1

@LuisSalvano ten film ma mało wspólnego z prawdą i tym jakim Tomek był człowiekiem

1

@pt9 junes, ejmatt mogę polecić jeśli o raperów chodzi.

0

@GeFcIo aplikacja dziala

1

@fenix1983 aż dałem Ci herbik za takie głupoty ;)

0

@sendesara a pamiętasz jak na początku grał Busquets? Każdy się łapał za głowę czemu Pep wybiera Hiszpana mając do dyspozycji jeszcze Toure. Sergio grał klapę ale dostał szanse.

2

@LuisSalvano a skąd ty masz to 150-160? Nie chce z Tobą wchodzić w dyskusje ale to jest mega dziwne. Każdemu wytykasz podane informacje a myślę że Twoje źródła niczym się nie różnią. Gazety w większości piszą głupoty, których my nie możemy zweryfikować. Więc skąd to przekonanie że Twoje 150-160 milionów jest bliżej prawdy niż jego 180?

2

@LaSTeR furia, obowiązkowo!

0

@Hiacynk nie no, jak powiedziałes to widać

0

@Hiacynk kurcze, myślałem właśnie nad kimś z Juve ale nie pasowała mi taka ciemna karnacja i włosy. Bonucci raczej taki blady jest xd

0

@Hiacynk rozkładam ręce i tak trafiłem więcej niż się spodziewałem

0

@Xenoxi chyba trafiłeś, jak przeczytałem El Nino to zaczął mi go przypominać

0

@Hiacynk a 2. Marquinios?

4

@Kredon i hotele w drugim etapie

0

@Hiacynk Forlan 5?

0

@Hiacynk 5. nie mam pojęcia, a dwójka gra w Realu?

1

@Hiacynk a 4. Aguero?

1

@Hiacynk 3. to Falcao?

0

@barcelonaLM dzięki

0

Wiecie gdzie w internecie obejrzę konferencje Morawieckiego?

1

@FCBMati10 przecież 08/09 to pierwszy sezon Pepa i tryplet. 2-2 z Chelsea to 11/12

1

@patryk355 racja, dziekówa!

0

@4drian0 możesz mi powiedzieć jak to pobrać? Jak wchodzę na epic games, wyszukuje ta grę to tam gdzie jest cena m napisane "już wkrótce"

1

@Janiama asysty asystami, z Danim to grali jak zaprogramowani

6

@Avada Kedavra XDDDDDD

2

@Chwytliwy lukaszbok_kiks zaobserwuj na Ig

0

@AmigoBlancos Van Basten nie te lata

0

@l0Messini Kwait Jabłoni-fajnie śpiewają no i Ich Troje ;)

0

@Ghotti kumpel ma czerwonego i faktycznie jest najszybszy xd

1

@msmsms himym jak skończyłeś friendsów, obowiązkowo :)

1

@zajek101010 zależy o jaki pakiet Ci chodzi. Ja korzystam z 200zl za założenie konta. Wszytko super, trzeba tylko spełnić warunki:
-miesięczny wpływ na konto 1000zl
-jedna transakcja karta lub blikiem
Przez trzy miesiące musiałem spełniać te warunki i potem dwie stówki na konto przelane. Teraz mamie założyłem konto na promocji z tymi samymi zasadami tylko do kasy dokładają jeszcze 4 bliety do kina. Ogólnie polecam jak i sam bank Millenium.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?