slipdog
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
,,na youtubie mozna znalezc duzo materialow ile meczy Mou wygral nieprawidlowo mecz z Interu w rosji Snejder wybija pilke z poza lini roznej sedziowie milcza potym faulujac bramkarza pakuje pilke do siatku a to byl mecz o zycie w tabeli a grozilo im odpadnieciem"
buhaha :D po pierwsze nie wiem odkad Kijów lezy w Rosji...juz widac o jakim mówisz meczu co nie swietna pamiec :D Co do Sneijdera nie wiem o czym mowa ale zadna bramka po takim czyms nie padła :D a że fauluje bramkarza hahaha tzreba być idiotą żeby w tamtej akcji powiedziec ze był faul, ale jak widac niektórym wiele nie trzeba zeby toczyli piane z pyska :D
0
Zgadzam się z Wojtkiem !! Mourinho jedzie na takim samym farcie jak Barcelona ! A to Busgets zrobi akuku a to Alves padnie od podmuchu wiatru i koles dostanie czerwona kartke, a to znów Barcelona gra u siebie rewanz od ilu to juz ? 3 lat/ czy wiecej? :D
Dlatego tez Mourinho przez prawie 4 lata nie przegrał u siebie meczu - wszystkiemu winni przekupieni sedziowie. Dlatego tez Inter wygrał LM chociaz nie potrafił wejsc do cwiercfinału to tez winni sedziowie.
A po ostatnie gdybys nie wiedział ale oczywiscie skad ma wiedziec taki znawca jak ty co nie :D Mourinho prowadził Rio Ave która zajeła 3 miejsce chociaz klub sie motał miedzy 1 a 2 liga, ale skad ty mozesz o tym wiedziec nie? :D tak wiec jesteś pajac :)
0
Haha typowe lameestwo krotkopamieciowe. Jak w tamtym roku Real wygrywal to mistrzostwo bylo malo wazne ale teraz to hoho :) A jak Real wygra LM to sie okaze ze liga jest wazniejsza niz jakies tam europejskie rozgrywki :D
0
i dlatego też do konca zycia Uefa bedzie robiła wszystko zeby ukochana Barca zawsze grała drugi mecz u siebie :d ot taki przypadek od...juz 3 lat? :D
0
standard jaka odpowiedź :D a u was biją murzynów :D bo oni trafili na Galte ojojojoj ale przepychania przez tyle lat juz nie pamietaja i Chelsea i czerwone kartki za akuku Busgetsa , za faule w powietrze na Alvesu...podmuchem wiatru mu mogło noge urwac :D
0
konkurs: kiedy Barcelona zagra drugi mecz w LM na wyjeździe:
a) za 2 lata
b) za 5
c) nigdy, gdyż UEFA tak ją kocha a los jakimś niesłychanym zrządzeniem jej sprzyja :D
0
tylko że od 2 lat Messi sobie moze tylko dupke Ronaldo poogladac taka prawda, chyba ze ktos jest zaslepiony ale tu akurat sie nie dziwie :D
0
akurat gola to strzelił Ramires fanie :D
0
albo od razu odwołac pierwszy mecz a co !! skoro zawsze Barca gra drugi u siebie, to lepiej od razu zaczac od 2 !!
0
oczywiscie ze barca wygra, losowanie ustawione to i sędziowie sie o to postaraja. Busqets zrobi znów znane wszystkim akuku, koles dostanie czerwoną kartke :D a jak nie to sie włączy zraszacze
0
Pytanie za 1000 pkt : czy Barcelona kiedykolwiek zagra 1 mecz u siebie a 2 na wyjeździe? Nieeee pupile z UEFy na to nie pozwolą :D Kiedy to ostatni raz tak było? 3 lata temu? 4 ? To już nawet nie jest śmieszne, to jest żałosne. Ale spokoooo to pewnie przypadek....:D
0
BAN
0
żałosny felieton czy jak to nazwać - od razu proponujęautorowi dopisać ze jak sam Mourinho się przyznał wulkan to jego sprawka, sędzia był cacy gdy gwizdał spalone na Milito i faule Eto'o których nie było, ale jak juz nie zobaczył spalonego(chcoiaz połowa komentatorów patrzac na powtórki mówi ze go nie było) to już jest beeee. 2 karne dla Barcy....- ta jasne od razu napisz ze 5 w tym powinien byćwalkower dla Barcelony bo ktoś osmielił się zabrać piłkę Messiemu szoooook
0
kamil1908 - dokładnie masz rację, szkoda tylko że ten niedorastający do pięt Inter pojechał Barcelonę równo po maśle a jutro dokończy dzieła :) wiec lepiej już zacznij się przygotowywac na teksty : bo barca nie zgarała na swoim poziomie....w 1 meczu tez nei zagrała na swoim poziomie bo zagrała na poziomie niższym niż piety Interu :)
