8

Ostatni mecz w reprezentacji :
Bentdner : 3 gole
Ronaldo : 0 goli
Ronaldo coś się zaciał.
Jak na razie więcej fify niż myślenia. Lekko to martwi.

5

Pierwszy raz od dawien dawna Messi na boisku nic nie pokazał. Może dlatego ...

0

Ty tak na serio ? :D

1

Wiecie może co to jest za miejsce na zdjęciu z Carlesem ? ( Tak, wiem, że to nie Ustka )

1

I okaże się, że to Puyol będzie naszym wzmocnieniem :-)

1

Ekhm ... figo z małej

5

Dzięki za info, jeszcze tego nikt nie wie ...

0

Jak informuje Marca ... przestałem czytać.

0

Dlatego nienawidzę przerwy na reprezentację :(

0

K*rwa ten Douglas wygrał życie. Trenuje razem z Messim, dostaje samochody i kupe kasy. Nawet się meczami nie musi stresować bo w nich po prostu niegra.

4

Nie wiem jak wy ale ja już rzygam tym Neymargate.

1

Tak jak z finałem Ligi Mistrzów :D

39

Niesamowite jak 1 gol zmienia przepłaconego, rudego palacza w bohatera i świetnego obrońcę :-)

0

As i Mundo ile reklam nawaliły o_O

0

Właśnie tak :-)

0

Jeszcze trochę i dobijeny do 6k komentarzy !!!

0

Luis wczoraj jak nikt zasługiwał na bramkę. Nawalczył się chłopak.

3

Zapiowiada się bardzo ciężki miesiąc, więc dobrze, że sobie odpocznie. Tym bardziej, że wraca Busi.

0

W końcu OLE OLE OLE OLE, szkoda że jutro poniedziałek :D

1

Jest skład !!! - Bravo, Alves, Pique, MAthieu, Alba, Xavi, Mascherno, Inesta, Messi, Suarez, Pedro

0

Brać 30 baniek z pocałowaniem ręki. To już nie będzie ten sam Pedro co kiedyś. Jeżeli w lecie wróci do nas Deulofeu to najrozsądniej będzie po prostu go sprzedać.

3

I Argentyny. W końcu niedługo mundial w Katarze :D :D :D

0

Zobaczymy :D

0

Sądze, że nie jest to zawodnik na Barcę. Jakby do nas przyszedł to raczej skończył by jak Song. Zdecydowane NIE !!!

0

Skład idealny :D Wysocy Bartra i Mathieu na ŚO, Masche na DM, trio MSN - jeśli Granada nie postawi busa ( w co wątpie ) to manita gwarantowana.

10

Co ty ćpiesz ???

1

Nawałka, szykuj powołanie :D

1

2 miesiące temu : Liverpool zainteresowany Pedro. Komentarze : Sprzedać z pocałowaniem ręki za 20 mln i jeszcze Rakiticia dołożyć.

0

Na fioletowej Messi to karzeł, sterydziarz, krasnal, oszust, lessi i złodziej. Więc jesteś lekkim hipokrytą.

0

Kto jeszcze powie, że drewno ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?