thcmenel420
Dołączył/a: maj 2016
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mixtape Ja mam zx2 od jakiś dwóch lat i nic sie z telefonem nie dzieje, chodzi jak rakieta, bateria jest ok, na cały dzień starcza. Nie jestem jakimś wymagającym użytkownikiem ale jest to pierwszy android który po takim czasie mi się wcale nie zacina plus jest wydymały. Ostatnio zdjąłem szkło bo było juz za bardo popękane a kolejna partia nie zdarzyła dotrzeć do mnie od azjatyckich przyjaciół z alliexpress i pare razy zdążył mi upaść ale nie ma nawet ryski. Nie wiem czy coś Ci to pomoże bo jednak mam starszy model ale co wiem to napsialem
0
Jak to jest z tym hokejem. Natrafilem na tkai artykuł https://nhlw.pl/2020/11/krzysztof-oliwa-vs-legendy-top-5-2/
i ciekawi mnie to czy w hokeju takie bójki są dozwolone. Sędziowie sie przyglądają i reagują dopiero gdy któryś pada na ziemię. Może mi ktos przybliżyć jak to działa.
7
@MaTt_BarcaFan gardzisz lekarzami a jak się coś wydarzy to zasmarkany polecisz jako pierwszy do nich, gardzę tobą, haaaa tfu
1
@RivaldoVitorBorba złotówka za tania xd
0
@Foton "nie dotyczy w takim stopniu"
0
@Rewolucja123 poprosiłbym jak można o oznaczenie przy podsumowaniu Desta
2
@GIGAKOKS xDDD.
4
@kunmateo93 mi sie Trincao bardzo podoba, potrafi minąć rywala, jest przebojowy. Poprawi wykonczenie, nabierze pewności i może być z noego Pan Piłkarz. Neymar przychodził do nas w jego wieku i też miał problemy z bramkami, dokładnością i fizycznością na boisku. Wtedy tak jak u Trincao było czuć trochę magii. Trzymam mocno kciuki za Portugalczyka i mam co do niego duże nadzieję.
0
@Pawelsky tylko Busiego za Pjanica
1
@FranzMaurer no i Karolak
0
Nie wiem czy ktoś o tym pisał ale moim zdaniem Koeman przekombinował trochę ze składem. Dużo zmian w składzie porównując do poprzednich spotkań. Dest zagrał z konieczności i uważam że na tym zmiany powinny sie skończyć. Brak Alby to i tak duże osłabienie a Dembele który rozegrał pierwsze minuty nie rozhulał nam skrzydła. Getafe to na tyle ciężki rywal, że Dembele czy Pedriego (który notabene zagrał nieźle) spodziewałbym się w drugiej połowie. Bardzo brakowało nam przebicia na skrzydłach. Jedno z Dembele, który nie pokazał nic ciekawego drugie z Francuzem-widmo. Gdyby zagrał Fati to chociaż jedna strona byłaby użyteczna. Szkoda że nie wyszły podatawowym garniturem bo myślę że inaczej potoczylby sie ten mecz.
Jeszcze odniosę się do Griezmanna, zaskakuje mnie to jakim cudem zaczyna praktycznie każdy mecz od pierwszej minuty. Ewidentnie mu nie idzie i chyba jedynym rozwiązaniem w tym wypadku jest szukanie alternatywy do pierwszego skladu. Może gdyby wchodził z ławki na podmęczonych rywali zaczęłoby mu coś wychodzić, tylko szkoda z gościa za 120 baniek robic jokera.
0
@Zimny f31 bo tył napęd i silnik 3.0 diesel albo benzyna zależy ile jeździsz
0
@Arn3th A faktycznie, pomyliłem z Valencią
0
@tristan87 Wass tez tak skacze po pozycjach? On chyba w Sevilli na sp gral
0
@reloaded to nie lepiej sprawdzone cda?
8
Dobry żart z brakiem Alvesa xD
0
@Bykunn jednak de Jong miał dużo wiecej dobrych występów niż Griezmann
0
@BARCA_FOR_EVER on ma ejszcze juniorski kontrakt, po skonczeniu 18 lat przedłuża sie automatycznie o 2 lata
0
@PawkoFCB wiem, wiem ale ipe można do tego zakopanego ;p
0
@dadan1990 cala polska, ja z centralnej to w każdą strone niedaleko :)
0
Hejka, poleci ktos jakies ciekawe miejsce na jesienny wypad na pare dni? Fajnie bybylo jakby w okolicy znajdowalo sie cos ciekawego do zobaczenia moze jakis las na spacerki, jakas dobra restauracja. Ewentualnie inne atrakcje jal jakies zwierzaki czy mozliwosc wypozyczenia quada na jakis czas zeby posmigac po lesie. Gdyby ktos znal jakies fajne miejsce to będę bardzo wdzięczny za polecenie.
1
@GIGAKOKS top trzy polskicgh płyt XXI. wieku
0
@Rudi35 tez kilka poprosze
1
@LuisSalvano tyle że sam zawodnik musi chcieć jeszcze odchodzić. Jeszcze do Lyonu myślę że Samu by chetnie wrócił ale w innym kierunku wątpię że chciałby rezygnować z części honorarium. Myślę że jestli takto będzie wyglądać z Depayem i Umtitim i jeśli nie będziemy płacić części pensji Umtitiego to sytuacja win-win
8
@Majkel34 człowiekowi po prostu łatwiej się żyje jak wierzy ze jest coś "nad nim". Dowodów nie ma i nie będzie. Dlatego "Błogosławieni Ci którzy nie widzieli a uwierzyli." Szkoda tylko, że do wiary katolickiej dopadło się mnóstwo zachłannych ludzi bo wiara sama w sobie, czy jest prawdziwa czy nie, przekazuje dobre wartości.
0
@Litman a widziałeś grę obu tych zawodników? Nie pytam złośliwe ale jak uważasz że są podobni profilem to mógłbyś przybliżyć ich charakterystykę bo szczerze to o młodym angolu słyszę pierwszy raz a Wague widziałem może 3 razy w akcji
0
Gra ktos w PESa?¿
Mam takie pytanko jak nie mam 20 to żeby mieć najnowszą wersję muszę kuoic 20 i 21 season updrate czy jak?
0
@Breakdrowser dobre, dobre ;>
11
@kibicsportu piszesz o możliwych transferach za rok w odpowiedzi do gościa który napisał o kadrze na teraz. Czytać nie nauczyli do konca czy jak?
0
@Ghotti myślę że Fabiański :p