0

Komentarz usunięty

3

Ja = James, Kroos, Bale - Mistrzostwa Hiszpanii

0

Wystarczy, że będziesz trenerką Barcy i wygrasz z nią LM. Pff, spacerek ...

0

Jese, Błaszczykowski, Falcao, Verma i właśnie Gundogan. Wszyscy zerwali więzadła nikt nie gra tak jak wcześniej ( albo wogóle nie gra XD )

0

No, na pewno nie podpisać nie podpisać kontrakt.

1

Ależ to będzie finał :D Już nie moge się doczekać tym bardziej pojedynków Suarez vs Chiellini/Evra xD

0

Wczoraj za kopiowanie tekstów z rm.pl dostałem bana na 24h. Więc żegnaj ....

15

Nie wiem jak wy ale mi jest potwornie żal Casillasa. Jeden z nielicznych piłkarzy Realu do których mam szacunek.

0

Kiedy Bayern musi strzelić 5 goli ? hahahaha z całym szacunkiem dla Bayernu, ale to jest taka przewaga, że nie warto ryzykować kontuzji.

2

Luzik :D

Wiadomo, że mamy awans, to po co się męczyć ???

12

2

Komentarz usunięty

0

Oby nie xD

0

Cóż za rewanż !!!
2 lata temu tutaj, na Camp Nou Bayern wygrał 3:0.
Dziś to samo robi Barcelona !!!!!
Czyżby El Clasico w finale ???

2

A BPL najbardziej wyrównana :-)

0

Aha

10

Zajebista bramka ....
Ratuje Realowi dupe jak na razie ....

6

,, Ale Messi jest pazerny na gole ... " Ból dupy na fioletowej nie zna granic :D

18

Wczoraj do przerwy:
5-0
2-0
Dzisiaj do przerwy:
0-0
0-0

2

Teraz przynajmniej Ronaldo nie może mieć pretensji do Bale'a o zmarnowaną setkę.

0

Komentarz usunięty

0

Xavi może być zadowolony :D

0

Panie Arturze słyszał pan o słowie ironia???

2

0

Ja jebie ... Mecz zdecydowanie do wygrania no ale trudno. Wykorzystaliśmy margines błędu i teraz trzeba tylko wygrywać. VEB

0

To żałuj, że nie oglądałeś :D

4

Szacun, że wogóle ci się jeszcze chce tyle pisać :-)

3

Mam wrażenie, że zawodnik Celty chyba chce mu nogę złamać :D

1

Dlatego zatrudniono Lucho za Tatę. Nasza gra praktycznie się nie zmieniła, ale rok temu w takich meczach gubiliśmy punkty a teraz to nie pierwszy raz stałe fragmenty gry, które były naszą piętą Achillesową ratują nam po raz kolejny skórę.

0

Dwa mecze żeby mówić, że Messi się zaciął i nie ma formy. To jest dziwne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?