thcmenel420
Dołączył/a: maj 2016
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichalZZZ ogólnie twoje rozumowanie można fajnie i lakonicznie opisać
XD
0
@MarioVeB! A ja myślę że gość w takim wieku ładujący bramę za bramą dałby radę się do nas dostosować.
1
@Witam To nie ten Cuenca
0
@Ghotti z trzech by się zebrało
3
@LucaBrasi sam bym się skusił ale nie wystarczy takiego tylko karmić xD
0
@Comentateiro w Barcy Pep był trzy sezony
0
@norbi77 grasz sezon 28/29 i masz Ibre na ławce? Czy to ja coś pokręciłem od rana xD
0
@Naturopata musisz zacząć bo fantazje masz dobrą
1
@Adey zwrota Mielona kozak, w sumie dla tej zwrotki czekałem na płytę xd
0
@Wilczeq teraz też nie walczą tylko się wypinają..
0
@LuisSalvano myślę że jednak łudzenie się. Nie wyobrażam sobie naszego geniusza w innych barwach. Jednak wątpię, żeby po takich akcjach była możliwość, że Leo zostanie. Za duży cyrk jest w tym klubie i aż strach myśleć co dalej.
0
@Rust_Cohle będziesz głodny i oczy zrobią się czerwone, chyba że zapalisz jakiś syf wtedy to już loteria. No i żeby nie było jak w kawałku sokoła - dentysta, trza się pilnować ;)
0
Dam radę obejrzeć finał na telefonie przez tvp czy coś w podobie?
0
@Hiacynk Takiego Martiala to bym widział u nas na skrzydle a i na szpicy by zagrał jak trzeba.
0
@kielon93 takie rzeczy chyba tylko przy wypożyczeniach
0
@VbamboeB nie powiedziałbym
0
@guru43 chodzi o pokrywę silnika. źle napisane ale post łódzkiej policji więc nie ma się co czepiać
0
Zobaczę mecz gdzieś w internecie? Na jakiejś płatnej czy bezbplatbej stronie
0
Wstawiam już ostatni raz. Brakuje tylko 3 odpowiedzi osób pracujących biurowo i urodzonych przed 1990. Dzięki z góry za pomoc :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgQ0knYQG9ieVqGLAqULWGgEo6EvbvY0qAp_6A0U_vtDkvMw/viewform?vc=0&c=0&w=1&usp=mail_form_link
0
Witam wszystkich z rana. Wrzucam linka do ankiety już któryś raz. Teraz ostatni... no dobra max przedostatni ;) Jak ktoś będzie miał chwilkę i trochę chęci to poproszę o wypełnienie. Brakuje ok.20 odpowiedzi, liczę na was :)
Piszę jeszcze raz, w poprzednim poście oczywiście się zamotałem i nie dodałem linka xD
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgQ0knYQG9ieVqGLAqULWGgEo6EvbvY0qAp_6A0U_vtDkvMw/viewform
0
Hej, wstawiam jeszcze raz z prośbą o wypełnienie jeśli ktoś będzie miał chwilę. Najbardziej zależy mi na odpowiedziach ludzi pracujących w biurach, korpo etc. Z góry dzięki bardzo za pomoc :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgQ0knYQG9ieVqGLAqULWGgEo6EvbvY0qAp_6A0U_vtDkvMw/viewform
1
@MSN1998 do 135 spokojnie tylko nie oszczędzaj na tym. Porządna firma, dobra mapa i hamownia a nie jakieś dziadostwo nie wiadomo skad
2
@DaPi jwpeki ogólnie sztos, zajawa na maxa i żyją kulturą jak nikt inny, dożywotnio czapki z głów
0
@BigDaglas jak dużo jeździsz to bez problemu
0
Ma ktoś może porównanie Rodos do Zakintos? Albo jakaś opinia o którymś z miejsc.
0
@G9 nic dodać, nic ująć
2
@ElRaul 20+ goli i asyst
1
@Bykunn poprawione już, możesz działać ;)
0
Cześć, mina dziewczyna pisze licencjat. Jakby miał ktoś chwilę wolnego czasu i chciałby jej pomóc to podrzucę link do ankiety. Z góry bardzo dziękuję :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgQ0knYQG9ieVqGLAqULWGgEo6EvbvY0qAp_6A0U_vtDkvMw/viewform?vc=0&c=0&w=1
0
@reloaded vansy adwood albo atwood, śmigam półtora roku i jest okej, mam chyba piątą parę, jedyny mankament przy czarnym kolorze jest taki że po praniu robią się brązowe