wuwunio92
Dołączył/a: październik 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Witam wszystkich! czy zauważyliście i podzielacie moja opinie jesli chodzi serwis fcbarca od pewnego czasu,szczególnie na telefonie strona jest tragiczna w obsłudze, jedynym powodem tego jest taki natlok wyskakujacych reklam że zaczyna to być uciążliwe a wręcz zenujace dla mnie i nie wiem czy po prostu nie zrezygnuje z używania strony na telefonie
0
jak ten alba mnie irytuje dzisiaj
0
FERRAN zaczyna swoj koncert nieskutecznosci
1
druga bramka dla frankfurtu wisi w powieterzu
0
A jak to wygląda gdy dembele się skończy kontrakt to Barcelona mogla by mu dac np premie za "nowy kontrakt" i mniejsza pensje? bo byłby wolnym zawodnikiem
0
@elplacek44 serio?
0
@blizniakpiotrek laporta mowil ze to największy i najlepszy kontrakt podpisany przez Barcelonę, więc trochę się tutaj nie dogadali panowie
1
@Pingwinek A jaka jest procedura dostania soci?
3
@czosnekfcb nie wiem możesz wysłać np smsy do różnych fundacji i wtedy ci pobierze z tego salda?
0
@Ghotti robisz fotowoltaike ? pompe ciepla? gaz ? jak bedziesz ogrzewał dom
0
@Ghotti u mnie tez pelne deskowanie tez sciana kolankowa podniesiona obawiam sie ze dopiero teraz sie zaczna wydatki
0
@Ghotti w tym roku zaczalem budowe domu 160m2 parter plus poddasze uzytkowe 320tys zł stan surowy zamkniety bez mediów,gaz przez najblize dwa lata nie podlaczaja wiec nie wiadomo kiedy bedzie...
6
@Jakchcesz allah ? allaaaah
6
@PatrychoO penya alves araujo langlet firpo nico gavi puig dembele depay braithwait VAMOS
0
pedri oddycha rekawami
3
ale by byla bramka stadiony swiata
0
@maniak33333 ja wydaje 100zł i mam wszystko na canal+
4
@IronSanHybrid hahahaha to niezly stary xd
0
oby nie obsrali zbroi bo tam będzie piekło
2
@MrCental mam nadzieję że pójdzie w ślady vinicusa ktory dwa lata temu A nawet i rok pudlowal na potege ale poprawił się bardzo mocno w tej kwestii liczę że z ferranem będzie to samo trening czyni mistrza
0
@Shado musza wyprzedac to co kupili po drozszej cenie wtedy zacznie spadac
0
@Hubsao odkrec wszystkie grzejniki na fulla i daj znac czy przestalo syczec
0
@sopelinho to teraz albo ja albo ty zobaczymy :)
0
od jutra maksymalnie od czwartku disel 8.50 róbcie screeny
3
@barcelonaLM a nasza juz w polowie marca
0
szkoda nico bo mogl wkoncu zagrać od początku
0
kiedy dest wszedl?
0
KARNY to bedzie parodia
1
@IronSanHybrid przestann
0
bedziemy miec jeszcze 1-2 sytuacje