thcmenel420
Dołączył/a: maj 2016
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Lucassito przeczytałeś ten artykuł? Wydaje mi się, że nie jednak jeśli przeczytałeś to powinieneś wrócić do podstawówki i podszkolić się z rozumienia tego co czytasz.
69
Memphis z takim metalem dopiero wejdzie w swój prime. Serce się raduje, że możemy go oglądać w Barcelonie.
0
@Cule007 nie prawda
1
@Cule007 nie jestem na 100% pewny ale ten przepis nie dotyczy najwyższej klasy rozgrywkowej
0
@Kubix93 silnik jaki?
0
@MesQueUnClub_87 a np nikon d3500 albo canon eos 200d? Wiesz coś może o tych aparatach? Akurat te dwa wpadły mi w oko
0
Poleci ktoś lustrzankę do 2k? Coś ciekawego do normalnego robienia zdjęć.
0
@Sulimo bestbir polecam
0
@kakusus bardziej chodzi mi o całokształt, zacząłem sobie myśleć o tym i pod kątem bramek lepiej wypada Argentyńczyk. Trofea z klubem po stronie Kuna, reprezentacja wiadomo, Francja miażdży.
0
Kto lepszy Griez czy Kun?
0
@marcin000019 co najmniej? Jak akurat w repce on jest Pan Piłkarz
0
@Barca1922 haha, dopiero teraz zobaczyłem powiadomienie, to było dla beki napisane
0
@kLVeB zrobione. ciekawa ankieta, aż chętnie bym tą pracę przeczytał
0
@Kgorecki2500 o co w ogóle z tym chodzi, bo wszędzie ktoś sie z tego śmieje a ja chyba nie łapie ocb xd
5
@MesQueUnClub_87 w punkt
0
@SamuraJack teraz to nie ma już dobrych źródeł
0
@FCBKUBANO 62 koła na plus byku?
1
@FCBKUBANO grupa Mielzkiego, co miesiąc zapisy, info na ig czy fb. Tam chłopaki ogarniają te ustawki tak serio serio
0
@Amigo_Blanco myślę że nie musiał go nawet strzelić,Stanowski to dzban i udowadnia to na każdym kroku. Internet wypala niektórym zwoje i po nim widać to idealnie.
0
@TheNekro94 wiesz może czy sa się gdzieś obstawić losowanie?
0
@Pawelec7 to są w ogóle oryginalne koszulki? Ciekawe bo tą błękitną chętnie zamówię jeśli jest niezłej jakości replika.
0
@Pawel13sz noe jestem zwolennikiem Aguero ale u nas te 9 nigdy wieżowcami nie były
0
@Barca1922 młodych, którzy nie są typowymi dziewiątkami, czyli np. Mingueza
0
@Uukasz_93 albo wygrać ME ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nextion kupiłem, sprawuje się dobrze, babcia zadowolona i najważniejsze
1
@FC1899Barca może Bartomeu byłby dalej z nami xd
1
@izabella możesz przekonywać ale najpierw poćwicz składanie zdań bo ja za cholere nie rozumiem co chcesz przekazać dziewczyno
4
@LuisSalvano na pewno to Neymar z Depayem przyjdą
0
@Nextion a zwykły redmi 9? Da radę myślisz? W sumie będzie służył do przeglądania internetu