wuwunio92
Dołączył/a: październik 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca moja mama pracuje w niemczech mowiła ze społecznosc odebrała to tak jakby im ktos dał z liscia w pysk i ze tak nie mozna mowic, jak widac niemiecka społecznosc szybko sie po tym ciosie otrzasneła i wyszla na ulice
3
@gontex no nie wierze jeszcze mamy tutaj lekarzy pierwszego kontaktu:
-a kaszel suchy czy mokry? w takim razie polecam panu flegamine na kaszel suchy i mokry numer 1 w polsce
2
@Hubsao oby ich nie odcieli od dostaw
1
@barcelonaLM odpowiedź dla putina
0
@Marcin91fcb moze tak być jak mówisz,użyje wtedy ciezkiego wojska będzie dobry pretekst
0
@masq może po prostu ostrzega a nikt tego nie bierze na poważnie
9
@CatalanDream jesli to prawda to po takich ciezkich bojach szacun w chuj!
0
@BorzyKrzys A te afd to co jest? partia rządząca w Niemczech? ta która handluje z ruskimi?
0
@patry295 gdzie są niemcy?
0
@Mns21 niestety ale wygląda na to że pomoc z zachodu jest za późno,naloty plus wyrzutnie rakiet rozwala wszystkie umocniony punkty po czym wejdą ruskie i dokoncza dzieła smutne:(
0
@MSN1998 przypominam ze Polacy nie byli lepsi dla Ukrainców
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@zadafcb baw sie dobrze
1
@Sensible rowniez polecam
4
@tomek8756 uwielbiam te posty taka mała odskocznia od tego gówna ktore jest na codzien :D
2
siedzi sobie taki vladimir gdzies przed TV i widzi to wszystko ze ludzie prosza o zaprzestanie wojny kazdy praktycznie zakatek swiata chce zakonczenia tego barbarzynskiego najazdu i co on sobie wtedy mysli? jest z siebie dumny? zaciera rece na wiecej?
3
@Deviler watpie ze to prawda, ida walczyc i daja informacje na twittera ze sie nie spodziewali takiej obrony? dodajac otuchy ukraincom? fake
0
@El dominatore dziwie sie ze tak piszesz a co najgorsze myslisz z tymi rosjanami ;)
0
@tristan87 a ty atencujuszu jak pomagasz? :)
0
@LaRoja nie mamy ani jednego działajacego sytemu antyrakietowego powtarzam ŻADNEGO
0
niestety ale czas dla NATO jest teraz albo nigdy
0
Kto przed 2014 rokiem spodziewał się, że po Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi, Putin wyda rozkaz zajęcia Krymu i zbrojnego wkroczenia do Donbasu?
zimowe igrzyska 2022 skonczyly sie kilka dni temu przypadek ? nie sadze.
0
@macio_944 cos wiecej na ten temat?
4
@Matan_Zajcev trzeba chłopa zafolołowac na telegramie
0
@totalcrack super dzieki wielkie
0
@gumaz pod tarnowem mieszkam
0
@Seledynowy w nocy ewidetnie widac dwa samoloty bardzo blisko siebie wiec tak jak piszecie musza to byc tankowce, a wiec tankuja jakies samoloty bojowe? drony?
0
ktoś wie jakiego typu samoloty latają dzien i noc przez 24h na dobę na wschodzie Polski? mieszkam niedaleko Rzeszowa w małej miejscowości i zjawisko to występuje już od kilku dni wiadome ze jest to powiązane z wolą na Ukrainie pytanie czy są to tankowce czy innego typu samoloty w nocy doskonale widać jak lecą jeden za drugim w rzędzie 2 samoloty
1
@Emhyr chcialbym mieć pewność na 100%że tak jest naprawdę bardzo bym chcial
0
@kiper09 źródło? potwierdzone czy siejesz panikę z fake newsa