wolbi_10
Dołączył/a: czerwiec 2014
Poznań
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ostatni mecz w reprezentacji :
Bentdner : 3 gole
Ronaldo : 0 goli
Ronaldo coś się zaciał.
Jak na razie więcej fify niż myślenia. Lekko to martwi.
5
Pierwszy raz od dawien dawna Messi na boisku nic nie pokazał. Może dlatego ...
0
Ty tak na serio ? :D
1
Wiecie może co to jest za miejsce na zdjęciu z Carlesem ? ( Tak, wiem, że to nie Ustka )
1
I okaże się, że to Puyol będzie naszym wzmocnieniem :-)
1
Ekhm ... figo z małej
5
Dzięki za info, jeszcze tego nikt nie wie ...
0
Jak informuje Marca ... przestałem czytać.
0
Dlatego nienawidzę przerwy na reprezentację :(
0
K*rwa ten Douglas wygrał życie. Trenuje razem z Messim, dostaje samochody i kupe kasy. Nawet się meczami nie musi stresować bo w nich po prostu niegra.
4
Nie wiem jak wy ale ja już rzygam tym Neymargate.
1
Tak jak z finałem Ligi Mistrzów :D
39
Niesamowite jak 1 gol zmienia przepłaconego, rudego palacza w bohatera i świetnego obrońcę :-)
0
As i Mundo ile reklam nawaliły o_O
0
Właśnie tak :-)
0
Jeszcze trochę i dobijeny do 6k komentarzy !!!
0
Luis wczoraj jak nikt zasługiwał na bramkę. Nawalczył się chłopak.
3
Zapiowiada się bardzo ciężki miesiąc, więc dobrze, że sobie odpocznie. Tym bardziej, że wraca Busi.
0
W końcu OLE OLE OLE OLE, szkoda że jutro poniedziałek :D
1
Jest skład !!! - Bravo, Alves, Pique, MAthieu, Alba, Xavi, Mascherno, Inesta, Messi, Suarez, Pedro
0
Brać 30 baniek z pocałowaniem ręki. To już nie będzie ten sam Pedro co kiedyś. Jeżeli w lecie wróci do nas Deulofeu to najrozsądniej będzie po prostu go sprzedać.
3
I Argentyny. W końcu niedługo mundial w Katarze :D :D :D
0
Zobaczymy :D
0
Sądze, że nie jest to zawodnik na Barcę. Jakby do nas przyszedł to raczej skończył by jak Song. Zdecydowane NIE !!!
0
Skład idealny :D Wysocy Bartra i Mathieu na ŚO, Masche na DM, trio MSN - jeśli Granada nie postawi busa ( w co wątpie ) to manita gwarantowana.
10
Co ty ćpiesz ???
1
Nawałka, szykuj powołanie :D
1
2 miesiące temu : Liverpool zainteresowany Pedro. Komentarze : Sprzedać z pocałowaniem ręki za 20 mln i jeszcze Rakiticia dołożyć.
0
Na fioletowej Messi to karzeł, sterydziarz, krasnal, oszust, lessi i złodziej. Więc jesteś lekkim hipokrytą.
0
Kto jeszcze powie, że drewno ???