0

0

przeciez jak jutro Messi zechce odejsc do Chelsea to tez go Barca nie zatrzyma nie?

0

0

jakis ty zabawny....dzieci w przedszkolu musza byc z ciebie dumne

0

on zna go osobiscie :D

0

hahahaha 5 mln :D twoja znajomosc futbolu jest ogromna :D a doczytałes moze ze Inter juz dawno zapowiedział ze za zadne pieniadze go nie sprzeda? :D

0

ho home to chyba Inter niedawno zrobił Barcelonie co nie? az zraszacze poszły w ruch tak to z dumą aktorzy przyjeli :D

0

naprawdeee? i dlatego przed sezonem Mourinho chciał by Courtois został na ten sezon w Chelsea? :D jak czegos nie wiesz, a widac ZE NIE WIESZ to cichooo

0

biegnij i opowiedz to szybko mamie...

0

Iniesta tak jak Messi gra tylko z przywiazania dla kubu, pieniadze sie dla niego nie licza nawet zgodzi sie na obnizke zarobków....a dzieci bez mózgu w to wierzą :D

0

zgadzam sie z tym !! i dlatego Barcelona wygrywała mistrzostwo bo szczescie sprzyja głupszym, gdyby sedzia w meczu z Chelsea nie był idiota...gdyby sedziowie nie byli idotami przy podmuchu wiatru Alvesa itp itd :D

0

to NIEPRAWDA MESSI gra za darmo !!!! a kazdy kto mowi to kłamie ja to wiem widze po jego oczach :D...śmieszni ludzie

0

on tego nie pojmie :D to ze przyniesli Barcelonie tytuły to juz powoduje ze automatycznie sa wychowankami Barcelony :D nikt jego logiki nie pojmuje ale cóz....wybitna jednostka :D Fabregas tez jest wychowankeim Barcelony....wszystko co umie nauczył sie w Arsenalu wszystko co potrafi naucyzł sie dzieki Wengerowi tam osiagał wszystkie sukcesy a potem go tzreba było kupic za 40 mln...ale na papierku jest wychowankiem wooow swietny wychowanek :D
Ale nam zaraz gimbus napisze ze skoro Ronaldinho strzelił gola to juz jest wychowankiem :D

0

taak wyzwij jeszcze wszystkich od szmat z Realu bo przeciez inni tez cos na twoj ukochany mniamniusi klubik napisali ojojoj gimbusik...takie słowo to debile uzywaja, inni by napisali cos madrego ale cóz...

0

zgłość to do ONZ i do mamy, moze da ci ciastko na uspokojenie

0

Etoo Ronaldinho Alvesa Ville ALbe Ibrahimovicia tez wychowała? :D to sie nazywa fanatyzm w czystym wykonaniu brawo :)

0

czyli tez obstawiacie ze zawsze bedzie grała drugi mecz u siebie bo Uefa ja przepycha? miło ze nawet wy jako kibice sie ze mna zgadzacie :)

0

zgłaszam cie do gilidii wrózbity Macieja...jaki ty masz dar jasnowidzenia wooow i nawet wiesz komu kibicuje woooow, tylko w jakim klubie gra Katy Perry? :O

0

0

to go poliż

0

tytuł powinien brzmiec : co zyska Barcelona dochodząc do półfinału po raz kolejny przepychana przez UEFE i grajaca zawsze drugi mecz u siebie...obstawiacie ze kiedys zagra 2 meczu na wyjezdzie? moge sie załozyc z kims :)

0

i koncertu nie odwołali? !!!! jestem w SZOKU

0

wiem wiem Quatar Fundation to wielkie idee :) a zraszacze sa dla potrzebujacych :D

0

tak jak i Barcelony która przeciez za darmo brała Fabregasa Ville Alvesa Ibrahimovicia taaaa :D

0

http://www.chelsealive.pl/n-34804-guardian-chelsea-odrzuca-oferte-barcelony.php
chłopaki ciaptaki na co wy liczycie :D ach sniiiij

0

Wypowiedz z dzisiaj Mourinho : ,,Nie będziemy ryzykowali zdrowia Davida Luiza teraz, ale to mecz z Romą będzie tym ostatnim - uważam, że musi zagrać w tym spotkaniu, ale jeśli nie będzie w stanie tego uczynić, to nie zagra - zakończył Portugalczyk."

ale banda dzieciaków i tak tego nie zrozumie :D

0

nie ma, dzieciaczki uwazaja ze kontrakt sie podpisuje tylko po to by piłkarz mógł go zerwac w kazdej chwili a klub nie mogl nic z tym zrobic po to jest kontrakt :D

0

dzieci dywaguja o ofercie która zapewne nawet nie wpłyneła, zabawne :D

0

braku przestan czytac Pudelka :d...wiem wiem inne lektury sa ponad twoje mozliwosci

0

,,z tad" :D i ty na kogos mowisz hala dzieciaki? a jak na ciebie wołaja? opozniony analfabeta? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?