1

Ja jeszcze na win7.

0

Jaki/e antywirus/y free polecacie na kompa, win7?

1

Gardze takimi "kibicami" FCB, którzy odnoszą się bez szacunku do piłkarza. Jakikolwiek by nie był.

0

Dostanie za to lanie? :-)

0

Czytałem i dałem propsa.

5

Niech pisza te zwrotki zamiast narzekać na grę drużyny w albo o zwolnieniu trenera.

0

No właśnie. Boję si, ze przyjdzie taki mecz, gorszy dla nas a dla przeciwnika lepszy chociażby w LM i stracimy sporo goli i to przekresli marzenia o pucharze.

2

Miłego poniedziałku wszystkim! ;-)

0

Myślę, ze perfumy to kwestia indywidualna. Jednemu będą się podobac a innemu nie. Co to trwałości to też zależy od źródła skąd kupujesz - po prostu czy oryginalne czy nie.

0

Golden w domu czy na podwórku? Duża masz działke?

0

Pomyślałbym, ze jest niedojrzaly.

0

Dzięki wszystkim za odp.

0

Po co piłkarze noszą spodenki kompresyjne pod normalnymi spodenkami?

0

Za 1,5 -2 tyś. Możesz kupić spokojnie fajne głośniki. Soundbara bym nie brał. Co dokładnie kupić Ci nie powiem bo nie siedzę tak w tym temacie. Ale pytaj na grupach/forach "audiofilslich".

0

Trzy programy których najczęściej używacie na swoich laptopach/komputerach to?

0

Cillessen wiedział na co się piszę.

0

Mam nadzieję, ze nie wyciągasz wniosków po jednym meczu z trzecioligowcem?

0

Po jednym meczu oczywiście, ze nie można oceniać zawodnika. Tak samo nie można oceniać trenera dlaczego jednego zawodnika wystawia do 11 a drugiego posadzą na ławkę.

0

Myślałem, ze znasz bo osobiście. Ale skoro czytasz wywiady oraz to jakie wpisy daje po meczu to już wiele, żeby mówić, ze zna się kogoś dobrze.

0

Masz polubowny fanpage Messiego i uważasz, ze co znasz? ;-)

4

To tylko jeden mecz. Trener widzi więcej na treningu.

0

Messi ma w nosie ten mecz tak jak większość kibiców.

0

To są tylko przewidywane składy.

0

Właśnie, przecież większość widziała go w pierwszym składzie.

4

Jak ja patrzę na nagonkę na Valverde...

0

Szukam dość lekkich kół do mtb/xc. 29 cali, osie boost, moja waga 80kg. Do 1000 zł.

0

Mamy tu kogoś kto zna się na rowerach?

0

Rafinha może zagrać również w El Clasico po tym jak zaprezentował się w meczu z Interem. [MD]

Serio może zagrać? Geniusze są w tej gazecie :-)

2

Racja. Zawodnika należy oceniać w skali kilku meczów.

0

Wystarczy, ze strzeli ze dwie bramki i już zmienisz zdanie. Jak charagiewka na wietrze :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?