6

Witam wszystkich! czy zauważyliście i podzielacie moja opinie jesli chodzi serwis fcbarca od pewnego czasu,szczególnie na telefonie strona jest tragiczna w obsłudze, jedynym powodem tego jest taki natlok wyskakujacych reklam że zaczyna to być uciążliwe a wręcz zenujace dla mnie i nie wiem czy po prostu nie zrezygnuje z używania strony na telefonie

0

jak ten alba mnie irytuje dzisiaj

0

FERRAN zaczyna swoj koncert nieskutecznosci

1

druga bramka dla frankfurtu wisi w powieterzu

0

A jak to wygląda gdy dembele się skończy kontrakt to Barcelona mogla by mu dac np premie za "nowy kontrakt" i mniejsza pensje? bo byłby wolnym zawodnikiem

0

@elplacek44 serio?

0

@blizniakpiotrek laporta mowil ze to największy i najlepszy kontrakt podpisany przez Barcelonę, więc trochę się tutaj nie dogadali panowie

1

@Pingwinek A jaka jest procedura dostania soci?

3

@czosnekfcb nie wiem możesz wysłać np smsy do różnych fundacji i wtedy ci pobierze z tego salda?

0

@Ghotti robisz fotowoltaike ? pompe ciepla? gaz ? jak bedziesz ogrzewał dom

0

@Ghotti u mnie tez pelne deskowanie tez sciana kolankowa podniesiona obawiam sie ze dopiero teraz sie zaczna wydatki

0

@Ghotti w tym roku zaczalem budowe domu 160m2 parter plus poddasze uzytkowe 320tys zł stan surowy zamkniety bez mediów,gaz przez najblize dwa lata nie podlaczaja wiec nie wiadomo kiedy bedzie...

6

@Jakchcesz allah ? allaaaah

6

@PatrychoO penya alves araujo langlet firpo nico gavi puig dembele depay braithwait VAMOS

0

pedri oddycha rekawami

3

ale by byla bramka stadiony swiata

0

@maniak33333 ja wydaje 100zł i mam wszystko na canal+

4

@IronSanHybrid hahahaha to niezly stary xd

0

oby nie obsrali zbroi bo tam będzie piekło

2

@MrCental mam nadzieję że pójdzie w ślady vinicusa ktory dwa lata temu A nawet i rok pudlowal na potege ale poprawił się bardzo mocno w tej kwestii liczę że z ferranem będzie to samo trening czyni mistrza

0

@Shado musza wyprzedac to co kupili po drozszej cenie wtedy zacznie spadac

0

@Hubsao odkrec wszystkie grzejniki na fulla i daj znac czy przestalo syczec

0

@sopelinho to teraz albo ja albo ty zobaczymy :)

0

od jutra maksymalnie od czwartku disel 8.50 róbcie screeny

3

@barcelonaLM a nasza juz w polowie marca

0

szkoda nico bo mogl wkoncu zagrać od początku

0

kiedy dest wszedl?

0

KARNY to bedzie parodia

1

@IronSanHybrid przestann

0

bedziemy miec jeszcze 1-2 sytuacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?