wolbi_10
Dołączył/a: czerwiec 2014
Poznań
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto ogląda live u Jcoba ???
1
2 tygodnie temu - Pedro to najgorszy zawodnik w Barcelonie, tylko Sandro.
Dzisiaj - Pedro to chyba Neymara ze składu wygryzie jest w takiej formie.
0
Montoya 2 raz z rzędu w pierwszym składzie ???
Jeszcze kilka razy i będzie karne chyba wykonywać.
1
Jeśli rzeczywiście za tyle przejdzie to będzie to największy transferowy sukces Barcy ( jeśli chodzi o sprzedaż ) od bardzo dawna.
0
Adama strzelił gola i znowu mamy nowego Messiego. Oby nie uderzyła mu sodówa do głowy tak jak Munirowi.
0
Kto to Munir ?
Bo gra tylko Sandro i Adama.
1
Duglas do następnych meczy podchodzi do karnych. Potwierdzone info.
0
No to Duglas doje,bał do pieca :D
1
Ale z laczka zaje,bał xD
0
To 3-ligowiec. Na treningu jest trudniej grać niż w tym meczu.
0
Widać uczył się od Ronaldo.
0
Hy, hy, hy chyba E Bola. Hy, hy, hy
0
Powtórze się. De Sciglio, Danilo, Yedlin - któregoś z tych zawodników widziałbym na PO.
0
I to k...a jakim.
0
Zrozumcie to, że drużyna takie jak np Getafe w meczach z Barcą będą zabijały futbol i przez 90 min się bronić. Jestem wielkim fanem Barcy, ale szczerze to jak chcę obejrzeć dobrą piłkę to wybieram PL.
8
Miejmy nadzieję, że tą ,, śmierć " zafunduje im dzisiaj Barca.
0
Wypożyczyć go do średniaka z PL lub BBVA i będzie dobrze, a nie kisi się w Barcelonie B.
0
W sumie to Real stracił 3 z Sociedad i nie miał w grupie PSG. Ale, tak masz rację.
0
Dokładnie. Z nim na boisku jeszcze gola nie straciliśmy. Warto też wyróżnić Douglasa i Masipa bo z nimi w składzie też na razie zespół gra na zero ;-)
2
Od kiedy przerwany zostaL rekord Bravo to w każdym meczu w lidze ( oprócz z Valencią ) tracimy bramkę.
0
De Sciglio, Danilo, Yedlin - któregoś z tych zawodników widziałbym na PO.
0
Byłoby to śmieszne, gdyby nie było to przed każdym meczem,
24
Gdzie Ramsey, Veratti i Bartra ?
1
Na pewno nie jest to kwestia sportowa, bo Martin za każdym razem gdy grał nie prezentował się gorzej od Alvesa. A to, że przed nim jest Douglas to jest jakaś wielka kpina i nieporozumienie.
31
Tymczasem na rm.pl :D
,,a co do dyskusji na temat Messi Ronaldo to powiem tyle. Messi jest cienki w reprezentacji a Ronaldo ciągnie swoją za uszy, gdyby Messi nie grał w Barcelonie to nigdy nie wygrałby złotej piłki. również w pl nie dałby sobie rady. te sterydy które w niego w bili kiedyś się odbija i za 3 4 lata Messi będzie skończony a Ronaldo po gra na wysokim poziomie jeszcze przez 7 . 8 lat i będzie najlepszy w historii. takie jest moje zdanie a nie jestem jakimś mega kibicem Ronaldo "
0
Dzięki chłopaki ;D
0
Czy ten najbardziej po lewej z pucharem na głowie to Pep Guardiola ?
8
Barca - 150
Bayern - 166
Real 225
0
Gdyby nie Bartra, który 2 razy wybijał piłkę z bramki to ciężko by było wygrać.
0
Ja obstawiałem 3-2.