0
hehe tak sędzia im pomógł. Tylko gdyby nie odgwizdał spalongo Milito i faulu Eto'o których oczywiście nie było to po 30 minutach już by Inter wygrywał 2 - 0 :)
0
strzeli znów Barcelonie gola zaliczy ze 2 asysty i może spokojnie zejść
0
i uwaga kolejna radosna nowina z obozu rywali : bezzębny potwór Maicon juz dostał powołanie na mecz w sobote a więc w środę z Barceloną na pewno zagra :)
0
buuu szkoda tylko ze zapewne Inter zrobi im piekło a nie na odwrót. Jedyna szansa Barcelony to po cichu wstawic im do składu Silvestra z Arsenalu bo on na CN miał wiecej asyst do Messiego niz cała Barcelona razem wzieta. Niestety tam jest Lucio i Samuel nie Silvestre :)
0
podsumowanie meczu na jednej ze stron Barcelony po 1 meczu - ,,tak to jest jak mężczyźni grają z panienkami" i tyle w temacie :) Sędzia zły, bo bóg Messi stracił piłkę i miał pretensje ze mu ją zabrali. A co mówił Pique po meczu z Chelsea? - ,,Ostateczna decyzja zawsze należy do sędziego. Czasami sędzia jest dobry dla twojej drużyny, a czasami nie". Więc niech teraz hipokryci zamilkną
0
maciach - gratulujęznajomości historii, akurat w finale to po zwolnieniu Mourinho Chelsea prowadził Avram Grant, ale tak tak to Jose przerznął uhm :)
0
tyle ze on akurat zagra bo juz ma mieć operację rekontrukcji zebów wiec zapewne zagra :) A tak propo widać jak Barcelona jest silna ze musi sie ratować kontuzjami u rywala no no. ps ale zawsze mówiliście ze Alves to jest dopiero wymiatacz....no wczoraj sie okazało jaki jest :)
0
uff dobrze ze Ibrahimovic ma o czym opowiadac bo jakby zaczął gadać co on robił podczas meczu to rozmowa by nie była zbyt długa :)
0
przypominamy sobie co było z Arsenalem i przypominamy sobie że w Interze nie grają takie ogórki jak Silvestre i Campbell a w ataku mają coś więcej niż kłoda Bendtner :)
0
chyba pryszcz którego półbóg Messi nie bedzie w stanie wycisnąć ze swojej twarzy :)
0
jak miło jest was czytać. Piszecie dokładnie to co na stronach Chelsea ....a na Stamford Bridge bedzie 4 - 0 uhm :) do zobaczenia za tydzien i jakos bardziej bym obstawiał ze to wam bedzie smutno :) p.s z z drugiej strony musze przyznac dzisiaj Barcelona rozjechała Inter ...szkoda tylko ze to było w waszych komentarzach i poboznych życzeniach
0
yyy no jak to przeciez miał byc pogrom na SS :) Marzcie dalej a obudzicie sie z reka w nocniku jak Chelsea w swojej twierdzy Stamford Bridge :)
0
,,Poszedł do Chelsea i dokonał kosmetcznych zmian - został cały szkielet zbudowany przez poprzednika" - dokładnie Mourinho dokupił jedynie tylko Cecha, Cole, Essiena, Carvalho, Drogbe, Mikela, Maloude, Ferreire,Kalou ale cały szkielet został mu po Ranierim hehe. (chyba pomyliłeś z Ancelottim bo tylko o nim można powiedzieć że dostał cały skład jak tylko przyszedł po swoim poprzedniku). Zapomniałeś jeszcze dodać że zanim przyszedł Mou to Terry w Anglii był obrońcą nr 6-7 a Lampard nigdy się nie łapał do 1 składu reprezentacji.
,,ale już w Europie Portugalczyk nie ugrał nic" - jeśli 2 półfinały w których Chelsea odpadła po karnych i raz po golu który nie padł to nic to ja zyczę innym trenerom takie nic :)
,,Potem poszedł do Interu, drużyny, który przed przyjściem Portugalczyka był maszynką do zdobywania mistrzostw Serie A. Tylko, że na arenie międzynarodowej znów Mou nie zabłyszczał" - hmmm no w ogóle nei zabłyszczał tylko że Inter awansował do półfinału Lm po raz pierwszy od 7 lat ale to nic coooo :)
Dodaj do tego jeszcze że w sezonie2001-2002 Mourinho prowadził Uniao de leiria która sie pałetała między 1 a 2 ligą w w pierwszym seznie z nią Mourinho zajął 3 miejsce w lidze i awansował do pucharu Uefa