2

Dla mnie za dużo niewiadomych.

1

Wy tylko byście od razu każdego zwalniali.

0

A co ma zrobić takiego EV? Przecież Dembele dostawał szansę?

8

Tez tak mam. Myślę, ze to przez to ze jestem coraz starszy i mam inne priorytety / obowiązki / problemy.

0

Dlaczego gdy Paco grał w Barcelonie mowiliscie, ze jest za słaby i gdy odszedł to większość się cieszyła. Teraz zdobył hattricka i każdy chce go z powrotem? Wróci i znowu będzie grzal ławkę, bo będzie za slaby na pierwszy skład.

1

A może zawodnicy z La Masii są za słabi? Gdyby dostawali szansę i Barcelona bylaby na 15 miejscu w tabeli to byłoby gadanie czemu oni grają a nie inni

0

Eleven już działa?

0

U mnie tez....

0

Ja tez. Wtf?...

0

U mnie przed chwilą w studio powiedzieli, ze za 20 minut.

0

Tam gdzie Puig.

14

Nic o naszych siatkarzach? Wstyd! :-)

3

Ostatnimi czasy nie da się czytać komentarzy na tej stronie. Ciągle marudzenie i narzekanie na wszystko. Wyluzujcie! ☺

28

Mundo i Sport mogłyby sobie darować, pokazać klasę i pogratulować Modric-owi

0

Mecz już się skończył?

2

Ale Wy płaczecie. Szkoda mi Was.

0

Tylko dzisiaj czy od początku sezonu?

0

Zna ktoś stronkę skąd można pobrać napisy do Sicario 2 4,75 Gb 2:02:23? W napiProjekt nie ma

0

Bo patrzę też na ps4 i za takie pieniądze jak piszesz to nie widziałem. Jakis namiar na sklep?

0

Slimka za mniej niż 1000?? Uzywana?

0

Gool! W końcu! .

0

Jak coś to ja mam. Priv! :-D

9

Podobno Barcelona śledzi rozwój Piatka, ktoś ma jakieś info? :-D

0

Jak masz na prawdę na imię Lolu?

0

Mozliwe. Szkoda, ze niektórzy nie pomyślą, ze robią tym krzywdę dziecku.

0

Ciekawe dlaczego celebryci wybierają takie dziwne imiona dla swoich dzieci. Po co? Jaki mają w tym cel?

1

Bardzo dobrze, ze Lucho nie powołał Alby. Im mniej zawodników Barcy będzie jeździło na reprezentację tym lepiej. Nie będą narazani na kontuzję i na dodatkowy wysiłek, którego i tak mają za dużo.

0

Kolejna kompromitacja zarządu. Bartomeu OUT!

0

Nie ma to jak po jednym meczu w sezonie przewidywać kto będzie mistrzem a kto przegranym. Po dokonanych transferach tak przewidujesz?

0

Przeprosiny przyjęte :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?