tomecz9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2015
Pabianice
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Absolutnie nic. Ale czytając komentarze w necie mając jakieś objawy wychodzi na to że jesteśmy bardzo chorzy. Jeśli ktoś ma problem idzie się do lekarza a nie szuka porad w necie.
0
Ja im przyznaję rację A śmieszą mnie właśnie takie komentarze jak Twój.
1
Po co mają wychodzić z grupy?
0
Myślę, że trzeba być idiata żeby brać to do siebie i nie znać się na zartach.
0
Polecam iść do lekarza a nie na LR
2
Ktoś czyta w ogóle takie długie wypracowania?
2
Myślę, że masz raka.
8
Messi już się nie koleguje z Rakietą.
2
Rakieta już nie jest kumplem z Messim
7
Dobry ten Rakitic. Gdzie gra?
0
Dziś jakiś ważny mecz jest? O czymś nie wiem? Bo panuje tu taka eksytacja. Niektórzy tacy podnieceni.
0
Ani jeden ani drugi. Oba dziadowskie składy mają.
4
Ronaldo by to strzelił.
1
Trzy bramki to trzy bramki. Nie ważne jakie.
0
Ja bym się cieszył gdyby z obecnych zawodnikow a przede wszystkim zamienników "wyciągnąć" więcej. Wielkie nazwiska za grube pieniądze nie są wcale potrzebne.
11
Kolejny sezon marudzenia na LR.
0
Myślę, że na tej stronie mamy niejednego kandydata na osobę odpowiedzialną za transfery.
10
Dyskusję na temat kogo Barcelona powinna kupić uważam za otwartą...
0
Nie rozumiem...?
0
Griezmann zostaję w Atleti słyszeliście?
0
Mam na sprzedaż koszulkę "Gracies Andres" w rozmiarze M. Oczywiście nowka, nie używana. Na mnie jest za duża. Jak coś to priv.
0
A na jakiej podstawie określić "najlepszego rapera"? Ilość sprzedanych płyt, ilość wyświetleń na Youtube?
Właściwym określeniem w tym przypadku jest: którego rapera lubisz najbardziej?
3
Na szczęście to nie problem Barcelony.
0
Dla mnie to jest ból dupy z Twojej strony.
Farta nie można mieć 3 razy z rzędu.
1
Chlam czyli połowa komentarzy tutaj czy jego odcinki?
0
Nie farciarze tylko mają patent na LM, trzeba to przyznać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Który z Was wbiegł, przyznać się?
0
Na tvp sport transmisja?