiki taka juz dla wiekszosci zespołów nie stanowi problemu, Real juz od stycznia grał rezerwami w lidze i teraz mówic o 15 punktowej przewadze.....ahaaa
0
tam powinna być poprawka w tekście. Nie skrzywdził hiszpańska piłke, tylko katalońską, od 7 meczy biedn Iniesta juz nie potrafi pokonac Realu, kompleksów się nabawi. Jeszcze rezerwy Realu skrzywdziły piłke pokonujac Barce...jak oni w ogolę śmiali...włączyć zraszaczeeee !!
0
cdefb i co tam jeszcze ble ble, tak idź się rozpłacz walnij głową o ścianęi się rozpłacz.....szkoda komentarza na debila
0
oho Barca znów stawia na wychowanków...i dlatego w ostatnich latach na transfery wydała wiecej niz Real :D :D
0
no i o takim możecie tylko pomarzyc :D tylko pomarzyć
0
całe 23 mln woooooow za tyle to mogą kupić hmmmmm Del Piero :D
0
pytanie komu teraz Barca włączy zraszacze :D
0
VillaMaravilla5000 i jeszcze ty jako podajacy im piłki i byłby komplet :D
0
sprzedac Alexisa !!
0
zburzyć stadion bo zasłania Messiego !!
0
to sie nazywa mistrz...nie pokonał ani jednej dobrej druzyny przez cały sezon :D anie Real ani Valencia ani ATletico nawet Athletic a w LM same baty z mocnymi druzynami :D
0
0
iniessi... naprawde idz sie lecz
0
No co wy barcelonie nikt nie pomaga takie dziwne przypadki :D
0
Na szczescie uefa jak zwykle pomagla i barcelonka zagra rewanz u siebie inaczej by sie posikala :D
0
Wlaczyc zraszaczeeeeeeeee
0
woooow jaki powalajacy argument ! Naprawde idz sie zakop :D
0
Oho juz sie zaczyna pomaganie aktorom. Ale to niiiiiic zaraz zwala ze to Realowi pomagaja :D
0
jeonek - no szacuuuuun za znajomość piłki noznej. W ogole masz o kims pojecie spoza swojej Barcelonki? ::D Handanovic sredni bramkarz....uhm koniec dyskusji :D
0
na razie miło, a jak przegrają to zraszacze pójdą w ruch :D