wuwunio92
Dołączył/a: październik 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
kurwa ten ferran to mi za chwile sie po nocach bedzie snił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
dest sie nawet nie rozgrzewa
0
ten chłop ma zeza chyba
0
@kejdzi urwywał sie kilka razy do podania na czysta pozycje ale kilka razy pique lub pomocnicy mu nie podawali
0
musiał przyjsc gorszy moment szkoda ze akurat dzisiaj
0
zaraz cos wpadnie ciezki teren do grania baaaardzo
0
serio na stadionie w najwyzszej klasie rozgrywkowej sztab siedzi na krzesłach?
0
@Kgorecki2500 nie mówię że głosuje na PiS ale pokaż mi jakąś alternatywe? Tusk już miał swoja szansę i pokazał że się nie nadaje a inne partie są wielka niewiadoma
5
@Sulimo gdyby tobie ktoś coś wrzucił do auta byłbyś zadowolony? być może nie był pewny co jest w środku takze opanuj konie
0
@Kusco15 jeszcze sie okaze ze rozjebia armie ktora ich przewyzszala kilku krotnie
0
pomyslcie sobie jacy oni musza byc zmeczeni, ciagle walki brak snu, porzadnego jedzenia ciagly stres
0
@Peszko07 czy on to sprzedaje zeby pomoc putinowi ? czy sobie? bo sie juz gubie
0
@MesQueUnClub96 czekaja na oddziały walczace aby domknac pierscien nie działąja pochopnie tym razem, NIE NIE BRAKUJE IM PALIWA
0
@Hubsao to jak lataja to podeslij cos
0
@DarekFCBnaZawsze mamy pierwszego uciekiniera z polski po ostatnich wydarzeniach?
3
moze to tylko taka zagrywka w kazdym badz razie bardzo dobra
6
@Kgorecki2500 tak jest ktos taki sprawdziłem dla pewnosci i napewno dysponuje taka kwota :P
0
@Kgorecki2500 Ale sprawdziłes czy tak kiedyś nie było?
2
@Kondziubarca poczatek konca
0
@Deviler masz żonę dzieci?
0
@derlysy1979 hahaha
0
@derlysy1979 nie ma nawet czegoś takiego jak bomba prozniowa idź się dooedukuj i wróć dalej pisać swoje mądrości w internecie
3
@Hubsao piekne oby im sluzyly
0
@daniel32778 raz do roku lekarz rodzinny moze Ci przepisac "niektore badania z krwi"
ale w rzeczywistosci wyglada to tak ze za wiekoszc trzeba zaplacic
1
@Ptasior i co im zrobisz to samo co rosji ich nie interesuja zadne sankcje dopoki nam będzie ciepło w dupki i będzie.y tankować ich rope to.chlop ma siana tyle ze będzie się ciągle ratował, a jak już przejmie ukraine to zloza ktore tam są... sami się po nie zglosimy do ruskow
0
@MesQueUnClub96 czyli dopoki kupujemy gaz i ropę z rosji to ma kasę żeby się ratować? czy to nie jest druzgocaca odpowiedź dla EU?
0
@Hubsao nawet jeśli się mylę to co ta garstka znaczy przy tym co na Ukrainę idzie
1
@Hubsao to są ci którzy byli w 1 rzucie wracają z rotacji lub są lekko ranni i tak właśnie siejecie dezinformacje
0
@Tomason myślisz że nawet gdyby do tego doszło to pisali by o tym aby kazdy sie dowiedzial? miejcie ludzie troche oleju w glowie bo już nie da się tych waszych wypocin czytac