0

w pudelku o tym pisali? czy moze siedzisz w zarzadzie Chelsea i wiesz wiecej, oswiec nas :D

0

jak to nie? tobie moglby kopa w dupe :D

0

a wiesz to z ...pudelka czy innej szanowanej strony? :D

0

to zamknij oczy i sie rozpłacz jak nie chcesz czytac :D

0

hmmm która? 0 - 7 chyba :D

0

Lepsza symulke powiadasz? I mówi to ktos kto kibicuje akuku Busgets i ,,urwał mi noge powietrzem Alves"? ahaaaa no bardzo ciekawe :D obiektywizm pełna geba a raczej głupota :D

0

ojojoj jakie to straszne. Niech Barcelona zmniejszy Messiemu pensje o 10 % a po miesiacu juz bedzie w innym klubie - tak wyglada miłosc do klubu :D tylko idiota moze uwazac ze piłkarze i reszta nie robia tego dla pieniedzy

0

tylko że Luiz tez nie jest na psrzedaz :P

0

0

jakby wygrali by było na czołówce wiadomosc :D a tak to...właczyc zraszaczeeeee

0

ostatnie zwyciestwo Barce nad Realem kiedy to było? 7 meczy temu? na 8 ostatnich tylko jedna wygrana...upokorzenia 2-1 z rezerwami Realu który zagrał bez 7 podstawowych graczy, Ronaldo który wszedł na 30 minut został piłkarzem meczu grajac 3 razy mniej niz zawodnicy Barcelony. 1-3 na Camp Nou gdzie Barca oddała 2 słownie dwa strzały. Meczarnie z Milanem, fartowne remisy REMISY nie zwyciestwo z PSG, upokorzenie 7 - 0 z Bayernem, pokazanie ze mozna Barcelone ugryzc jak tylko sie chce, tiki taka juz dla wiekszosci zespołów nie stanowi problemu, Real juz od stycznia grał rezerwami w lidze i teraz mówic o 15 punktowej przewadze.....ahaaa

0

tam powinna być poprawka w tekście. Nie skrzywdził hiszpańska piłke, tylko katalońską, od 7 meczy biedn Iniesta juz nie potrafi pokonac Realu, kompleksów się nabawi. Jeszcze rezerwy Realu skrzywdziły piłke pokonujac Barce...jak oni w ogolę śmiali...włączyć zraszaczeeee !!

0

cdefb i co tam jeszcze ble ble, tak idź się rozpłacz walnij głową o ścianęi się rozpłacz.....szkoda komentarza na debila

0

oho Barca znów stawia na wychowanków...i dlatego w ostatnich latach na transfery wydała wiecej niz Real :D :D

0

no i o takim możecie tylko pomarzyc :D tylko pomarzyć

0

całe 23 mln woooooow za tyle to mogą kupić hmmmmm Del Piero :D

0

pytanie komu teraz Barca włączy zraszacze :D

0

VillaMaravilla5000 i jeszcze ty jako podajacy im piłki i byłby komplet :D

0

sprzedac Alexisa !!

0

zburzyć stadion bo zasłania Messiego !!

0

to sie nazywa mistrz...nie pokonał ani jednej dobrej druzyny przez cały sezon :D anie Real ani Valencia ani ATletico nawet Athletic a w LM same baty z mocnymi druzynami :D

0

0

iniessi... naprawde idz sie lecz

0

No co wy barcelonie nikt nie pomaga takie dziwne przypadki :D

0

Na szczescie uefa jak zwykle pomagla i barcelonka zagra rewanz u siebie inaczej by sie posikala :D

0

Wlaczyc zraszaczeeeeeeeee

0

woooow jaki powalajacy argument ! Naprawde idz sie zakop :D

0

Oho juz sie zaczyna pomaganie aktorom. Ale to niiiiiic zaraz zwala ze to Realowi pomagaja :D

0

jeonek - no szacuuuuun za znajomość piłki noznej. W ogole masz o kims pojecie spoza swojej Barcelonki? ::D Handanovic sredni bramkarz....uhm koniec dyskusji :D

0

na razie miło, a jak przegrają to zraszacze pójdą w ruch :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?