thcmenel420
Dołączył/a: maj 2016
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cześć, polecicie mi jakiegoś xiaomi czy cos w podobie do 6/7 stów. Szukam dla babci a jestem laikiem w tym temacie.
7
@ShinobiQWE poczytaj trochę przepisów byku, słabo tak mecze oglądać i nie wiedzieć o co chodzi
2
@Avatarr Dest trochę "podrośnie" i będzie top prawych defensorów na świecie
0
@Dzemix111 skąd ta pewność ze eksplozja od razu? Chyba że nie wyczułem sarkazmu
3
@AllBundy tylko na mecz pucharu króla i wszystko się zgadza
0
@Janiama myślałem jeszcze o Descie na lewej i Albie na skrzydle
1
@Ratamahatta ja wiem że to wierzchołek i Busi juz sie po prostu nie nadaje na taki poziom. Szkoda, że większość zamiast wspominać jego piękna gre, bo był genialny, zapamięta ostatnie tragiczne sezony. Ale to wina Busquetsa i po części trenerów którzy nie potrafią sie z nim pożegnać.
2
@Ratamahatta Busi nie te lata, smutno mi bardzo ze gość którego podziwiałem nie potrafi zejść ze sceny w odpowiednim momencie.
0
@ShawnC na tą chwilę to Pjanic przy Busim wygląda jak kaleka
1
Gra rzadko bo jest rzadki, proste!
1
@Rielan analogicznie co do ekstraklapy xd
0
@Thomas99PL nie rozumiem. Przecież Malarz druga młodość, Bąkowicz czy Dąbrowski jak skały, Kelechulwu, Sekulski klasa światowa no i Pirulo, stary to prawie Pirlo.
0
@Thomas99PL myślę że mogą spokojnie wygrać tryplet. Super defensywa, Arthur kosmita, kontratakerzy Cuadrado i Danilo, CR wiadomo, Pirlo wirtuoz na ławce, no nie ma się co kłócić. Jedynie w drogę może im wejść jeden klub. Takie same szanse na Lm, lige włoską oraz pucha Włoch ma także ŁKS Łódź.
1
@pawello10 w sumie do 2 bo karny z kapelusza
2
@Janiama tak ale nie działa to od razu po podaniu szczepionki
0
@333tricampeones333 myślę ze taki skok wzostu u 17/18 latka to nic nadzwyczajnego
1
Myślę sobie, jakby tak wyszli na drugą połowę 10 albo nawet 9. Moze byłoby weicej miejsca? ;)
0
@czar007 wyzywasz mnie od chamów a sam nie masz za grosz kultury. Cos o mojej mamie, zapraszam, pogadamy. Najpierw zgładzi Cie intelektem potem grupa inaczej cwaniak internetowy
0
Poleci ktos jakies fajbe miejsca w Wiśle albo okolicach?
1
@trolownik skromniś
1
@czar007 gościu co ty bredzisz? Oglądasz Barcelonę od rok? Pamiętasz choćby mecz z Bayernem w 2015? Jeśli oglądasz mecze dłużej niż rok i piszesz takie głupoty to niestety albo coś za mocno klepie albo jesteś zwyczajnie tępy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FutbolToMagia przeczytaj to co wypociłeś wczesnej to zobaczysz, że ten epitet idealnie pasuje do Ciebie ;)
0
@MateuszJrk interesowały*
Czegos jeszcze nie kumasz?
0
@FutbolToMagia bo serio jesteś mega śmieszny
0
@LuisSalvano ty to jesteś dobry, porównywać Grieeza do Gomesa czy Songa. Ale czego ja oczekuje w sumie xDDD
3
@FutbolToMagia xDD panie łowca talentów
0
@Jarema2000 Pedri tak nisko bo lista jest ułożona alfabetycznie
5
Jakby kogoś interwały ciuszki klubowe Lille, Porto albo Standardu Liege to na zalando langue w new balance są koszulki, dresiki etc. za fajne pieniądze
1
@pele1282 i to jego przyjęcie piły, i od razu do przodu