wolbi_10
Dołączył/a: czerwiec 2014
Poznań
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
3
Ja = James, Kroos, Bale - Mistrzostwa Hiszpanii
0
Wystarczy, że będziesz trenerką Barcy i wygrasz z nią LM. Pff, spacerek ...
0
Jese, Błaszczykowski, Falcao, Verma i właśnie Gundogan. Wszyscy zerwali więzadła nikt nie gra tak jak wcześniej ( albo wogóle nie gra XD )
0
No, na pewno nie podpisać nie podpisać kontrakt.
1
Ależ to będzie finał :D Już nie moge się doczekać tym bardziej pojedynków Suarez vs Chiellini/Evra xD
0
Wczoraj za kopiowanie tekstów z rm.pl dostałem bana na 24h. Więc żegnaj ....
15
Nie wiem jak wy ale mi jest potwornie żal Casillasa. Jeden z nielicznych piłkarzy Realu do których mam szacunek.
0
Kiedy Bayern musi strzelić 5 goli ? hahahaha z całym szacunkiem dla Bayernu, ale to jest taka przewaga, że nie warto ryzykować kontuzji.
2
Luzik :D
Wiadomo, że mamy awans, to po co się męczyć ???
12
2
Komentarz usunięty
0
Oby nie xD
0
Cóż za rewanż !!!
2 lata temu tutaj, na Camp Nou Bayern wygrał 3:0.
Dziś to samo robi Barcelona !!!!!
Czyżby El Clasico w finale ???
2
A BPL najbardziej wyrównana :-)
0
Aha
10
Zajebista bramka ....
Ratuje Realowi dupe jak na razie ....
6
,, Ale Messi jest pazerny na gole ... " Ból dupy na fioletowej nie zna granic :D
18
Wczoraj do przerwy:
5-0
2-0
Dzisiaj do przerwy:
0-0
0-0
2
Teraz przynajmniej Ronaldo nie może mieć pretensji do Bale'a o zmarnowaną setkę.
0
Komentarz usunięty
0
Xavi może być zadowolony :D
0
Panie Arturze słyszał pan o słowie ironia???
2
0
Ja jebie ... Mecz zdecydowanie do wygrania no ale trudno. Wykorzystaliśmy margines błędu i teraz trzeba tylko wygrywać. VEB
0
To żałuj, że nie oglądałeś :D
4
Szacun, że wogóle ci się jeszcze chce tyle pisać :-)
3
Mam wrażenie, że zawodnik Celty chyba chce mu nogę złamać :D
1
Dlatego zatrudniono Lucho za Tatę. Nasza gra praktycznie się nie zmieniła, ale rok temu w takich meczach gubiliśmy punkty a teraz to nie pierwszy raz stałe fragmenty gry, które były naszą piętą Achillesową ratują nam po raz kolejny skórę.
0
Dwa mecze żeby mówić, że Messi się zaciął i nie ma formy. To jest dziwne.