1

Gdybym powiedział co sądze o zachowaniu Ronaldo nie poszedłbym do więzienia. Dostałbym karę śmierci.

0

A tak panowie gra najlepszy piłkarz 2014 roku. Bo w 2015 nie jest kolorowo :D

2

Ostatnio wolne Ronaldo bardzo przypominają karne Ramosa :D

0

Mascherano na DP i Rafinha w pierwszym składzie. Jestem w niebie :D

1

On powinien z miejsca zostać wypożyczony do średniaka BBVA i tam się rozwijać bo w Realu wejdzie między dorosłych złapie kontuzje i po chłopaku.

0

Mogli chociaż Busiemu też dać domową koszulkę :-)

0

Aha, mówisz o sobie ?

1

Dla mnie to wszystko leży w psychice Suareza. Dawno nie widziałem go tak zestresowanego na boisku.

0

Ala przynajmnniej umiał k*rwa piłke przyjąć.

0

No i h*j, po Lidze Mistrzów. A tak na serio to powrotu do zdrowia, bo kontuzjowanego Douglasa to nawet Lech nie kupi.

0

Dawno nie widział Tytonia na oczy to się wkurzył chłopak :D

0

Co ???? xD

4

Montoya piętką Wawrzyniaka się chciał popisać :D

0

Gumbau ?! Nowy Yaya Toure !!!

0

Oj mała literówka się wkradła. Ale to chyba z emocji po tym meczu :D

10

Piękny obrazek gdy po golu Leo nasza trójka napastników razem celebrowała bramkę. Zdecydowanie okładka MD i Sportu :D

0

I wreszcie pomysł na grę Lucho :D

1

Póki co każdy z naszych zawodników, jak i Lucho zasługują na ocenę 10.

0

Kto by pomyślał rok temu, że w całej tej sprawie to Alves będzie miał Barcę w garści ?

0

Czy on kiedykolwiek powiedział coś sensownego na tych konferencjach. Bo nie widzę różnicy między tym co mówił pół roku temu a dzisiaj.

3

Może uda się namówić Juppa Heynckesa ?

1

Neuer - Alaba, Boateng, Godin, Lahm - Di Maria, Kroos, Koke - Messi, Ronaldo, Suarez

2

27 100 widzów bo zapomnieli o Ter Stegenie :D

1

bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie.

0

A kto niby jest ku*wa lepszy ? Douglas, Montoya, Adriano. Zastanów się co piszesz.

0

Lucho wystawił najlepszą obronę jaką mamy. Czyżby obawiał się Elche ? :D

0

Mathieu też chciał odejść z Valencii do Barcy, a ta nie chciała zapłacić klauzuli. A jednak ...

0

jest jeszcze Rafinha.

0

Żeby zwiększyć średnią wzrostu w drużynie :D

5

Szczerze, to wolałem żeby Tata Martino został w Barcelonie, niż żeby ściągać Lucho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?