tomecz9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2015
Pabianice
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dołączam sie do prośby.
0
Jeżeli ktoś kupuję laptopa za około 2500 bez dysku ssd to jest lamusem.
5
To że zagraliśmy dobre spotkanie z przecietnym przeciwnikiem nie oznacza, że wygramy z Juve. Z nimi graliśmy jakieś pół roku temu w lidze mistrzów, nie pamietasz wyniku?
3
Dziwne rozumowanie. Trzymać na siłę piłkarza. Jeśli któryś zawodnik nie będzie szczęśliwy w Fcb niech odchodzi. Tacy zawodnicy są w tym zespole niepotrzebni.
0
Pojawiły się już jakieś plotki apropo polsatu i transmisji ligi mistrzów? Jak to ma wyglądać? Na jakich kanałach itp?
0
Na jakim kanale ddziś o 20.30 obejrzę naszych siatkarzy? Mam nc+
0
Większość osób hejtuje, bo ten zawodnik nie jest znamy. Każdy oczekuje w zespole wielkich nazwisk. Osobiście uważam że trzeba dać mu szanse. Nie oceniajmy go zbyt wcześnie zagra kilka meczów, zaadoptuje się w drużynie i wtedy powiemy czy transfer był dobry czy nie.
0
Gdzie obejrzę mecz na nc+ ?
0
Na jakim kanale nc+ obejrzę mecz?
0
Nawet jeśli to co?
3
Raczej że ojciec chciał żeby został.
0
Proszę Cię Passerati...
2
Co za piepszenie :-(
0
Współczuję osobą które kupiły koszulkę Neymara na ten sezon.
2
Nie chcę ktoś kupić koszulki Barcy z sezonu 17/18 z numerem 11 na plecach?
0
Myślę że spory wpływ miał jego przyjaciel Alves.
3
Po pierwsze Neymar nie jest zdrajcą. Nigdy nie deklarował, że będzie do końca kariery zawodnikiem Barcelony. Każdy piłkarz, zarówno Ney, Messi, Iniesta itd. ma prawo zrobić ze swoją karierą co chce i zmienić Barce na dowolny klub.
Po drugie jak już jestem przy klubie. Neymar nie jest zdrajcą ponieważ, nie przychodzi do obozu naszego największego rywala a ma do tego pełne prawo. Napewno przyjęliby go tam z otwartymi rękoma.
Po trzecie nawet jeśli idzie za kasa. Co z tego? Czy to coś złego, że chcę zarabiać więcej? Przecież każdy z nas chcę jak najwięcej zarabiać. Jeżeli pracujesz w firmie 4 lata i zarabiasz 2000 zł i chcę Cie firma w której możesz zarabiać 6000 to chyba nikt by się nie zastanawiał.
Nie uważam, że to jest krok wstecz dla Neymara. W PSG cały zespół będzie grał na niego i gra tej drużyny będzie opoierała się na jego talencie. Jest to dobra drużyna, z bardzo dobrymi zawodnikami i naprawdę teraz maja potencjał do wygrania ligi mistrzów.
Każdy prawdziwy kibic powinien podziękować Neymarowi za te 4 lata gry. Uważam, że wiele osób niesłusznie go wyzywa/ obraża. Zdecydowanie przesadzacie!
0
Właśnie się dowiedziałem, że Ukraińcy którzy od niedawna pracuja w mojej firme dostają 6 zł na ręke (pracuja po 12 godzin). Nawet nie wiem hakbto skomentować :(
1
Najgorsze jest to że są też lepsi o klasę od Barcy :(
0
3 lata x 30zł = 1080 zł. Na P10 lite może starczy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Brać abonament w Play za 30 zł? Rozmowy i smsy free do wszystkich, internet 10 giga. Bez telefonu.
0
Kto walczy w tej chwili na KSW?
0
Zna ktoś kolejność walk dzisiejszej gali KSW?
0
A jeśli nie Valverde to kto?
1
Wiele kobiet za takie słowa moglaby się obrazić (kobieta bardziej kojarzona z kuchnią). Nie polecam wypowiadać takich słów w towarzystwie.
Dyskryminujesz kobiety tym stereotypem.
1
Gdyby moja babcia miała koła byłby rowerem. O co chodziło Lucho?
3
Goleada z truskawką na torcie ;)
0
Tak ale co sezon nie będzie trypletu. Nie ma tak dobrze ;)
19
Doszedłem do wnioski, że dla mnie, dla kibica Fc Barcelony tak naprawdę nie są ważne zdobyte puchary, teofea. Najważniejsze są te chwile, te mecze, te emocje, które towarzyszyły mi podczas meczu z PSG oraz z Realem w tym sezonie. Nigdy tego nie zapomne. Za to, za te emocje, za te ciarki, za te zły w oczach kocham i już zawsze będę z Ta drużyna na dobre i na złe nawet jeśli w tym sezonie nie zdobędziemy nic.