0

Serio wierzycie w to?

3

A no tak tutaj sami kibice Argentyny ;-)

0

Koszulka reprezentacji. Biała czy czerwona? Nie mogę się zdecydować.

0

Mecze MS będzie można oglądać na tvp sport?
Bo nie mam aktualnie telewizji a nie za bardzo chcę mi się podpisywać umowę z kimkolwiek.
A może jakąś Ipla itp

8

Dieta z dodatnim bilansem kalorycznym.

0

Jaram się jakby to był finał Ligi Mistrzów! VeB!

0

Wykupił ktoś kanały eleven na ich stronie? Zastanawiam się nad wykupieniem żeby obejrzeć dziś mecz. Będzie to chodziło bez żadnych lagow na tv?

0

Trzeba mieć dystans. To jest tylko piłka nożna. Raz się wygrywa a raz się przegrywa.

0

Czytaj tylko pamiętaj żeby później nie wyciągać wniosków, bo tutaj ludzie nie sa obiektywni i często pisza bzdury.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pytanie po co? I tak nikt nie czyta tych komentarzy. Nie lepiej skupić się na oglądaniu meczu?

0

Albo z najlepszymi komentarzami z LR (czyt. płaczem)

3

Ej jak wy to robicie, ze oglądacie mecz i jednocześnie piszecie komentarze? Albo jedno albo drugie a później taki wypowiada się na temat meczu

5

Niech doliczy chociaż z 10 min.

0

Bartomeu out! :-)

1

Klocki do hamulców v brake. Są dwa rodzaje. Starszy typ, w bardzo starych rowerach, sam "bolec"
Nowsze z imbusem do przykrecenia.
20 - 30 zł i masz bardzo dobre klocki
Koła nie musisz zdejmować.

0

Scarface, Ojciec chrzestny.

12

Ja Audi, bo wolę Audi ☺

0

Multiliga mistrzów :-)

0

Ale jakby na to nie patrzeć to gdyby Sevilla wykorzystala swoje sytuację mielibyśmy podobny wynik w Hiszpanii.

1

Teraz każdy po koleji niech przeprasza za swoje komentarze.

9

Palcie się że wstydu za Wasze komentarze.

1

A Ty powinieneś pójść sobie z LR.

0

Takiego programu się nie spodziewałem.

0

Nie mówię o takich zawodach jak policja, straz, pogotowie zartownisiu.

6

Pytanko do osób popierających "niedzielę dla rodziny". Nie jest wam szkoda tych biednych pracowników na stacjach benzynowych i w monopolach, że muszą w święta być w pracy zamiast z rodziną, z dziećmi?

30

Spokojnych i słonecznych świąt wszystkim życzę!

0

Przecież się określił. Albo podwyżka albo odchodzi do MU.

0

Teraz też są takie pogody, że nie wiadomo jak się ubrać. Rano zimno a popołudniu ciepło. Jak obserwuję ludzi objazdy jest inaczej ubrany. Jedni letnie kurtki a drudzy czapka i szalik.

1

Jeszcze lepiej jak ktoś mówi zer u niego dziś jest pogoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?