0

Kto ogląda live u Jcoba ???

1

2 tygodnie temu - Pedro to najgorszy zawodnik w Barcelonie, tylko Sandro.
Dzisiaj - Pedro to chyba Neymara ze składu wygryzie jest w takiej formie.

0

Montoya 2 raz z rzędu w pierwszym składzie ???
Jeszcze kilka razy i będzie karne chyba wykonywać.

1

Jeśli rzeczywiście za tyle przejdzie to będzie to największy transferowy sukces Barcy ( jeśli chodzi o sprzedaż ) od bardzo dawna.

0

Adama strzelił gola i znowu mamy nowego Messiego. Oby nie uderzyła mu sodówa do głowy tak jak Munirowi.

0

Kto to Munir ?
Bo gra tylko Sandro i Adama.

1

Duglas do następnych meczy podchodzi do karnych. Potwierdzone info.

0

No to Duglas doje,bał do pieca :D

1

Ale z laczka zaje,bał xD

0

To 3-ligowiec. Na treningu jest trudniej grać niż w tym meczu.

0

Widać uczył się od Ronaldo.

0

Hy, hy, hy chyba E Bola. Hy, hy, hy

0

Powtórze się. De Sciglio, Danilo, Yedlin - któregoś z tych zawodników widziałbym na PO.

0

I to k...a jakim.

0

Zrozumcie to, że drużyna takie jak np Getafe w meczach z Barcą będą zabijały futbol i przez 90 min się bronić. Jestem wielkim fanem Barcy, ale szczerze to jak chcę obejrzeć dobrą piłkę to wybieram PL.

8

Miejmy nadzieję, że tą ,, śmierć " zafunduje im dzisiaj Barca.

0

Wypożyczyć go do średniaka z PL lub BBVA i będzie dobrze, a nie kisi się w Barcelonie B.

0

W sumie to Real stracił 3 z Sociedad i nie miał w grupie PSG. Ale, tak masz rację.

0

Dokładnie. Z nim na boisku jeszcze gola nie straciliśmy. Warto też wyróżnić Douglasa i Masipa bo z nimi w składzie też na razie zespół gra na zero ;-)

2

Od kiedy przerwany zostaL rekord Bravo to w każdym meczu w lidze ( oprócz z Valencią ) tracimy bramkę.

0

De Sciglio, Danilo, Yedlin - któregoś z tych zawodników widziałbym na PO.

0

Byłoby to śmieszne, gdyby nie było to przed każdym meczem,

24

Gdzie Ramsey, Veratti i Bartra ?

1

Na pewno nie jest to kwestia sportowa, bo Martin za każdym razem gdy grał nie prezentował się gorzej od Alvesa. A to, że przed nim jest Douglas to jest jakaś wielka kpina i nieporozumienie.

31

Tymczasem na rm.pl :D

,,a co do dyskusji na temat Messi Ronaldo to powiem tyle. Messi jest cienki w reprezentacji a Ronaldo ciągnie swoją za uszy, gdyby Messi nie grał w Barcelonie to nigdy nie wygrałby złotej piłki. również w pl nie dałby sobie rady. te sterydy które w niego w bili kiedyś się odbija i za 3 4 lata Messi będzie skończony a Ronaldo po gra na wysokim poziomie jeszcze przez 7 . 8 lat i będzie najlepszy w historii. takie jest moje zdanie a nie jestem jakimś mega kibicem Ronaldo "

0

Dzięki chłopaki ;D

0

Czy ten najbardziej po lewej z pucharem na głowie to Pep Guardiola ?

8

Barca - 150
Bayern - 166
Real 225

0

Gdyby nie Bartra, który 2 razy wybijał piłkę z bramki to ciężko by było wygrać.

0

Ja obstawiałem 3-2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?