0

Absolutnie nic. Ale czytając komentarze w necie mając jakieś objawy wychodzi na to że jesteśmy bardzo chorzy. Jeśli ktoś ma problem idzie się do lekarza a nie szuka porad w necie.

0

Ja im przyznaję rację A śmieszą mnie właśnie takie komentarze jak Twój.

1

Po co mają wychodzić z grupy?

0

Myślę, że trzeba być idiata żeby brać to do siebie i nie znać się na zartach.

0

Polecam iść do lekarza a nie na LR

2

Ktoś czyta w ogóle takie długie wypracowania?

2

Myślę, że masz raka.

8

Messi już się nie koleguje z Rakietą.

2

Rakieta już nie jest kumplem z Messim

7

Dobry ten Rakitic. Gdzie gra?

0

Dziś jakiś ważny mecz jest? O czymś nie wiem? Bo panuje tu taka eksytacja. Niektórzy tacy podnieceni.

0

Ani jeden ani drugi. Oba dziadowskie składy mają.

4

Ronaldo by to strzelił.

1

Trzy bramki to trzy bramki. Nie ważne jakie.

0

Ja bym się cieszył gdyby z obecnych zawodnikow a przede wszystkim zamienników "wyciągnąć" więcej. Wielkie nazwiska za grube pieniądze nie są wcale potrzebne.

11

Kolejny sezon marudzenia na LR.

0

Myślę, że na tej stronie mamy niejednego kandydata na osobę odpowiedzialną za transfery.

10

Dyskusję na temat kogo Barcelona powinna kupić uważam za otwartą...

0

Nie rozumiem...?

0

Griezmann zostaję w Atleti słyszeliście?

0

Mam na sprzedaż koszulkę "Gracies Andres" w rozmiarze M. Oczywiście nowka, nie używana. Na mnie jest za duża. Jak coś to priv.

0

A na jakiej podstawie określić "najlepszego rapera"? Ilość sprzedanych płyt, ilość wyświetleń na Youtube?

Właściwym określeniem w tym przypadku jest: którego rapera lubisz najbardziej?

3

Na szczęście to nie problem Barcelony.

0

Dla mnie to jest ból dupy z Twojej strony.
Farta nie można mieć 3 razy z rzędu.

1

Chlam czyli połowa komentarzy tutaj czy jego odcinki?

0

Nie farciarze tylko mają patent na LM, trzeba to przyznać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Który z Was wbiegł, przyznać się?

0

Na tvp sport transmisja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?