4

Deulofeu > Munir

6

Oczy trochę z Ozila :D

4

Karne Ramosa = Wolne Ronaldo

0

Pogba, Reus, Veratti, Vidal, David Silva może być nawet k*rwa Sebastian Mila ( sry już za późno) ale nie Mata. Człowiek, który w ty sezonie w MU nie pokazał pół akcji ma być wzmocnieniem???

3

Idealnie to ująłeś :-)

20

Wtedy Levante stawia autobus, Barca zremisuje 0-0 i będzie ból dupy o to, że Lucho nie wystawił najlepszych zawodników.

0

M >>> N >>> S >>>BBC

10

Przynajmniej się przyznał. Casillas do dzisiaj podtrzymuje, że w meczu z AM nie popełnił ŻADNEGO błędu.

1

Albo Mascherano :D

0

Ronaldo nawet przy wyniku 10-0 w 90 minucie nie oddałby karnego.

2

Jakby Luis strzelił tego gola z połowy to japy hala dzieci zostałyby zamknięte na AMEN :D

1

Jedyny błąd arbitra to nie pozwolenie graczom Villarealu na wykonanie rzutu rożnego w doliczonym czasie pierwszej połowy, a tak to rzeczywiście sędziowie w tym meczu na +.

0

Mało kibiców Realu jest w stanie coś takiego powiedzieć. Szacun.

1

W tej chwili, także Ney miażdży CR11.

6

Gra Leo jest nie do opisania. Trzeba się cieszyć, że żyjemy w momencie gdy on gra i oglądać go na żywo.

2

Ronaldo z 0 bramkami !!!!

5

Messi z 2 bramkami !!!!!!

2

Rafinha za Iniestę i Mathieu za Masche, który ostatnio nie jest w formie.

0

BravoAlves Mathieu Pique AlbaBusquets Rafiha RakiticMessi Neymar Pedro

0

Ciekawe co ćpał :D

2

Skilla nie kupisz :D
Pozdro Poćwicz dla Realu :D

14

Ronaldo - 90 mln
Bale - 100 mln
James - 70 mln
Odegaard - 5 mln i 70 tys co tydzień
Lucas - 13 mln
Dzisiejsza gra Atleti - Bezcenne

1

Bo Real nawet w polu karnym Atleti nie zawitał :D

1

Boże, czy Ty to widzisz ???

0

Oh wait ...

10

Atl - Real
Strzały 17 : 3
Dziękiuje, dobranoc

0

Przedłużyć kontakt o rok. Zakupić Danilo. Sprzedać w zimowym okienku Alvesa. Być zadowolonym.

0

Haha, skończyło się okienko, zacznie się grzanie trybun dla Montoyi :D

34

Czy tylko mi się wydaję, że na tym zdjęciu Leo ma szczura na ramieniu xD ?

0

Poproszę bana dla tego idioty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?