1

@MichalZZZ ogólnie twoje rozumowanie można fajnie i lakonicznie opisać
XD

0

@MarioVeB! A ja myślę że gość w takim wieku ładujący bramę za bramą dałby radę się do nas dostosować.

1

@Witam To nie ten Cuenca

0

@Ghotti z trzech by się zebrało

3

@LucaBrasi sam bym się skusił ale nie wystarczy takiego tylko karmić xD

0

@Comentateiro w Barcy Pep był trzy sezony

0

@norbi77 grasz sezon 28/29 i masz Ibre na ławce? Czy to ja coś pokręciłem od rana xD

0

@Naturopata musisz zacząć bo fantazje masz dobrą

1

@Adey zwrota Mielona kozak, w sumie dla tej zwrotki czekałem na płytę xd

0

@Wilczeq teraz też nie walczą tylko się wypinają..

0

@LuisSalvano myślę że jednak łudzenie się. Nie wyobrażam sobie naszego geniusza w innych barwach. Jednak wątpię, żeby po takich akcjach była możliwość, że Leo zostanie. Za duży cyrk jest w tym klubie i aż strach myśleć co dalej.

0

@Rust_Cohle będziesz głodny i oczy zrobią się czerwone, chyba że zapalisz jakiś syf wtedy to już loteria. No i żeby nie było jak w kawałku sokoła - dentysta, trza się pilnować ;)

0

Dam radę obejrzeć finał na telefonie przez tvp czy coś w podobie?

0

@Hiacynk Takiego Martiala to bym widział u nas na skrzydle a i na szpicy by zagrał jak trzeba.

0

@kielon93 takie rzeczy chyba tylko przy wypożyczeniach

0

@VbamboeB nie powiedziałbym

0

@guru43 chodzi o pokrywę silnika. źle napisane ale post łódzkiej policji więc nie ma się co czepiać

0

Zobaczę mecz gdzieś w internecie? Na jakiejś płatnej czy bezbplatbej stronie

0

Wstawiam już ostatni raz. Brakuje tylko 3 odpowiedzi osób pracujących biurowo i urodzonych przed 1990. Dzięki z góry za pomoc :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgQ0knYQG9ieVqGLAqULWGgEo6EvbvY0qAp_6A0U_vtDkvMw/viewform?vc=0&c=0&w=1&usp=mail_form_link

0

Witam wszystkich z rana. Wrzucam linka do ankiety już któryś raz. Teraz ostatni... no dobra max przedostatni ;) Jak ktoś będzie miał chwilkę i trochę chęci to poproszę o wypełnienie. Brakuje ok.20 odpowiedzi, liczę na was :)
Piszę jeszcze raz, w poprzednim poście oczywiście się zamotałem i nie dodałem linka xD

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgQ0knYQG9ieVqGLAqULWGgEo6EvbvY0qAp_6A0U_vtDkvMw/viewform

0

Hej, wstawiam jeszcze raz z prośbą o wypełnienie jeśli ktoś będzie miał chwilę. Najbardziej zależy mi na odpowiedziach ludzi pracujących w biurach, korpo etc. Z góry dzięki bardzo za pomoc :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgQ0knYQG9ieVqGLAqULWGgEo6EvbvY0qAp_6A0U_vtDkvMw/viewform

1

@MSN1998 do 135 spokojnie tylko nie oszczędzaj na tym. Porządna firma, dobra mapa i hamownia a nie jakieś dziadostwo nie wiadomo skad

2

@DaPi jwpeki ogólnie sztos, zajawa na maxa i żyją kulturą jak nikt inny, dożywotnio czapki z głów

0

@BigDaglas jak dużo jeździsz to bez problemu

0

Ma ktoś może porównanie Rodos do Zakintos? Albo jakaś opinia o którymś z miejsc.

0

@G9 nic dodać, nic ująć

2

@ElRaul 20+ goli i asyst

1

@Bykunn poprawione już, możesz działać ;)

0

Cześć, mina dziewczyna pisze licencjat. Jakby miał ktoś chwilę wolnego czasu i chciałby jej pomóc to podrzucę link do ankiety. Z góry bardzo dziękuję :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgQ0knYQG9ieVqGLAqULWGgEo6EvbvY0qAp_6A0U_vtDkvMw/viewform?vc=0&c=0&w=1

0

@reloaded vansy adwood albo atwood, śmigam półtora roku i jest okej, mam chyba piątą parę, jedyny mankament przy czarnym kolorze jest taki że po praniu robią się brązowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?