0

o to dokladnie opisuje twoj stan, głupi jestes głupi umrzesz :D

0

moze specjalnie jestes głupi zeby była równowaga na świecie co?

0

zaraz ci obiad zje, specjalnie ech...

0

1

moze po prostu juz nie chciał grac w klubie w którym wystepuja sami marni aktorzyny które tylko upadaja z polotem :D

1

to przekracza ich mozliwosci :D ja sie zastanawiam jak tu wiekszosc tych piszacych funkcjonuje w zyciu? przeciez tu sami debile :D

0

bardzo odbrze słyszałes, i dlatego Mou sprzedał Mate mówiac ze Oscar jest dla niego lepszy i podstawowym rozgrywajacym :D a po tych mistrzostwach gdzie zawodzi czyli gra lepiej od Neymara to juz w ogole :D

0

a znajac zycie za tysiac złoty bys zjadł swoje gówno :D

4

obniz Messiemu pensje o chociaz smieszne 20 tys, a zobaczysz jak kocha barcelonke i jak szybko stad odejdzie :D

1

idz do mamy niech ci wyjasni co to ironia

0

wy tu wszyscy nie macie mózgu?

0

podobno 500 mln, tam w Pudelku pisali nie? :D

0

ze niby Fabregas do Chelsea? pfff daj spokoj on tam nigdy nie pojdzie, on kocha Arsenal !!

2

dokładnie, Song był przez tyle lat kapitanem Arsenalu, na pewno im tego nie zrobi

1

przez powietrze, a i owszem

0

a co pomóc ci? daj spokoj jutro przepiszesz

0

och nie prosze....strzelam focha i za kare nie przejde do twojego zespołuuuu, jak mogłes mi to zrobić :(

0

albo ty sie zamyslisz patrzac jak Rakitic sie prezentuje na tle lepszych druzyn a nie patałachów w Sevilli :D

0

dokładnie jest az o cały rok młodszy ! podczas gdy ten beznadziejny Cesc grał z ogórami w LM i PL rakitic skrzetnie chował swój talent w mocarnej Sevilli :D

0

zwłaszcza ze nigdzie ich nie ma oficjalnie :D ale to na pewno jego, to tak smao jak ty mówiłes wczoraj ze juz nigdy sie nie odezwiesz ! ty ryju

0

straszne......prawie mu odgryzl łeb, nawet go widział nie? wiesz nie kazdy jest małym głupim bachorem , nie mierz wszystkich swoja miara, niektorzy sa dorosli i nie obrazaja sie za zabranie wiaderka

0

a znajdz te zdanie gdzie on oficjalnie to powiedział :D no szukaj szukaj, a i tak nie znajdziesz...a Manson sobie wyciał zebro zeby sobie robic loda...to tez mozna znaleźć :D

0

odpowiedz godna...owcy :D tylko ze one robią beeeeee

0

bo to najlepszy klub proste

0

tez sie ciesze :D w koncu super paka

0

nie kazdy jest debilem z piana na ustach, niektorzy maja mozgi wiec mozna

0

mówisz o Grenadzie? :D

0

to wyjdz chłoptasiu jak ci sie nie podoba

0

a moze sie ty rozpłacz? :D

0

haha i go pocisnałes :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?