1

Nie znam takiej drużyny jak Messi.
Kto w niej gra?

1

Nie ma co się przejmować wczorajszym meczem Argentyny. Przecież to był mecz towarzyski i zawodnicy nie podeszli do niego na serio. Poza tym nie grał Messi. Gdyby on był na boisku spokojnie strzelił by 6 bramek i Argentyna wygrała by to spotkanie.

6

To jest najlepszy piłkarz świata jemu wolno

3

Neymar odszedł do PSG bo chciał więcej zarabiać. Mówią że na kasę poleciał z najlepszego klubu odszedł.


Umtiti chcę odejść do ManU żeby więcej zarabiać.
Nie ma sprawy dajmy mu ile chcę.

0

Nie uważam że są mniej ważni A nawet sa bardziej ważni. Chodzi o hierarchię płacowa.

0

Umtiti udowadnia na boisku ze jest wart dużych pieniedzy ale obrońca nie może zarabiać 20 mln. Skoro on dostanie 20 mln podwyzki to inni też będą chcieli, bo też pokazują na boisku ze zasługują.

0

Chodzi o hierarchię płacowa. Może to było niezbyt dobre porównanie.

Jeśli ktoś chce dac obrońcy 20 mln to musi kieszonkowe oddać żeby klub miał tyle pieniędzy.

1

Jeżeli chcesz dac obrońcy kontrakt na poziomie napastnika to coś z Tobą jest nie tak ☺
Pracownikowi produkcji też dasz tyle na umowie co dyrektorowi?

1

RKS ma rację.
Jeżeli Umtiti dostanie podwyżkę to inni też z automatu będą chcieli. To klub powinien dyktować warunki A nie piłkarz.

1

Wierzcie mi że jest masa ludzi która myśli że jest najlepszy.

0

Tylko wtedy były by takie sytuację, że na całą biedronka chcę przyjść tylko jedną osoba.

0

Z szefem niemieckiego lidla chcesz się dogadywać czy pracować w niedzielę?:-)

0

Polski do Niemców nie porównuj. Jesteśmy daleko za nimi. Zresztą podobno powoli chcą się z tego wycofać.

0

Myślę, że na jakiej, że żyje w wolnym kraju i chciał bym mieć możliwość robienia zakupów kiedy chcę. U mnie to niedziela, bo mam wtedy najwięcej.czasu.

0

Wprowadzili to bo Kościół tak chciał. Nie ma żadnych konkretnych argumentów, które by mnie przekonały o słuszności wprowadzenia tego zakazu.

0

Niedziela jest dniem na robienie zakupów. Nie wiem po co taki zakaz, co to zmieni! ☺

0

Jak ktoś nie chcę pracować w niedzielę niech się nie zatrudnia w markecie albo centrum handlowym.

0

Na kimś trzeba się wyładować, nie

4

Tak, bo siedziałem od samego rana w centrum handlowym do samego zamknięcia z całą rodziną. Kiepski argument.

3

Nie interesuje się polityką. Bezsensowne ustawa. Często robię zakupy w niedzielę.

8

Nie wiecie czemu dziś sklepy zamknięte? Jakieś święto czy coś?

0

To stara już jesteś ☺

0

Ale 18 już masz?☺

1

Intrygujący nick ☺

0

Jest w lidlu. Przynajmniej był latem w rzeczach grillowych.

0

Jutro sklepy otwarte?

1

Jak będziesz starszy to będziesz chciał mieć takie problemy jak teraz ☺

0

Myślałem, że tylko u mnie.

0

Przed meczem Chelsea z Barca na stadionie było słychać piosenkę, piłkarze stali wtedy w tunelu. Co to za utwór? Później puścili hymn LM.

0

Skąd wypożyczyć Serial dom z papieru jak nie ma się netflixa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?