wolbi_10
Dołączył/a: czerwiec 2014
Poznań
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecam spojrzeć na realmadryt.pl. Beka w ch.j xD
0
Co za mecz !!! ,, Takie 0-0 chce się oglądać za każdym razem " powiedział komentator. A tu jeszcze Busquets strzelił.
0
Mimo, że jest w tym klubie od 3 miesięcy, ja ciągle się pytam. Kto to k...a jest Douglas ???
0
Pewien Portugalczyk xD
0
No nieźle ...
1
Kto to kur.. jest Douglas ???
0
Grali online...
0
No i wiadomo jaka jest pozycja Suareza na boisku. ( Na pewno nie na PS )
0
Neymar przeciętny ? To co niby miał zrobić ? Strzelić hat-tricka przewrotką i przebiec całe boisko strzelając gola ? Wszedł z ławki, wyrównał wynik meczu a ty mówisz, że zagrał przeciętnie ? Co do Rafinhi to był to jego najlepszy mecz więc jeśli dla ciebie zagrał DNO, to może sam wyjdź na boisko i zagrać chociaż 1 % tego co on dziś.
0
Gra fatalna, Suarez dał 3 pkt, rażąca nieskutecznośc Leo i Rakitić, który coraz częściej grą przypomina mi Roberto
0
A gdzie lewy obrońca Celty w MD ? :D
0
Fajna szansa dla młodych i tych co nie grali, żeby pokazać się w meczu z solidnym przeciwnikiem.
0
Ronaldo/Messi/Neuer - Złota PiłkaSimeone - Naj. SzkoleniowiecP.S Jest Pogba, nie ma Suareza WTF
0
Po 14 latach ? Czyli co, Valdesa zobaczymy z MU za 2 lata ?
0
Pierwsze 20 min na +. Potem 0.
0
Akurat Masche zagrał bardzo dobrze z Eibarem i to od niego ( na DP) powinno się ustalać skład na GD
0
Suarez mimo, że bez zgrania powinien wyjść w pierwszym składzie na GD. On sam pożera Munira, Sandro i Pedro razem wziętych.
1
2
I Bale lub każdy szybszy skrzydłowy objeżdżający Bartrę na PO.
0
Świetna wiadomość :D
1
Jak widzę Bartrę, Pique i Vermaelena na ławcę a Mascherano na ŚO to mnie krew zalewa.
1
Może i gole strzela, ale jak czasami patrzę na to co robi na boisku to mnie krew zalewa. Mimo to z P$G bramka ładna
0
Mimo 3 goli Neymara, jak dla mnie Mathieu zawodnik meczu.
12
Po tym co Mathieu pokazał z Levante musiał chyba zostać w Barcelonie.
6
W ciągu 3 lat Cesc nigdy takiego gola nie strzelił.
0
Mam nadzieję, że przynajmniej na najbliższy czas nie zobaczę w pierwszym składzie Mathieu. Takie błędy z ( LEVANTE !!! ) są niedopuszczalne.
0
Ach, serwery EA :(
0
He he he ze Sport.pl :D
0
Gdy w tym samym meczu grają dwaj piłkarscy "wrodzy" to kibicuję tym do, których mam większy szacunek.
40
Mimo, że remis byłby dla nas najlepszy, ja i tak kibicowałem Athletico. Widok Realu z 3 pkt po 3 meczach jest po prostu bezcenny :D