0

@NismoFCB w jednym momencie tylko na jednym urządzeniu

2

@szela1899 a ja bym powiedział ze na chwilę obecną to on sie właśnie nadaje

5

Bardzo elegancki chłopak jest ten nasz Pedri.

1

@Zoker ale jakby Griez, Lenglet i De Jong władowali po bramce to pisałbyś MOTM a jakby jeszcze piłka mu dwa razy siadła to pisałby GOAT. Niestety w tym sezonie pilka nie chce wpadać do siatki. Messi zawsze grał na dużym ryzyku i miał fhui strat. Jedynie z tymi wolnymi, mógłby odpocząć chwilę od tego. Jest komu sieknąć rogala nad murem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Coutinho007 oj chyba nie

3

@TheGoldenEleven będą zbierać plony za pare lat. W ogóle kluby spod szyldu Red Bulla są mądrze prowadzone szczególnie pod kątem pozyskiwania graczy. Za kilkanaście lat może obejrzymy półfinał LM czy innej Super Ligi gdzie zagrają dwa kluby RB

6

@Tomason musiał to zrobić bo dobraliby mu soe do dupy jakby nie pokazał Messiemu kartki

0

@Yosemite myślałem że jest starszy. Ogólnie dobry zawodnik ale myślę że za słaby na czołówkę.

0

@darek60 no tak Henry nie zagrał ręka w meczu o awans, przecież ja piszę o meczu o pietruszkę ;)

1

@MarFan dla mnie każdy kto czeka w tych kolejkach jest ultra dzbanem a drwal jest niezły jak na maka przy dobrym burgerze nawet nie stał

2

@Diamondmaster to może mała zagadka, kogo z Polski Dj Premier propsował i puszczał kawałki w swoim radio?

3

@darek60 Henry tez dziad, oszust. Pokaż mi zawodnika, który przyznaje się do faulu/symulki/zagrania ręka w ważnym meczu.

1

@Odcinkowy dla frajdy to kupilbym dużo innych aut. A8 kupuje sie raczej dla komfortu.

1

@messiiiiik dobry silnik, drogi serwis, wygoda wiadomo jak to limuzyna

1

Czesc, mam pytanie o golarke one blade. Może ktos posiada i mi pomoże. Chce kupić tą face+body i są dwie wersje z tego co widzę. Ta nowsza kosztuje ok 450zl a ta starsza ok 250zl. Czy jest jakas widoczna różnica ktora jest warta tych 200zl. Teraz ta starsza jest na hebe nawet za 150zl, myslicie ze to bedzie dobry wybór?

https://www.hebe.pl/philips-zestaw-do-twarzy-i-ciala-maszynka-do-golenia-1szt.-%2B-nasadki-do-trymowania-zarostu-3-szt.-%2B-nasadka-do-trymowania-ciala-1-szt.-%2B-nasadka-ochronna-do-miejsc-wrazliwych-1-szt.-000000000000372905.html

0

@Geble człowiek wiedział ale trochę się łudził jednak

0

@BarcaInfo CR potrzebował aż 51 meczów... Tego bym sie nie spodziewał

0

@xBoMBoWiECx ale bubel

1

@VeB 1899 ja ogladam z hiszpańskim komentarzem i chociaż prawie nic nie rozumiem to słucha sie milion razu lepiej niz jakiegokolwiek komentatora z Polski

1

@Zip jal bedziesz w Łodzi odwiedź gastromachine, po tamtym burgerku na drwala szkoda splunąć nawet xD z dystansem bo czasem w trasie sam chapnę

0

Co lepsze instax czy polaroid?
Może ktoś ma i rzuci mi jakieś światło na te dwa urządzenia ;)

0

@piotrek1315 póki jest Ibra

1

@MysticCat ty jesteś przypałowy xD

0

@lucca87 z dwojga złego brałbym s20 fe

3

@LuisSalvano zaczynasz wątpić xd
Zawsze mi sie humor poprawia jak piszesz o Neymarze, dobry kabaret

0

@Marcello wiadomo jakim wzorem obliczone ;)

0

@Hubso wszystko się może zdarzyć

0

@ProMILs jakby zamienić Pique z Griezem pozycjami może by im się lepiej grało

1

@Tomo1989 tez polecam milenium, cala moja rodzina ma tam konto, czy student czy zwykle wszystko za darmo przy śmiesznych warunkach o których psiał Shinobi wyżej. Jeszcze dodam że ja zakładałem konto przez link promocyjny, warto poszukać bo latwo jest zgarnąć jaaks nagrodę, ja dostałem dwie stówki za warunki typu platnosc blikiem i jakaś wpłata na konto co miesiąc przez trzy miesiące chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?