wolbi_10
Dołączył/a: czerwiec 2014
Poznań
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok, wygraliśmy mecz, fajnie a nawet z.jebiście bo to było PSG, lecz jednak zdecydowanie za wcześnie na pisanie tego typu rzeczy.
3
Bardzo się ciesze, że eksperymyment z 3 obrońcami się udał. Dla mnie wielkim plusem dzisiaj był Bartra i Pedro.
0
Chyba pomyliło Ci się z Messim.
0
Zamiast sędziego na czerwonym Busquets. O ile Pique poprawił się w stosunku do poprzednich meczy to kryzys Busiego z meczu na mecz się pogłębia.
0
Wreszcie :D
9
W Realu gra układana jest pod CR7. Natomiast tu Messi układa grę dla Barcelony.
2
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10806493_1565890730296769_523655649832217777_n.jpg?oh=d5836c1a221d0cbfd30cd9ef8ec313cd
0
Oby nie było takiej potrzeby.
1
Mamy Mathieu i Bartre a Lucho wystawia Masche. Więc tak, cały czas mnie to dziwi.
0
Wolałbym Inieste i Rafinhe zamiast Xaviego i Rakiticia.
0
Mascherano na ŚO ?????
2
,, Spektakl AKTORA z Madery "
0
Najgorsze jest to jak on będzie wyglądał po tej kontuzji. Rok bez piłki na pewno odbije się na jego grze.
8
Jeśli chodzi o Douglasa to naprawdę nie wyglądało to tak tragicznie jak wszyscy mówią. Oprócz próby dośrodkowania ( w tym przypadku nawet celnej ) w nasze pole karne to całkiem dobrze grał. Gdyby nie skuteczność Munira, a z zasadzie jej brak to mógłby lekko mieć 2 asysty.
2
Ostatni punkt jest najbardziej szokujący i niewytłumaczalny.
0
Coś musieli na ten zielony dać, lecz według mnie nic ( no poza Bravo ) nie było w tym meczu dobre.
0
Swoją drogą to nieźle wycelował.
0
Neymar się cieszy bo gdyby nie Busi to by chyba go skatowali w szatni za tą sytuację :D
0
A i tak różowi powiedzą, że wygrywamy dzięki sędziom.
0
Twarz Alvesa wszystko wyjaśnia. Nikt nie wi.e co to ma być
0
Zamiast Ter Stegena widziałbym Masipa. W tym sezonie grał tylko w Superpucharze Katalonii i wypadł bardzo dobrze.
0
Suarez spokojnie mógłby już mieć z 5 goli dla Barcy gdyby nie sędziowie i niestety brak skuteczności.
0
Z PSG nie zagra, więc w sumie można :D
0
ja też, ale niestety tych złych było o wiele więcej.
0
a czego się spodziewałeś ??? :D
0
Za rzekome przedłużanie gry. PARODIA
0
Twój nick mówi wszystko, więc spadaj na różową jeśli cię boli dupa.
0
Gdyby nie gol w 94, pewnie wszyscy by płakali, że Messi gra piach itd.
0
No nieźle .....
0
Byle byś tylko strzelał gole w 94 min przeciwko Valencii i jest git, naprawdę :D