2

kurwa ten ferran to mi za chwile sie po nocach bedzie snił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

dest sie nawet nie rozgrzewa

0

ten chłop ma zeza chyba

0

@kejdzi urwywał sie kilka razy do podania na czysta pozycje ale kilka razy pique lub pomocnicy mu nie podawali

0

musiał przyjsc gorszy moment szkoda ze akurat dzisiaj

0

zaraz cos wpadnie ciezki teren do grania baaaardzo

0

serio na stadionie w najwyzszej klasie rozgrywkowej sztab siedzi na krzesłach?

0

@Kgorecki2500 nie mówię że głosuje na PiS ale pokaż mi jakąś alternatywe? Tusk już miał swoja szansę i pokazał że się nie nadaje a inne partie są wielka niewiadoma

5

@Sulimo gdyby tobie ktoś coś wrzucił do auta byłbyś zadowolony? być może nie był pewny co jest w środku takze opanuj konie

0

@Kusco15 jeszcze sie okaze ze rozjebia armie ktora ich przewyzszala kilku krotnie

0

pomyslcie sobie jacy oni musza byc zmeczeni, ciagle walki brak snu, porzadnego jedzenia ciagly stres

0

@Peszko07 czy on to sprzedaje zeby pomoc putinowi ? czy sobie? bo sie juz gubie

0

@MesQueUnClub96 czekaja na oddziały walczace aby domknac pierscien nie działąja pochopnie tym razem, NIE NIE BRAKUJE IM PALIWA

0

@Hubsao to jak lataja to podeslij cos

0

@DarekFCBnaZawsze mamy pierwszego uciekiniera z polski po ostatnich wydarzeniach?

3

moze to tylko taka zagrywka w kazdym badz razie bardzo dobra

6

@Kgorecki2500 tak jest ktos taki sprawdziłem dla pewnosci i napewno dysponuje taka kwota :P

0

@Kgorecki2500 Ale sprawdziłes czy tak kiedyś nie było?

2

@Kondziubarca poczatek konca

0

@Deviler masz żonę dzieci?

0

@derlysy1979 hahaha

0

@derlysy1979 nie ma nawet czegoś takiego jak bomba prozniowa idź się dooedukuj i wróć dalej pisać swoje mądrości w internecie

3

@Hubsao piekne oby im sluzyly

0

@daniel32778 raz do roku lekarz rodzinny moze Ci przepisac "niektore badania z krwi"
ale w rzeczywistosci wyglada to tak ze za wiekoszc trzeba zaplacic

1

@Ptasior i co im zrobisz to samo co rosji ich nie interesuja zadne sankcje dopoki nam będzie ciepło w dupki i będzie.y tankować ich rope to.chlop ma siana tyle ze będzie się ciągle ratował, a jak już przejmie ukraine to zloza ktore tam są... sami się po nie zglosimy do ruskow

0

@MesQueUnClub96 czyli dopoki kupujemy gaz i ropę z rosji to ma kasę żeby się ratować? czy to nie jest druzgocaca odpowiedź dla EU?

0

@Hubsao nawet jeśli się mylę to co ta garstka znaczy przy tym co na Ukrainę idzie

1

@Hubsao to są ci którzy byli w 1 rzucie wracają z rotacji lub są lekko ranni i tak właśnie siejecie dezinformacje

0

@Tomason myślisz że nawet gdyby do tego doszło to pisali by o tym aby kazdy sie dowiedzial? miejcie ludzie troche oleju w glowie bo już nie da się tych waszych wypocin czytac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?