0

Polecam spojrzeć na realmadryt.pl. Beka w ch.j xD

0

Co za mecz !!! ,, Takie 0-0 chce się oglądać za każdym razem " powiedział komentator. A tu jeszcze Busquets strzelił.

0

Mimo, że jest w tym klubie od 3 miesięcy, ja ciągle się pytam. Kto to k...a jest Douglas ???

0

Pewien Portugalczyk xD

0

No nieźle ...

1

Kto to kur.. jest Douglas ???

0

Grali online...

0

No i wiadomo jaka jest pozycja Suareza na boisku. ( Na pewno nie na PS )

0

Neymar przeciętny ? To co niby miał zrobić ? Strzelić hat-tricka przewrotką i przebiec całe boisko strzelając gola ? Wszedł z ławki, wyrównał wynik meczu a ty mówisz, że zagrał przeciętnie ? Co do Rafinhi to był to jego najlepszy mecz więc jeśli dla ciebie zagrał DNO, to może sam wyjdź na boisko i zagrać chociaż 1 % tego co on dziś.

0

Gra fatalna, Suarez dał 3 pkt, rażąca nieskutecznośc Leo i Rakitić, który coraz częściej grą przypomina mi Roberto

0

A gdzie lewy obrońca Celty w MD ? :D

0

Fajna szansa dla młodych i tych co nie grali, żeby pokazać się w meczu z solidnym przeciwnikiem.

0

Ronaldo/Messi/Neuer - Złota PiłkaSimeone - Naj. SzkoleniowiecP.S Jest Pogba, nie ma Suareza WTF

0

Po 14 latach ? Czyli co, Valdesa zobaczymy z MU za 2 lata ?

0

Pierwsze 20 min na +. Potem 0.

0

Akurat Masche zagrał bardzo dobrze z Eibarem i to od niego ( na DP) powinno się ustalać skład na GD

0

Suarez mimo, że bez zgrania powinien wyjść w pierwszym składzie na GD. On sam pożera Munira, Sandro i Pedro razem wziętych.

1

2

I Bale lub każdy szybszy skrzydłowy objeżdżający Bartrę na PO.

0

Świetna wiadomość :D

1

Jak widzę Bartrę, Pique i Vermaelena na ławcę a Mascherano na ŚO to mnie krew zalewa.

1

Może i gole strzela, ale jak czasami patrzę na to co robi na boisku to mnie krew zalewa. Mimo to z P$G bramka ładna

0

Mimo 3 goli Neymara, jak dla mnie Mathieu zawodnik meczu.

12

Po tym co Mathieu pokazał z Levante musiał chyba zostać w Barcelonie.

6

W ciągu 3 lat Cesc nigdy takiego gola nie strzelił.

0

Mam nadzieję, że przynajmniej na najbliższy czas nie zobaczę w pierwszym składzie Mathieu. Takie błędy z ( LEVANTE !!! ) są niedopuszczalne.

0

Ach, serwery EA :(

0

He he he ze Sport.pl :D

0

Gdy w tym samym meczu grają dwaj piłkarscy "wrodzy" to kibicuję tym do, których mam większy szacunek.

40

Mimo, że remis byłby dla nas najlepszy, ja i tak kibicowałem Athletico. Widok Realu z 3 pkt po 3 meczach jest po prostu bezcenny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?