tomecz9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2015
Pabianice
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dla mnie za dużo niewiadomych.
1
Wy tylko byście od razu każdego zwalniali.
0
A co ma zrobić takiego EV? Przecież Dembele dostawał szansę?
8
Tez tak mam. Myślę, ze to przez to ze jestem coraz starszy i mam inne priorytety / obowiązki / problemy.
0
Dlaczego gdy Paco grał w Barcelonie mowiliscie, ze jest za słaby i gdy odszedł to większość się cieszyła. Teraz zdobył hattricka i każdy chce go z powrotem? Wróci i znowu będzie grzal ławkę, bo będzie za slaby na pierwszy skład.
1
A może zawodnicy z La Masii są za słabi? Gdyby dostawali szansę i Barcelona bylaby na 15 miejscu w tabeli to byłoby gadanie czemu oni grają a nie inni
0
Eleven już działa?
0
U mnie tez....
0
Ja tez. Wtf?...
0
U mnie przed chwilą w studio powiedzieli, ze za 20 minut.
0
Tam gdzie Puig.
14
Nic o naszych siatkarzach? Wstyd! :-)
3
Ostatnimi czasy nie da się czytać komentarzy na tej stronie. Ciągle marudzenie i narzekanie na wszystko. Wyluzujcie! ☺
28
Mundo i Sport mogłyby sobie darować, pokazać klasę i pogratulować Modric-owi
0
Mecz już się skończył?
2
Ale Wy płaczecie. Szkoda mi Was.
0
Tylko dzisiaj czy od początku sezonu?
0
Zna ktoś stronkę skąd można pobrać napisy do Sicario 2 4,75 Gb 2:02:23? W napiProjekt nie ma
0
Bo patrzę też na ps4 i za takie pieniądze jak piszesz to nie widziałem. Jakis namiar na sklep?
0
Slimka za mniej niż 1000?? Uzywana?
0
Gool! W końcu! .
0
Jak coś to ja mam. Priv! :-D
9
Podobno Barcelona śledzi rozwój Piatka, ktoś ma jakieś info? :-D
0
Jak masz na prawdę na imię Lolu?
0
Mozliwe. Szkoda, ze niektórzy nie pomyślą, ze robią tym krzywdę dziecku.
0
Ciekawe dlaczego celebryci wybierają takie dziwne imiona dla swoich dzieci. Po co? Jaki mają w tym cel?
1
Bardzo dobrze, ze Lucho nie powołał Alby. Im mniej zawodników Barcy będzie jeździło na reprezentację tym lepiej. Nie będą narazani na kontuzję i na dodatkowy wysiłek, którego i tak mają za dużo.
0
Kolejna kompromitacja zarządu. Bartomeu OUT!
0
Nie ma to jak po jednym meczu w sezonie przewidywać kto będzie mistrzem a kto przegranym. Po dokonanych transferach tak przewidujesz?
0
Przeprosiny przyjęte :-)