0

@udarpawarotam 32 pytania z różną punktacją 1-3 pkt.

2

@PatrychoO od Jabulani jakby coraz mniej ciekawe te piłki

0

@agaFCB wyślij na priv

1

@PatrychoO pierwsze trzy mi sie podobają, trzecie najbardziej

0

@waletpl no nie bardzo, zazwyczaj grał obok niego DM

0

@paweldunajecfcb poczytaj trochę wariat bo mało wiesz co się dzieje

0

@krzywy FdJ nie grał jako DMF w Ajaxie

0

@Emhyr Don Andres, gęba sama sie uśmiecha

2

@Bykunn rondo to też skrzyżowanie, nie? Zawracając lub zjeżdżając "trzecim" zjazdem powinno sie używać lewego kierunku. Ogólnie temat kierunkowskazów w Polsce jest mega ciężk, mało kto korzysta z tego tak jak powinien

4

@LeoMesjasz na pewno za długi

2

@Witekk10 dobrze, cztery w debiucie w Genoi, dwie w Milanie o teraz jedną

0

@RosjaninBut no właśnie on nie ma atutów na DM i można zliczyć na palcach jednej ręki mecze w których grał na tej pozycji. Z resztą moim zdaniem Pedri wracający po kontuzji, swpim występem to pokazał FDJ, żeby w lato sie pakował. Jeszcze tylko odpulić Busiego i mam nadzieję, że druga linia w przyszłym sezonie bedzie się składać z Nico, Gaviego i Pedriego.

5

@sokot pierwszy mecz po kontuzji i covidzie w nowej drużynie, on nie powinien sie pojawić na boisku. Tyle.

3

@Mesialdo87 przeczytałeś artykuł?

1

@Jakchcesz o kurde, nie wychwyciłem tych perełek wczoraj. Gość dzban roku już w pierwszym tygodniu stycznia xD

1

@Adi123456789 to mówisz ze go oglądasz a pytasz jaka to pozycja xD

0

Komentarz usunięty

0

@norbi77 no szkoda jej, ja już po seansie i krótko mówiąc nie spodziewałem sie tak fajnego serialu

0

@aligator jeśli tak tam wyglądają problemy w komunikacji to musi ona po prostu nie istnieć. Zazwyczaj zawodnik po kontuzji wchodzi stopniowo w rytm meczowy. Koeman nie tylko na tym polu zachowuje sie jak amator. Modle sie tylko o, żeby nie zajechał Fatiego, Pedriego i Gaviego. Młodzi, wiadomo będą chwili grać, zawsze o ciągle. Ale stary wyga jak Ronald powinien ich troszeczkę temperować, tłumaczyć pewne rzeczy. Sztab pewnie też jest winny jednak decyzji naszego trenejro nie ma jak bronić.

6

Elegancka oprawa, kibice podołali. Mam nadzieję, że pilkarze też dadzą radę!

1

@norbi77 daj znać czy się podobał

1

@Wojtah polecam podobny klimat Alice in Borderland na netflixie, japońska produkcja. Tak jak Squid Game nie jest to jakieś górnolotne kino, ale bardzo się wkręca.

0

@Rastafarnianin do końca roku będzie się kręcić w okolicach stówy, jak macie jakieś puste butle to lećcie wymieniać bo teraz taniocha

1

@sokot tak trzeszczy ze nie oddajemy strzału xD

0

@Klaudix proponuję na zagranicznych stronach, jakies jd sports czy cos. Jedynie przesyłka droższa

0

@YayaToure24 proszę o oznaczenie

0

Jest ktoś ze stolicy? Jak pogoda tam u was?

0

@kaamil1910 Pedri profesor w reprezentacji a w klubie kicha, chyba wiadomo gdxie jest problem

3

Następny mecz powinniśmy zaczynać składem tak jak dzisiaj kończymy. Niech grają młodzi, z Alby, Busiego i reszty, i tak nic juz nie będzie.

1

@IronSanHybrid jestem tego samego zdania. Większość piszczy na myśl o Bayernie, widziałem komentarze ze 3/4 do jaja gładko nas zrobią. Panowie więcej wiary!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?