0

Ok, wygraliśmy mecz, fajnie a nawet z.jebiście bo to było PSG, lecz jednak zdecydowanie za wcześnie na pisanie tego typu rzeczy.

3

Bardzo się ciesze, że eksperymyment z 3 obrońcami się udał. Dla mnie wielkim plusem dzisiaj był Bartra i Pedro.

0

Chyba pomyliło Ci się z Messim.

0

Zamiast sędziego na czerwonym Busquets. O ile Pique poprawił się w stosunku do poprzednich meczy to kryzys Busiego z meczu na mecz się pogłębia.

0

Wreszcie :D

9

W Realu gra układana jest pod CR7. Natomiast tu Messi układa grę dla Barcelony.

0

Oby nie było takiej potrzeby.

1

Mamy Mathieu i Bartre a Lucho wystawia Masche. Więc tak, cały czas mnie to dziwi.

0

Wolałbym Inieste i Rafinhe zamiast Xaviego i Rakiticia.

0

Mascherano na ŚO ?????

2

,, Spektakl AKTORA z Madery "

0

Najgorsze jest to jak on będzie wyglądał po tej kontuzji. Rok bez piłki na pewno odbije się na jego grze.

8

Jeśli chodzi o Douglasa to naprawdę nie wyglądało to tak tragicznie jak wszyscy mówią. Oprócz próby dośrodkowania ( w tym przypadku nawet celnej ) w nasze pole karne to całkiem dobrze grał. Gdyby nie skuteczność Munira, a z zasadzie jej brak to mógłby lekko mieć 2 asysty.

2

Ostatni punkt jest najbardziej szokujący i niewytłumaczalny.

0

Coś musieli na ten zielony dać, lecz według mnie nic ( no poza Bravo ) nie było w tym meczu dobre.

0

Swoją drogą to nieźle wycelował.

0

Neymar się cieszy bo gdyby nie Busi to by chyba go skatowali w szatni za tą sytuację :D

0

A i tak różowi powiedzą, że wygrywamy dzięki sędziom.

0

Twarz Alvesa wszystko wyjaśnia. Nikt nie wi.e co to ma być

0

Zamiast Ter Stegena widziałbym Masipa. W tym sezonie grał tylko w Superpucharze Katalonii i wypadł bardzo dobrze.

0

Suarez spokojnie mógłby już mieć z 5 goli dla Barcy gdyby nie sędziowie i niestety brak skuteczności.

0

Z PSG nie zagra, więc w sumie można :D

0

ja też, ale niestety tych złych było o wiele więcej.

0

a czego się spodziewałeś ??? :D

0

Za rzekome przedłużanie gry. PARODIA

0

Twój nick mówi wszystko, więc spadaj na różową jeśli cię boli dupa.

0

Gdyby nie gol w 94, pewnie wszyscy by płakali, że Messi gra piach itd.

0

No nieźle .....

0

Byle byś tylko strzelał gole w 94 min przeciwko Valencii i jest git, naprawdę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?