wuwunio92
Dołączył/a: październik 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiwanKenobi _I_
1
@Trevor przeskroluj na doł tam byl jakis opis
2
@Alanooo nie i nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
5
@Hubsao i kiedy z tego schronu wyjdzie jak tam jebnie np atomowka? aaa i po co wyjdzie? popatrzec w gwiazdy czy ulepic balwana?
1
@AdiKingu96 skomentowales-przegrales
3
@PatriBarca jesli odejdzie puć,potencjalnie ostatni sezon busquetsa a w rezerwach nie ma już takich pomocników jak gavi nico to silny fizycznie pomocnik napewno by nie zaszkodził
0
@n3y1g przeciez to już nic nie da w sumie ruskie i bez tej cieśniny podbija kijow
0
@n3y1g no ciekawe
0
@cules100pro nawet gdyby nie wygrał wyborów to wygra ktoś od niego
0
@Azi czyli co ograbia cala Ukrainę z wszystkich dóbr?
0
@Hubsao co to oznacza
7
@Hubsao wygląda na całkiem zadowolonego i takiego ktory nie ma zamiaru się zatrzymać
1
@dv7wisnia Twitter nexta tam masz ,+18
0
@baryn jest i działa chyba ze coś źle wpisalem fullmatchschadow może tak;)
2
@Ksavix moja mama tam mieszka mowila ze po przemówieniu morawieckiego poczuli się jakby dostali lepe na pysk,niemniej mówili że tak nie może mówić a przypominam że powiedział w berlinie do mediów w języku polskim i angielskim że Niemcy nie mogą być tak zabetonowanymi egoistami i że te 5000 kasków to jest żart, co się później wydarzyło już każdy wie.
0
@Tomo_95 nie smiałbym sie z tego wcale
1
@kaamil1910 moze po cichutku USA NATO dało cos extra od siebie a to co podaja w mediach to tylko tak dla publiki zeby uciszyc glosy :)
0
@Jonyx fullmatchesnshows . com
1
@Cwaniak4 piekne a zarazem straszne..
0
@hayek dobrze poczekamy ":D:D:D:D:D:D:D:D:D:D"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messiah10 haha szkoda ze fejk :D
0
@ShawnC po prostu nie podoba mi sie jego styl komentowania wystarczy ci taka odpowiedz?
2
@LionelM95 dokładnie chciałem tak napisac ale bałem sie linczu ze strony la bamby
2
nie moge słuchac tego orłowskiego
0
@trolownik tak ja ogladam i mi dziala
0
nie ma za wielu kibicow
0
@The_Man
1 Hrywna to w przeliczeniu
0,14 Złoty
100 000 =13780,50