slipdog
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
przeciez jak jutro Messi zechce odejsc do Chelsea to tez go Barca nie zatrzyma nie?
0
0
jakis ty zabawny....dzieci w przedszkolu musza byc z ciebie dumne
0
on zna go osobiscie :D
0
hahahaha 5 mln :D twoja znajomosc futbolu jest ogromna :D a doczytałes moze ze Inter juz dawno zapowiedział ze za zadne pieniadze go nie sprzeda? :D
0
ho home to chyba Inter niedawno zrobił Barcelonie co nie? az zraszacze poszły w ruch tak to z dumą aktorzy przyjeli :D
0
naprawdeee? i dlatego przed sezonem Mourinho chciał by Courtois został na ten sezon w Chelsea? :D jak czegos nie wiesz, a widac ZE NIE WIESZ to cichooo
0
biegnij i opowiedz to szybko mamie...
0
Iniesta tak jak Messi gra tylko z przywiazania dla kubu, pieniadze sie dla niego nie licza nawet zgodzi sie na obnizke zarobków....a dzieci bez mózgu w to wierzą :D
0
zgadzam sie z tym !! i dlatego Barcelona wygrywała mistrzostwo bo szczescie sprzyja głupszym, gdyby sedzia w meczu z Chelsea nie był idiota...gdyby sedziowie nie byli idotami przy podmuchu wiatru Alvesa itp itd :D
0
to NIEPRAWDA MESSI gra za darmo !!!! a kazdy kto mowi to kłamie ja to wiem widze po jego oczach :D...śmieszni ludzie
0
on tego nie pojmie :D to ze przyniesli Barcelonie tytuły to juz powoduje ze automatycznie sa wychowankami Barcelony :D nikt jego logiki nie pojmuje ale cóz....wybitna jednostka :D Fabregas tez jest wychowankeim Barcelony....wszystko co umie nauczył sie w Arsenalu wszystko co potrafi naucyzł sie dzieki Wengerowi tam osiagał wszystkie sukcesy a potem go tzreba było kupic za 40 mln...ale na papierku jest wychowankiem wooow swietny wychowanek :D
Ale nam zaraz gimbus napisze ze skoro Ronaldinho strzelił gola to juz jest wychowankiem :D
0
taak wyzwij jeszcze wszystkich od szmat z Realu bo przeciez inni tez cos na twoj ukochany mniamniusi klubik napisali ojojoj gimbusik...takie słowo to debile uzywaja, inni by napisali cos madrego ale cóz...
0
zgłość to do ONZ i do mamy, moze da ci ciastko na uspokojenie
0
Etoo Ronaldinho Alvesa Ville ALbe Ibrahimovicia tez wychowała? :D to sie nazywa fanatyzm w czystym wykonaniu brawo :)
0
czyli tez obstawiacie ze zawsze bedzie grała drugi mecz u siebie bo Uefa ja przepycha? miło ze nawet wy jako kibice sie ze mna zgadzacie :)
0
zgłaszam cie do gilidii wrózbity Macieja...jaki ty masz dar jasnowidzenia wooow i nawet wiesz komu kibicuje woooow, tylko w jakim klubie gra Katy Perry? :O
0
0
to go poliż
0
tytuł powinien brzmiec : co zyska Barcelona dochodząc do półfinału po raz kolejny przepychana przez UEFE i grajaca zawsze drugi mecz u siebie...obstawiacie ze kiedys zagra 2 meczu na wyjezdzie? moge sie załozyc z kims :)
0
i koncertu nie odwołali? !!!! jestem w SZOKU
0
wiem wiem Quatar Fundation to wielkie idee :) a zraszacze sa dla potrzebujacych :D
0
tak jak i Barcelony która przeciez za darmo brała Fabregasa Ville Alvesa Ibrahimovicia taaaa :D
0
http://www.chelsealive.pl/n-34804-guardian-chelsea-odrzuca-oferte-barcelony.php
chłopaki ciaptaki na co wy liczycie :D ach sniiiij
0
Wypowiedz z dzisiaj Mourinho : ,,Nie będziemy ryzykowali zdrowia Davida Luiza teraz, ale to mecz z Romą będzie tym ostatnim - uważam, że musi zagrać w tym spotkaniu, ale jeśli nie będzie w stanie tego uczynić, to nie zagra - zakończył Portugalczyk."
ale banda dzieciaków i tak tego nie zrozumie :D
0
nie ma, dzieciaczki uwazaja ze kontrakt sie podpisuje tylko po to by piłkarz mógł go zerwac w kazdej chwili a klub nie mogl nic z tym zrobic po to jest kontrakt :D
0
dzieci dywaguja o ofercie która zapewne nawet nie wpłyneła, zabawne :D
0
braku przestan czytac Pudelka :d...wiem wiem inne lektury sa ponad twoje mozliwosci
0
,,z tad" :D i ty na kogos mowisz hala dzieciaki? a jak na ciebie wołaja? opozniony analfabeta? :D