0

Cześć, polecicie mi jakiegoś xiaomi czy cos w podobie do 6/7 stów. Szukam dla babci a jestem laikiem w tym temacie.

7

@ShinobiQWE poczytaj trochę przepisów byku, słabo tak mecze oglądać i nie wiedzieć o co chodzi

2

@Avatarr Dest trochę "podrośnie" i będzie top prawych defensorów na świecie

0

@Dzemix111 skąd ta pewność ze eksplozja od razu? Chyba że nie wyczułem sarkazmu

3

@AllBundy tylko na mecz pucharu króla i wszystko się zgadza

0

@Janiama myślałem jeszcze o Descie na lewej i Albie na skrzydle

1

@Ratamahatta ja wiem że to wierzchołek i Busi juz sie po prostu nie nadaje na taki poziom. Szkoda, że większość zamiast wspominać jego piękna gre, bo był genialny, zapamięta ostatnie tragiczne sezony. Ale to wina Busquetsa i po części trenerów którzy nie potrafią sie z nim pożegnać.

2

@Ratamahatta Busi nie te lata, smutno mi bardzo ze gość którego podziwiałem nie potrafi zejść ze sceny w odpowiednim momencie.

0

@ShawnC na tą chwilę to Pjanic przy Busim wygląda jak kaleka

1

Gra rzadko bo jest rzadki, proste!

1

@Rielan analogicznie co do ekstraklapy xd

0

@Thomas99PL nie rozumiem. Przecież Malarz druga młodość, Bąkowicz czy Dąbrowski jak skały, Kelechulwu, Sekulski klasa światowa no i Pirulo, stary to prawie Pirlo.

0

@Thomas99PL myślę że mogą spokojnie wygrać tryplet. Super defensywa, Arthur kosmita, kontratakerzy Cuadrado i Danilo, CR wiadomo, Pirlo wirtuoz na ławce, no nie ma się co kłócić. Jedynie w drogę może im wejść jeden klub. Takie same szanse na Lm, lige włoską oraz pucha Włoch ma także ŁKS Łódź.

1

@pawello10 w sumie do 2 bo karny z kapelusza

2

@Janiama tak ale nie działa to od razu po podaniu szczepionki

0

@333tricampeones333 myślę ze taki skok wzostu u 17/18 latka to nic nadzwyczajnego

1

Myślę sobie, jakby tak wyszli na drugą połowę 10 albo nawet 9. Moze byłoby weicej miejsca? ;)

0

@czar007 wyzywasz mnie od chamów a sam nie masz za grosz kultury. Cos o mojej mamie, zapraszam, pogadamy. Najpierw zgładzi Cie intelektem potem grupa inaczej cwaniak internetowy

0

Poleci ktos jakies fajbe miejsca w Wiśle albo okolicach?

1

@trolownik skromniś

1

@czar007 gościu co ty bredzisz? Oglądasz Barcelonę od rok? Pamiętasz choćby mecz z Bayernem w 2015? Jeśli oglądasz mecze dłużej niż rok i piszesz takie głupoty to niestety albo coś za mocno klepie albo jesteś zwyczajnie tępy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FutbolToMagia przeczytaj to co wypociłeś wczesnej to zobaczysz, że ten epitet idealnie pasuje do Ciebie ;)

0

@MateuszJrk interesowały*
Czegos jeszcze nie kumasz?

0

@FutbolToMagia bo serio jesteś mega śmieszny

0

@LuisSalvano ty to jesteś dobry, porównywać Grieeza do Gomesa czy Songa. Ale czego ja oczekuje w sumie xDDD

3

@FutbolToMagia xDD panie łowca talentów

0

@Jarema2000 Pedri tak nisko bo lista jest ułożona alfabetycznie

5

Jakby kogoś interwały ciuszki klubowe Lille, Porto albo Standardu Liege to na zalando langue w new balance są koszulki, dresiki etc. za fajne pieniądze

1

@pele1282 i to jego przyjęcie piły, i od razu do przodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?