slipdog
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to tak samo jak my ciebie bekarcie :D
0
żałosne to jest przegrac jak bekarty z Atletico ktore stoi na skraju upadłosci :D
0
nie gra zle :D haha zadnej akci, Real tylko stoi w obronie , oszukuj sie dalej :D
0
tak tak wczoraj rezerwowi Borussi pokazali gdzie sa te gwiazdeczki :D
0
proste to by było gdyby tu byla zamieszczona cała wypowiedz ale jak widac komus było to nie na reke. To odnosiło sie do tego ze Guardiola nigdy mu nie powiedział nic prosto w oczy tylko jak sam mowil Etoo przekazywał komus np Xaviemu i Xavi musial o wszystkim mowic Etoo bo Guardiola sie bał mu powiedziec wprost, teraz pan czajniczek jarzy?
0
to teraz usiadz popros jeszcze raz kogos by ci wytlumaczył o co chodzi w tej wypowiedzi bo jak widac przerasta to twoja inteligencje
0
rzeczywiscie Mourinho cały czas stawia na autobus 2-1 z MC 2-1 z Liv 4 - 0 z Tott 6- 0 z Arsenalem, same kur...bezbramkowe remisy :D
0
o czym ty w ogole mówisz. W Anglii masz Arsenal Chelsea Liverpool MC MU Tottenham Everton i gdzie niby Real z Bracelona maja sie zn imi mierzyc? do tego np w tym zesonie bardzo mocne Southampton, bieniaminki które rozwalaja faworytów. W Anglii gra sie dodtakowo Puchar Ligi gdzie w styczniu gra sie cały czas co 3 dni o czym w Hiszpanii mozesz pomarzyc. Kazdy mecz w lidze angielskiej jest o wszystko, a w Hiszpanii? mozna spokojnie przegrac albo nastrzelac ogorkom po 7 -0. Chelsea grała w srode w LM a w sobote w lidze o 13 czaisz? 2 dni odpoczynku.
Wtedy jak Fulham doszło do finału LE to ich trener powiedział ze gdyby mógł wybierac to by wolał jakies 10 miejsce w lidze bo to pod kazdym aspektem i sportowym i finansowym daje wiecej klubowi niz wygranie LE z której nie beda mieli prawie nic. Jak jest w Anglii? takie Swensea zajeło w poprzednim zesonie około 10 miejsce i nie dosc ze spokojnie utrzymali skłąd to jeszcze sobie kupili goscia za 15 mln. Jak jest w Hiszpanii? druzyna która nawet gdyby jakims cudem np jak kiedys Valencia wygrała lige to i tak zostanie rozsprzedana bo z tego zajetego miejsca nie maja nic bo 80 % pieniedzy dostaje Real i Barcelona, wiec sory nie masz pojecia o czym mówisz
0
powiedział fanboj zespolu która wydała na Neymara 97 mln :D żałosne
0
wystarczy ze meteor spadnie i zabije reszte pozostałych druzyn...a co bedzie gdy nadejdzie plaga dzumy?
0
kup sobie miesieczny
0
mówisz o barcelonie? tez tak sadze, wynik obstawiam porwynwalny do polfinału z Bayernem, w koncu sie skonczy przygoda dla barcelony szybciej niz przepychanie do polfinału przez Uefe
0
dokładnie 11 goli i 8 asyst w 20 meczach to nic, ty pewnie walisz wiecej...w fife
0
racja !! przegrac 7 - 0 w połfinale to cud !! grac zawsze w Lm rewanz u siebie od 4 lat to tez cud...tylko ze pieniezny :D
0
@v4ns - hahaha :D a ja słyszałem że podobno zgwałciłeś kobietę. A teraz udowodnij że tak nie było bo w twoje wypociny typu ,, nie bo tak" nie wierzymy :D co za żałosna wypowiedź, nabierz chłopcze wpierw rozumu
0
ale musi byc wam smutno, jakby Pique cos nawrzucał CR7 to byscie sie mogli podłaczyc w rzucaniu bluzgów a tu nic :D
0
mozesz pochwalic sie mamie
0
jest taka historia: kiedys w Chelsea w bramce grał super bramkarz Cuddicini który był legenda tego klubu i został sprowadzony 20 letni Cech któremu kazdy mówił jestes głupi na pewno bedzie grał Cuddicini a ty bedziesz wiecznie grzał ławe, jak to sie skonczyło zgadnij? Ale zeby o tym wiedziec trzeba troche znac piłke nożna a nie siedziec wiecznie na stronie Bracelony i miec papke z mózgu
0
0
0
0
0
ja wam powtorze to głosno i wyraznie LUIZ TEZ CHE GRAC W BARCELONIE nawet sie zgodził na obnizke pensji i sceny zrobił byle tylko grac w Bracelonce hahahaha :D
0
wiemy wiemy ty zapewne masz numer do Courtouis i rozmawiasz z nim codziennie :D chwila chwila przypomnij mi Luiz tez chciał odejsc do Barcelony i nic go nie mogło powstrzymac hahahaha :D
0
zeby takiej prostej rzeczy nie zrozumiec...naprawde i szczerze wspolczuje ci głupoty. A potem w badaniach wychodzi ze 90 % Polaków nie potrafi wyciagac najprostszych wniosków i sa debilami....no ciekawe dlaczemu
0
lepiej wiecej razy zrozumienia nie próbuj bo serio słabo ci wychodzi....
0
0
ooo to tak samo jak iniesta juz za rok nie? :D
0
jak Messi jutro zechce grac w Chelsea to wam bombonierke podaruje :D
0
ja sie dziwie ze ty w ogole bedac takim burakiem masz odwage pisac w necie...tu cie przynajmniej nie widza ale na dwor to chyba nie wychodzisz co? :D