thcmenel420
Dołączył/a: maj 2016
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LuisSalvano ten film ma mało wspólnego z prawdą i tym jakim Tomek był człowiekiem
1
@pt9 junes, ejmatt mogę polecić jeśli o raperów chodzi.
0
@GeFcIo aplikacja dziala
1
@fenix1983 aż dałem Ci herbik za takie głupoty ;)
0
@sendesara a pamiętasz jak na początku grał Busquets? Każdy się łapał za głowę czemu Pep wybiera Hiszpana mając do dyspozycji jeszcze Toure. Sergio grał klapę ale dostał szanse.
2
@LuisSalvano a skąd ty masz to 150-160? Nie chce z Tobą wchodzić w dyskusje ale to jest mega dziwne. Każdemu wytykasz podane informacje a myślę że Twoje źródła niczym się nie różnią. Gazety w większości piszą głupoty, których my nie możemy zweryfikować. Więc skąd to przekonanie że Twoje 150-160 milionów jest bliżej prawdy niż jego 180?
2
@LaSTeR furia, obowiązkowo!
0
@Hiacynk nie no, jak powiedziałes to widać
0
@Hiacynk kurcze, myślałem właśnie nad kimś z Juve ale nie pasowała mi taka ciemna karnacja i włosy. Bonucci raczej taki blady jest xd
0
@Hiacynk rozkładam ręce i tak trafiłem więcej niż się spodziewałem
0
@Xenoxi chyba trafiłeś, jak przeczytałem El Nino to zaczął mi go przypominać
0
@Hiacynk a 2. Marquinios?
4
@Kredon i hotele w drugim etapie
0
@Hiacynk Forlan 5?
0
@Hiacynk 5. nie mam pojęcia, a dwójka gra w Realu?
1
@Hiacynk a 4. Aguero?
1
@Hiacynk 3. to Falcao?
0
@barcelonaLM dzięki
0
Wiecie gdzie w internecie obejrzę konferencje Morawieckiego?
1
@FCBMati10 przecież 08/09 to pierwszy sezon Pepa i tryplet. 2-2 z Chelsea to 11/12
1
@patryk355 racja, dziekówa!
0
@4drian0 możesz mi powiedzieć jak to pobrać? Jak wchodzę na epic games, wyszukuje ta grę to tam gdzie jest cena m napisane "już wkrótce"
1
@Janiama asysty asystami, z Danim to grali jak zaprogramowani
6
@Avada Kedavra XDDDDDD
2
@Chwytliwy lukaszbok_kiks zaobserwuj na Ig
0
@AmigoBlancos Van Basten nie te lata
0
@l0Messini Kwait Jabłoni-fajnie śpiewają no i Ich Troje ;)
0
@Ghotti kumpel ma czerwonego i faktycznie jest najszybszy xd
1
@msmsms himym jak skończyłeś friendsów, obowiązkowo :)
1
@zajek101010 zależy o jaki pakiet Ci chodzi. Ja korzystam z 200zl za założenie konta. Wszytko super, trzeba tylko spełnić warunki:
-miesięczny wpływ na konto 1000zl
-jedna transakcja karta lub blikiem
Przez trzy miesiące musiałem spełniać te warunki i potem dwie stówki na konto przelane. Teraz mamie założyłem konto na promocji z tymi samymi zasadami tylko do kasy dokładają jeszcze 4 bliety do kina. Ogólnie polecam jak i sam bank Millenium.