tomecz9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2015
Pabianice
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio wierzycie w to?
3
A no tak tutaj sami kibice Argentyny ;-)
0
Koszulka reprezentacji. Biała czy czerwona? Nie mogę się zdecydować.
0
Mecze MS będzie można oglądać na tvp sport?
Bo nie mam aktualnie telewizji a nie za bardzo chcę mi się podpisywać umowę z kimkolwiek.
A może jakąś Ipla itp
8
Dieta z dodatnim bilansem kalorycznym.
0
Jaram się jakby to był finał Ligi Mistrzów! VeB!
0
Wykupił ktoś kanały eleven na ich stronie? Zastanawiam się nad wykupieniem żeby obejrzeć dziś mecz. Będzie to chodziło bez żadnych lagow na tv?
0
Trzeba mieć dystans. To jest tylko piłka nożna. Raz się wygrywa a raz się przegrywa.
0
Czytaj tylko pamiętaj żeby później nie wyciągać wniosków, bo tutaj ludzie nie sa obiektywni i często pisza bzdury.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pytanie po co? I tak nikt nie czyta tych komentarzy. Nie lepiej skupić się na oglądaniu meczu?
0
Albo z najlepszymi komentarzami z LR (czyt. płaczem)
3
Ej jak wy to robicie, ze oglądacie mecz i jednocześnie piszecie komentarze? Albo jedno albo drugie a później taki wypowiada się na temat meczu
5
Niech doliczy chociaż z 10 min.
0
Bartomeu out! :-)
1
Klocki do hamulców v brake. Są dwa rodzaje. Starszy typ, w bardzo starych rowerach, sam "bolec"
Nowsze z imbusem do przykrecenia.
20 - 30 zł i masz bardzo dobre klocki
Koła nie musisz zdejmować.
0
Scarface, Ojciec chrzestny.
12
Ja Audi, bo wolę Audi ☺
0
Multiliga mistrzów :-)
0
Ale jakby na to nie patrzeć to gdyby Sevilla wykorzystala swoje sytuację mielibyśmy podobny wynik w Hiszpanii.
1
Teraz każdy po koleji niech przeprasza za swoje komentarze.
9
Palcie się że wstydu za Wasze komentarze.
1
A Ty powinieneś pójść sobie z LR.
0
Takiego programu się nie spodziewałem.
0
Nie mówię o takich zawodach jak policja, straz, pogotowie zartownisiu.
6
Pytanko do osób popierających "niedzielę dla rodziny". Nie jest wam szkoda tych biednych pracowników na stacjach benzynowych i w monopolach, że muszą w święta być w pracy zamiast z rodziną, z dziećmi?
30
Spokojnych i słonecznych świąt wszystkim życzę!
0
Przecież się określił. Albo podwyżka albo odchodzi do MU.
0
Teraz też są takie pogody, że nie wiadomo jak się ubrać. Rano zimno a popołudniu ciepło. Jak obserwuję ludzi objazdy jest inaczej ubrany. Jedni letnie kurtki a drudzy czapka i szalik.
1
Jeszcze lepiej jak ktoś mówi zer u niego dziś jest pogoda.