tomecz9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2015
Pabianice
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja jeszcze na win7.
0
Jaki/e antywirus/y free polecacie na kompa, win7?
1
Gardze takimi "kibicami" FCB, którzy odnoszą się bez szacunku do piłkarza. Jakikolwiek by nie był.
0
Dostanie za to lanie? :-)
0
Czytałem i dałem propsa.
5
Niech pisza te zwrotki zamiast narzekać na grę drużyny w albo o zwolnieniu trenera.
0
No właśnie. Boję si, ze przyjdzie taki mecz, gorszy dla nas a dla przeciwnika lepszy chociażby w LM i stracimy sporo goli i to przekresli marzenia o pucharze.
2
Miłego poniedziałku wszystkim! ;-)
0
Myślę, ze perfumy to kwestia indywidualna. Jednemu będą się podobac a innemu nie. Co to trwałości to też zależy od źródła skąd kupujesz - po prostu czy oryginalne czy nie.
0
Golden w domu czy na podwórku? Duża masz działke?
0
Pomyślałbym, ze jest niedojrzaly.
0
Dzięki wszystkim za odp.
0
Po co piłkarze noszą spodenki kompresyjne pod normalnymi spodenkami?
0
Za 1,5 -2 tyś. Możesz kupić spokojnie fajne głośniki. Soundbara bym nie brał. Co dokładnie kupić Ci nie powiem bo nie siedzę tak w tym temacie. Ale pytaj na grupach/forach "audiofilslich".
0
Trzy programy których najczęściej używacie na swoich laptopach/komputerach to?
0
Cillessen wiedział na co się piszę.
0
Mam nadzieję, ze nie wyciągasz wniosków po jednym meczu z trzecioligowcem?
0
Po jednym meczu oczywiście, ze nie można oceniać zawodnika. Tak samo nie można oceniać trenera dlaczego jednego zawodnika wystawia do 11 a drugiego posadzą na ławkę.
0
Myślałem, ze znasz bo osobiście. Ale skoro czytasz wywiady oraz to jakie wpisy daje po meczu to już wiele, żeby mówić, ze zna się kogoś dobrze.
0
Masz polubowny fanpage Messiego i uważasz, ze co znasz? ;-)
4
To tylko jeden mecz. Trener widzi więcej na treningu.
0
Messi ma w nosie ten mecz tak jak większość kibiców.
0
To są tylko przewidywane składy.
0
Właśnie, przecież większość widziała go w pierwszym składzie.
4
Jak ja patrzę na nagonkę na Valverde...
0
Szukam dość lekkich kół do mtb/xc. 29 cali, osie boost, moja waga 80kg. Do 1000 zł.
0
Mamy tu kogoś kto zna się na rowerach?
0
Rafinha może zagrać również w El Clasico po tym jak zaprezentował się w meczu z Interem. [MD]
Serio może zagrać? Geniusze są w tej gazecie :-)
2
Racja. Zawodnika należy oceniać w skali kilku meczów.
0
Wystarczy, ze strzeli ze dwie bramki i już zmienisz zdanie. Jak charagiewka na wietrze :-)