wuwunio92
Dołączył/a: październik 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Niby wszystko pięknie, ladnie ale brakuje konkretów w postaci asyst,bramek, kluczowych podań i dryblingow,nie mówię że tego nie ma wcale ale zachwycanie się na wyrost podaniami do tyłu na mnie nie działa, jest młody ma wielki potencjał czekam na to że właśnie będzie chociaz troche jak iniesta
1
@Kidd też tak myślę,fajnie by było usłyszeć właśnie jakieś konkrety,czas wydaje mi się że już jest odpowiedni na jakieś informacje np na temat koemana
2
@amanter
Myślisz że taka legenda jak Messi nie zagrała by pozegnalnego meczu?
0
@nuevojugador kto?
0
Czy też odnieslicie wrażenie że Messi był wczoraj bez emocji? Czy porażka z granada na niego aż tak wpłynęła?
0
Co się działo wczoraj z Messim zero uśmiechu,jakiś taki nieobecny bez wiary bez emocji,myślicie że to po meczu z Granada? Mowie tylko a aspekcie psychicznym czy tylko ja takie wrażenie odniosłem?
0
2 3 okazję z których powinny być bramki i spokojny wynik a teraz będzie nerwowo jedna kontra i po meczu
0
Nie żebym nie wierzył w wygrana ale Valencia na papierze wygląda bardzo dobrze,obawiam się czy nasza obrona sobie poradzi z ich kontrami
0
@normasubiektywna sprzedać nazwę przeznaczyć na modernizację stadionu, wydaje się proste ale czy jest nie wiem :)
1
Pytanie dlaczego Pjanic u nas tak słabo gra przeciez w Juve gral w wyjściowej 11 asystowal strzelał,takiego Artura za którego go wymieniliśmy powinien dawać 2x więcej a wyszło na odwrót że daje 2x mniej
0
Camp Nou najlepszym stadionem świata, A teraz dawac sponsora za 300-500mln zmienić nazwę a hajs się zgadza, żadne więcej niż klub. Elo
0
@Bulos11 sprawdzali tylko spalonego...
0
W roli rezerwowego z pensją rezerwowego za darmo czemu nie ;)
14
@dge21 jak odejdzie Messi to 90% piłkarzy będzie miało motyw żeby przyjść do Barcy.
0
@busquets5 pięknie napisane, marzenie chyba każdego kibica miec haalanda w składzie.
0
Co ma firpo do garci? Jeden to typowy lewy obronca a drugi to typowy środkowy obrońca,nawet przyjście teraz garci nie pozwala na sprzedaż firpo bo kto zastąpi albe w razie kontuzji? Dest?mingueza? Nie nadają się na lewa obronę.
Jak już pozbył bym sie langleta/umtitiego/minguezy,a jak znajdziemy lepszego zamiennika dla alby to wtedy wymienic/sprzedać firpo
Pozdrawiam
9
Za duży hejt na firpo,mógł mieć 2-3 asysty raz gruzman nie trafił w piłkę (jak zwykle) później obrońca końcówka buta przeciął podanie do trincao i dzisiaj pisalibyscie inaczej firpo 2x asysta trincao z golem i dwoma wywalczonymi karnymi które można było gwizdnać i mogło być do 70 minuty 3:0 dla barcy uwazam ze braklo szczescia i jednemu i drugiemu, okej w obronie i w kilku akcja firpo tracił pilke ale przy jego ilości minut w tym sezonie brakuje mu po prostu zwykłego ogrania. Pozdrawiam
0
@Bogan
Przynajmniej z la masi. Na 5 stopera by wystarczył, może w niedługim czasie zaliczy progres
0
@Bogan
Zgadza się! Langletowi musi się coś przestawić :P
Btw para stoperów araujo garcia a na ławce langlet pique i mingueza fajnie wygląda:)
3
Najlepsze: Araujo! imponuje mi ten gość naprawdę, dawno nie było u nas takiego obrońcy po którym się można było spodziewać że gdy walczy w pojedynkach biegowych,siłowych czy w grze o górne pilki że będzie wygrywał praktycznie wszystko,nie dość że w defensywie naprawdę fajnie to przy stałych fragmentach które wykonuje barca potrafi też się świetnie znalesc,jest młody błędy się beda zdarzały ale materiał na naszego "Ramosa" jest świetny.
Miłego dnia wszystkim!
13
Fuera panie Messi! Dziękujemy za to co było nie chcemy od Pana nic wiecęj proszę nie ogłaszaj ze zostajesz.
3
Bardzo mnie ciekawi czy Ci wszyscy dziennikarze podglądają ich z lornetek w ich domach i czytają im z ust że maja te wszystkie cieplutkie newsy
1
ogloszenie ze umtiti jednak bedzie operowany kwestia godzin