7

@Lucassito przeczytałeś ten artykuł? Wydaje mi się, że nie jednak jeśli przeczytałeś to powinieneś wrócić do podstawówki i podszkolić się z rozumienia tego co czytasz.

69

Memphis z takim metalem dopiero wejdzie w swój prime. Serce się raduje, że możemy go oglądać w Barcelonie.

0

@Cule007 nie prawda

1

@Cule007 nie jestem na 100% pewny ale ten przepis nie dotyczy najwyższej klasy rozgrywkowej

0

@Kubix93 silnik jaki?

0

@MesQueUnClub_87 a np nikon d3500 albo canon eos 200d? Wiesz coś może o tych aparatach? Akurat te dwa wpadły mi w oko

0

Poleci ktoś lustrzankę do 2k? Coś ciekawego do normalnego robienia zdjęć.

0

@Sulimo bestbir polecam

0

@kakusus bardziej chodzi mi o całokształt, zacząłem sobie myśleć o tym i pod kątem bramek lepiej wypada Argentyńczyk. Trofea z klubem po stronie Kuna, reprezentacja wiadomo, Francja miażdży.

0

Kto lepszy Griez czy Kun?

0

@marcin000019 co najmniej? Jak akurat w repce on jest Pan Piłkarz

0

@Barca1922 haha, dopiero teraz zobaczyłem powiadomienie, to było dla beki napisane

0

@kLVeB zrobione. ciekawa ankieta, aż chętnie bym tą pracę przeczytał

0

@Kgorecki2500 o co w ogóle z tym chodzi, bo wszędzie ktoś sie z tego śmieje a ja chyba nie łapie ocb xd

5

0

@SamuraJack teraz to nie ma już dobrych źródeł

0

@FCBKUBANO 62 koła na plus byku?

1

@FCBKUBANO grupa Mielzkiego, co miesiąc zapisy, info na ig czy fb. Tam chłopaki ogarniają te ustawki tak serio serio

0

@Amigo_Blanco myślę że nie musiał go nawet strzelić,Stanowski to dzban i udowadnia to na każdym kroku. Internet wypala niektórym zwoje i po nim widać to idealnie.

0

@TheNekro94 wiesz może czy sa się gdzieś obstawić losowanie?

0

@Pawelec7 to są w ogóle oryginalne koszulki? Ciekawe bo tą błękitną chętnie zamówię jeśli jest niezłej jakości replika.

0

@Pawel13sz noe jestem zwolennikiem Aguero ale u nas te 9 nigdy wieżowcami nie były

0

@Barca1922 młodych, którzy nie są typowymi dziewiątkami, czyli np. Mingueza

0

@Uukasz_93 albo wygrać ME ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nextion kupiłem, sprawuje się dobrze, babcia zadowolona i najważniejsze

1

@FC1899Barca może Bartomeu byłby dalej z nami xd

1

@izabella możesz przekonywać ale najpierw poćwicz składanie zdań bo ja za cholere nie rozumiem co chcesz przekazać dziewczyno

4

@LuisSalvano na pewno to Neymar z Depayem przyjdą

0

@Nextion a zwykły redmi 9? Da radę myślisz? W sumie będzie służył do przeglądania internetu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?