slipdog
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o to dokladnie opisuje twoj stan, głupi jestes głupi umrzesz :D
0
moze specjalnie jestes głupi zeby była równowaga na świecie co?
0
zaraz ci obiad zje, specjalnie ech...
0
1
moze po prostu juz nie chciał grac w klubie w którym wystepuja sami marni aktorzyny które tylko upadaja z polotem :D
1
to przekracza ich mozliwosci :D ja sie zastanawiam jak tu wiekszosc tych piszacych funkcjonuje w zyciu? przeciez tu sami debile :D
0
bardzo odbrze słyszałes, i dlatego Mou sprzedał Mate mówiac ze Oscar jest dla niego lepszy i podstawowym rozgrywajacym :D a po tych mistrzostwach gdzie zawodzi czyli gra lepiej od Neymara to juz w ogole :D
0
a znajac zycie za tysiac złoty bys zjadł swoje gówno :D
4
obniz Messiemu pensje o chociaz smieszne 20 tys, a zobaczysz jak kocha barcelonke i jak szybko stad odejdzie :D
1
idz do mamy niech ci wyjasni co to ironia
0
wy tu wszyscy nie macie mózgu?
0
podobno 500 mln, tam w Pudelku pisali nie? :D
0
ze niby Fabregas do Chelsea? pfff daj spokoj on tam nigdy nie pojdzie, on kocha Arsenal !!
2
dokładnie, Song był przez tyle lat kapitanem Arsenalu, na pewno im tego nie zrobi
1
przez powietrze, a i owszem
0
a co pomóc ci? daj spokoj jutro przepiszesz
0
och nie prosze....strzelam focha i za kare nie przejde do twojego zespołuuuu, jak mogłes mi to zrobić :(
0
albo ty sie zamyslisz patrzac jak Rakitic sie prezentuje na tle lepszych druzyn a nie patałachów w Sevilli :D
0
dokładnie jest az o cały rok młodszy ! podczas gdy ten beznadziejny Cesc grał z ogórami w LM i PL rakitic skrzetnie chował swój talent w mocarnej Sevilli :D
0
zwłaszcza ze nigdzie ich nie ma oficjalnie :D ale to na pewno jego, to tak smao jak ty mówiłes wczoraj ze juz nigdy sie nie odezwiesz ! ty ryju
0
straszne......prawie mu odgryzl łeb, nawet go widział nie? wiesz nie kazdy jest małym głupim bachorem , nie mierz wszystkich swoja miara, niektorzy sa dorosli i nie obrazaja sie za zabranie wiaderka
0
a znajdz te zdanie gdzie on oficjalnie to powiedział :D no szukaj szukaj, a i tak nie znajdziesz...a Manson sobie wyciał zebro zeby sobie robic loda...to tez mozna znaleźć :D
0
odpowiedz godna...owcy :D tylko ze one robią beeeeee
0
bo to najlepszy klub proste
0
tez sie ciesze :D w koncu super paka
0
nie kazdy jest debilem z piana na ustach, niektorzy maja mozgi wiec mozna
0
mówisz o Grenadzie? :D
0
to wyjdz chłoptasiu jak ci sie nie podoba
0
a moze sie ty rozpłacz? :D
0
haha i go pocisnałes :)