wolbi_10
Dołączył/a: czerwiec 2014
Poznań
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla mnie Pedro idealnie pasuję do Barcelony. Dobry zmiennik, który pogodzi się z rolą rezerwowego ( a to najważniejsze )
0
Osobiście wolałbym Rakiticia i Kroosa. Wtedy spokojnie odszedłby Xavi i byłaby gitara. Choć i tak jest lepiej niż myślałem przed okienkiem transferowym :D
1
Mathieu zagrał naprawdę dobry mecz ( oprócz tego błędu w końcówce ) Rozczarował ( nie po raz pierwszy ) Dani Alves .
17
Dla mnie to był dobry transfer.
Koleś kosztował nas 6 mln więc jak nie wypali to nikt nie będzie płakać nad wydaną kasą.
Jakby kosztował 10 - 15 mln to byłby dramat, ale 6 w dzisiejszym futbolu to nic.
3
Co jak co, ale to dzięki Messiemu, Argentyna była w finale. Gdyby nie on to może nawet by nie wyszła z grupy.
To jego gol i dośrodkowanie dały 3 punkty w pierwszym meczu
To jego gol dał zwycięstwo z Iranem
To jego 2 gole dały zwycięstwo z Nigerią
To jego rajd dał awans do 1/4 z Szwajcarią
To on zaczął od gola serię rzutów karnych z Holandią
W finale gdyby nie Higuain i Palacio prawdopodobnie zostałby mistrzem świata
Nikt na całym mundialu nie dawał tyle swojej reprezentacji co Leo.
Więc dla mnie Messi zasłużył sobie na MVP MŚ
0
Co jak co, ale końcówkę mieli świetną. Tak na prawdę po zejściu Alexisa zaczęli dobrze grać :D
0
Ale gra w Chelsea. Jak Luiza puścili dopiero za 50 mln, to swojego podstawowego obrońcę nigdy nie sprzedadzą. Poza tym Chelsea to taki klub jak PSG. Mają kasy jak lodu.
1
Ter Stegen - Cuadrado - Pique - Hummels - AlbaBousquets - Iniesta - RakiticNeymar - Suarez - MessiDla mnie najlepszy skład na następny sezon :D
0
45 mln + Pedro i Song. Alexisa zostawcie.
0
Kroos za Xaviego, Hummels za Puyola
1
Sprzedać Pedro zostawić Alexisa. Poza tym z wypożyczenia wrócił Deulofeu. Nie ma dla niego miejsca.