0

Dlaczego jest Ci go szkoda, bo gazety umieściły gorąco na ławce czy coś się stało?

1

Monotonii jak już coś, popraw ;-)

Dla mnie właśnie to jest monotonia jak ktoś takie coś pisze. Ile można. Kogo to odchodzi. Trener widzi zawodników na treningach i dobiera skład w zależności od formy, dyspozycji oraz taktyki i przeciwnika. Pisanie swojego składu nie ma sensu, chyba, ze w grze :-)

0

Więc wniosek z tego taki, ze można pić piwo ale trzeba nie wpiepszac do niego chipsów czy innych śmieci.

2

Po prostu mnie dziwią takie komentarze. Klasycznie dziś przez cały dzień będzie: "Ja bym chciał taki skład"/ "moja 11 na dziś to" itp. Po co?

0

Podobno od piwa się nie tyje tylko od żarcia po piwie. A wiadomo, ze piwo wzmacnia apetyt.

2

Nieważne. Byle było zwycięstwo

9

W fifie? :-)

0

Co tak mało? Nie 10:0?

0

Z jakimi załączam brać laptopa oprócz hdmi oraz usb c?

0

Anaiz odchodzi? Przecież po kilku dobrych występach połowa LR widziała go na ławce albo w pierwszym składzie w drużynie :-)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wg mnie możesz być trenerem.

0

Eeee to lipa. Ja potrzebuję jakiś trudniejszy teren☺️

0

Jest u Ciebie gdzie pojeździć rowerem?

0

Odpowiadasz pytaniem na pytanie.
Ale jak coś to makaron.

0

Pozdrawiam z upalnej Łodzi. Urlopik?

0

Nawet nie przypominaj.

0

Mówicie ziemniaki czy kartofle? Pytam serio☺️

0

Jedni wola seriale brazylijskie a inni plotki transferowe.

0

Trenerów też tu wielu.

4

Ronaldo byłby do kupienia, ma 1 mld klauzuli.

0

Przecież to są tylko plotki. Nikt normalny w to nie wierzy.

0

Nawalka nie musi odchodzić, bo miał umowę do końca mundial. Mogą mu najwyżej przedłużyć umowę.

2

Rychu proszę Cię.... zainstaluj sobie jakiegoś menagera czy cus.

0

Ale co niektórzy to chorągiewy.

0

Serio mysleliscie, że Argentyna ma jakieś szansę?

1

Powinny działać, błotnik to błotnik ;-)

3

Są sukcesy - dawać co do Barcy.

Są porażki - trener do niczego.
Typowa chorągiewka :-)

3

Pamiętam, że wielu użytkowników chciało żeby trenował Argentyne, gdy ta miała problemy. Teraz piszą o nim, że się do niczego nie nadaję. #choragiewy

0

A po co ma wychodzić z grupy? Żeby przegrać następny mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?