wolbi_10
Dołączył/a: czerwiec 2014
Poznań
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdybym powiedział co sądze o zachowaniu Ronaldo nie poszedłbym do więzienia. Dostałbym karę śmierci.
0
A tak panowie gra najlepszy piłkarz 2014 roku. Bo w 2015 nie jest kolorowo :D
2
Ostatnio wolne Ronaldo bardzo przypominają karne Ramosa :D
0
Mascherano na DP i Rafinha w pierwszym składzie. Jestem w niebie :D
1
On powinien z miejsca zostać wypożyczony do średniaka BBVA i tam się rozwijać bo w Realu wejdzie między dorosłych złapie kontuzje i po chłopaku.
0
Mogli chociaż Busiemu też dać domową koszulkę :-)
0
Aha, mówisz o sobie ?
1
Dla mnie to wszystko leży w psychice Suareza. Dawno nie widziałem go tak zestresowanego na boisku.
0
Ala przynajmnniej umiał k*rwa piłke przyjąć.
0
No i h*j, po Lidze Mistrzów. A tak na serio to powrotu do zdrowia, bo kontuzjowanego Douglasa to nawet Lech nie kupi.
0
Dawno nie widział Tytonia na oczy to się wkurzył chłopak :D
0
Co ???? xD
4
Montoya piętką Wawrzyniaka się chciał popisać :D
0
Gumbau ?! Nowy Yaya Toure !!!
0
Oj mała literówka się wkradła. Ale to chyba z emocji po tym meczu :D
10
Piękny obrazek gdy po golu Leo nasza trójka napastników razem celebrowała bramkę. Zdecydowanie okładka MD i Sportu :D
0
I wreszcie pomysł na grę Lucho :D
1
Póki co każdy z naszych zawodników, jak i Lucho zasługują na ocenę 10.
0
Kto by pomyślał rok temu, że w całej tej sprawie to Alves będzie miał Barcę w garści ?
0
Czy on kiedykolwiek powiedział coś sensownego na tych konferencjach. Bo nie widzę różnicy między tym co mówił pół roku temu a dzisiaj.
3
Może uda się namówić Juppa Heynckesa ?
1
Neuer - Alaba, Boateng, Godin, Lahm - Di Maria, Kroos, Koke - Messi, Ronaldo, Suarez
2
27 100 widzów bo zapomnieli o Ter Stegenie :D
1
bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie.
0
A kto niby jest ku*wa lepszy ? Douglas, Montoya, Adriano. Zastanów się co piszesz.
0
Lucho wystawił najlepszą obronę jaką mamy. Czyżby obawiał się Elche ? :D
0
Mathieu też chciał odejść z Valencii do Barcy, a ta nie chciała zapłacić klauzuli. A jednak ...
0
jest jeszcze Rafinha.
0
Żeby zwiększyć średnią wzrostu w drużynie :D
5
Szczerze, to wolałem żeby Tata Martino został w Barcelonie, niż żeby ściągać Lucho.