tomecz9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2015
Pabianice
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego jest Ci go szkoda, bo gazety umieściły gorąco na ławce czy coś się stało?
1
Monotonii jak już coś, popraw ;-)
Dla mnie właśnie to jest monotonia jak ktoś takie coś pisze. Ile można. Kogo to odchodzi. Trener widzi zawodników na treningach i dobiera skład w zależności od formy, dyspozycji oraz taktyki i przeciwnika. Pisanie swojego składu nie ma sensu, chyba, ze w grze :-)
0
Więc wniosek z tego taki, ze można pić piwo ale trzeba nie wpiepszac do niego chipsów czy innych śmieci.
2
Po prostu mnie dziwią takie komentarze. Klasycznie dziś przez cały dzień będzie: "Ja bym chciał taki skład"/ "moja 11 na dziś to" itp. Po co?
0
Podobno od piwa się nie tyje tylko od żarcia po piwie. A wiadomo, ze piwo wzmacnia apetyt.
2
Nieważne. Byle było zwycięstwo
9
W fifie? :-)
0
Co tak mało? Nie 10:0?
0
Z jakimi załączam brać laptopa oprócz hdmi oraz usb c?
0
Anaiz odchodzi? Przecież po kilku dobrych występach połowa LR widziała go na ławce albo w pierwszym składzie w drużynie :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wg mnie możesz być trenerem.
0
Eeee to lipa. Ja potrzebuję jakiś trudniejszy teren☺️
0
Jest u Ciebie gdzie pojeździć rowerem?
0
Odpowiadasz pytaniem na pytanie.
Ale jak coś to makaron.
0
Pozdrawiam z upalnej Łodzi. Urlopik?
0
Nawet nie przypominaj.
0
Mówicie ziemniaki czy kartofle? Pytam serio☺️
0
Jedni wola seriale brazylijskie a inni plotki transferowe.
0
Trenerów też tu wielu.
4
Ronaldo byłby do kupienia, ma 1 mld klauzuli.
0
Przecież to są tylko plotki. Nikt normalny w to nie wierzy.
0
Nawalka nie musi odchodzić, bo miał umowę do końca mundial. Mogą mu najwyżej przedłużyć umowę.
2
Rychu proszę Cię.... zainstaluj sobie jakiegoś menagera czy cus.
0
Ale co niektórzy to chorągiewy.
0
Serio mysleliscie, że Argentyna ma jakieś szansę?
1
Powinny działać, błotnik to błotnik ;-)
3
Są sukcesy - dawać co do Barcy.
Są porażki - trener do niczego.
Typowa chorągiewka :-)
3
Pamiętam, że wielu użytkowników chciało żeby trenował Argentyne, gdy ta miała problemy. Teraz piszą o nim, że się do niczego nie nadaję. #choragiewy
0
A po co ma wychodzić z grupy? Żeby przegrać następny mecz.