wolbi_10
Dołączył/a: czerwiec 2014
Poznań
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Deulofeu > Munir
6
Oczy trochę z Ozila :D
4
Karne Ramosa = Wolne Ronaldo
0
Pogba, Reus, Veratti, Vidal, David Silva może być nawet k*rwa Sebastian Mila ( sry już za późno) ale nie Mata. Człowiek, który w ty sezonie w MU nie pokazał pół akcji ma być wzmocnieniem???
3
Idealnie to ująłeś :-)
20
Wtedy Levante stawia autobus, Barca zremisuje 0-0 i będzie ból dupy o to, że Lucho nie wystawił najlepszych zawodników.
0
M >>> N >>> S >>>BBC
10
Przynajmniej się przyznał. Casillas do dzisiaj podtrzymuje, że w meczu z AM nie popełnił ŻADNEGO błędu.
1
Albo Mascherano :D
0
Ronaldo nawet przy wyniku 10-0 w 90 minucie nie oddałby karnego.
2
Jakby Luis strzelił tego gola z połowy to japy hala dzieci zostałyby zamknięte na AMEN :D
1
Jedyny błąd arbitra to nie pozwolenie graczom Villarealu na wykonanie rzutu rożnego w doliczonym czasie pierwszej połowy, a tak to rzeczywiście sędziowie w tym meczu na +.
0
Mało kibiców Realu jest w stanie coś takiego powiedzieć. Szacun.
1
W tej chwili, także Ney miażdży CR11.
6
Gra Leo jest nie do opisania. Trzeba się cieszyć, że żyjemy w momencie gdy on gra i oglądać go na żywo.
2
Ronaldo z 0 bramkami !!!!
5
Messi z 2 bramkami !!!!!!
2
Rafinha za Iniestę i Mathieu za Masche, który ostatnio nie jest w formie.
0
BravoAlves Mathieu Pique AlbaBusquets Rafiha RakiticMessi Neymar Pedro
0
Ciekawe co ćpał :D
2
Skilla nie kupisz :D
Pozdro Poćwicz dla Realu :D
14
Ronaldo - 90 mln
Bale - 100 mln
James - 70 mln
Odegaard - 5 mln i 70 tys co tydzień
Lucas - 13 mln
Dzisiejsza gra Atleti - Bezcenne
1
Bo Real nawet w polu karnym Atleti nie zawitał :D
1
Boże, czy Ty to widzisz ???
0
Oh wait ...
10
Atl - Real
Strzały 17 : 3
Dziękiuje, dobranoc
0
Przedłużyć kontakt o rok. Zakupić Danilo. Sprzedać w zimowym okienku Alvesa. Być zadowolonym.
0
Haha, skończyło się okienko, zacznie się grzanie trybun dla Montoyi :D
34
Czy tylko mi się wydaję, że na tym zdjęciu Leo ma szczura na ramieniu xD ?
0
Poproszę bana dla tego idioty.