1

@Kondziubarca moja mama pracuje w niemczech mowiła ze społecznosc odebrała to tak jakby im ktos dał z liscia w pysk i ze tak nie mozna mowic, jak widac niemiecka społecznosc szybko sie po tym ciosie otrzasneła i wyszla na ulice

3

@gontex no nie wierze jeszcze mamy tutaj lekarzy pierwszego kontaktu:
-a kaszel suchy czy mokry? w takim razie polecam panu flegamine na kaszel suchy i mokry numer 1 w polsce

2

@Hubsao oby ich nie odcieli od dostaw

1

@barcelonaLM odpowiedź dla putina

0

@Marcin91fcb moze tak być jak mówisz,użyje wtedy ciezkiego wojska będzie dobry pretekst

0

@masq może po prostu ostrzega a nikt tego nie bierze na poważnie

9

@CatalanDream jesli to prawda to po takich ciezkich bojach szacun w chuj!

0

@BorzyKrzys A te afd to co jest? partia rządząca w Niemczech? ta która handluje z ruskimi?

0

@patry295 gdzie są niemcy?

0

@Mns21 niestety ale wygląda na to że pomoc z zachodu jest za późno,naloty plus wyrzutnie rakiet rozwala wszystkie umocniony punkty po czym wejdą ruskie i dokoncza dzieła smutne:(

0

@MSN1998 przypominam ze Polacy nie byli lepsi dla Ukrainców

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@zadafcb baw sie dobrze

1

@Sensible rowniez polecam

4

@tomek8756 uwielbiam te posty taka mała odskocznia od tego gówna ktore jest na codzien :D

2

siedzi sobie taki vladimir gdzies przed TV i widzi to wszystko ze ludzie prosza o zaprzestanie wojny kazdy praktycznie zakatek swiata chce zakonczenia tego barbarzynskiego najazdu i co on sobie wtedy mysli? jest z siebie dumny? zaciera rece na wiecej?

3

@Deviler watpie ze to prawda, ida walczyc i daja informacje na twittera ze sie nie spodziewali takiej obrony? dodajac otuchy ukraincom? fake

0

@El dominatore dziwie sie ze tak piszesz a co najgorsze myslisz z tymi rosjanami ;)

0

@tristan87 a ty atencujuszu jak pomagasz? :)

0

@LaRoja nie mamy ani jednego działajacego sytemu antyrakietowego powtarzam ŻADNEGO

0

niestety ale czas dla NATO jest teraz albo nigdy

0

Kto przed 2014 rokiem spodziewał się, że po Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi, Putin wyda rozkaz zajęcia Krymu i zbrojnego wkroczenia do Donbasu?

zimowe igrzyska 2022 skonczyly sie kilka dni temu przypadek ? nie sadze.

0

@macio_944 cos wiecej na ten temat?

4

@Matan_Zajcev trzeba chłopa zafolołowac na telegramie

0

@totalcrack super dzieki wielkie

0

@gumaz pod tarnowem mieszkam

0

@Seledynowy w nocy ewidetnie widac dwa samoloty bardzo blisko siebie wiec tak jak piszecie musza to byc tankowce, a wiec tankuja jakies samoloty bojowe? drony?

0

ktoś wie jakiego typu samoloty latają dzien i noc przez 24h na dobę na wschodzie Polski? mieszkam niedaleko Rzeszowa w małej miejscowości i zjawisko to występuje już od kilku dni wiadome ze jest to powiązane z wolą na Ukrainie pytanie czy są to tankowce czy innego typu samoloty w nocy doskonale widać jak lecą jeden za drugim w rzędzie 2 samoloty

1

@Emhyr chcialbym mieć pewność na 100%że tak jest naprawdę bardzo bym chcial

0

@kiper09 źródło? potwierdzone czy siejesz panikę z fake newsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?