1

Kolego podobno Mundo twierdzi, ze wcale sie nie spóźnił. To jak w końcu było? Bo podobno Ty wiesz najlepiej?

0

Można było przeczytać pozytywne komentarze

1

Nie ma także pewności czy informacje podane w artykule sa prawdziwie. Być może wcale się nie spóźnił. Nie ma co wyciągać wniosków po jednym artykule, który może nie być prawdziwy.

1

Podobnie jest z Malcomem.

0

To co się tutaj wczoraj działo po meczu było bardzo dziwne. Niespotykane w ostatnim czasie.

0

Wystarczyło, żeby Messi nie zagrał ;-)

15

Nie do wiary! W końcu jakieś pozytywne komentarze po meczu.

1

Czemu? Widziałeś gorąco na treningach?

0

Jeżeli zasluguje na powolanie to dostanie.

1

To też będzie wina trenera ;-)

0

Minimum na połowę rzeczy które wymieniłeś trener nie ma zbyt dużego wpływu. Przykład: kontuzję w obronie, słaba forma Pique. Zostawienie Munira ;-)

0

A co takiego złego robi EV?

0

Malcom nie gra. Dlaczego widzisz w tym winę trenera. Ja po prostu mam inne zdanie na ten temat. Uważam, ze Malcom jest za słaby by grać. Nie mam na to dowodów tak samo jak Ty nie masz, ze jest on świetnym zawodnikiem i dawałby coś drużynie. Dlatego nie możesz podważyć mojego zdania.

0

Podaj zródło? Czy tylko to wynysliles na szybko?

0

Nie gra, bo jest za słaby.

1

To nie prowo. Tylko prawdą. Gdyby zaslugiwal dostał by szansę.

0

W najbliższym okienku trzeba sprzedać tego Malcoma. Gość jest taki cienki, ze nawet nie łapie się na ławkę rezerwowych. Kompletny niewypał.

3

Słaby grajek z tego Malcoma skoro nawet na ławkę się nie łapie.

0

A co trener gra?

0

A co takiego zrobił kadrze?

0

Jaką karma? O czym mówisz?

1

Q21.pl Polecam ten sklep

2

Tutaj to nikt Ci tego nie powie. Bo nie widać zniszczeń no i blacharzem nie jestem. Najlepiej jak zapytasz (pokażesz) auto komuś kto się na tym zna.

0

Słyszałem, bo oglądałem. Czy ja wiem czy dziwne. Fajnie właśnie, ze piłkarze mają jakieś inne zainteresowania czy pasję niż piłka nożna.

0

Pewnie podluznice są pogiete. Co to za auto?

0

Jak można oceniać wybory trenera nie widząc zawodników na treningach?

1

A ten trener Xavi dobry jest w trenowaniu?

0

Widocznie jest za słaby żeby go powołać. Ale przecież tutaj wiedzą lepiej niż trener.

2

Za nazwanie EV pseudo trenerem powinien być BAN. Zróbcie taki punkt w regulaminie.

2

Co się stało, ze taka ponura atmosfera tytaj? Ktoś umarł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?