3

@Janek_7 nic dziwnego nigdy nie wiadomo czy potrafił by zrobić znow z Barcy takiego potwora a tak zostanie na zawsze zapamiętany jako ten najlepszy :)

6

@El dominatore to chyba za dużo oglądasz skoro ci się to kojarzy z pornolem

0

brawo 3pkt dobra gra przez wiekszosc meczu kontrola, siła,dynamika taka barce chcemy ogladac

4

zolta kartka dla chlopa ktory faulowal? a pilka dla atleti? hahaha

0

dawno nie slyszalem takich gwizdow na camp nou :D

0

@Norbi2021 dla mnie ta noga dziwnie powedrowała

0

mamy alvesa tylko na lige a ten dostaje glupie czerwo wiedzac ze w lidze europy grał nie bedzie

0

kolejna czerwona mogla byc xd

0

jak zwykle robimy sobie pod gorke zamiast kontrolowac mecz oszczedzac energie to bedziemy bronic

0

@Norbi2021 masz na mysli zmiany?

0

ojoj za wczesnie nas przycisneli

2

ferran zaspał przy bramce

3

@SzahMatt glupoty gadasz :)

2

fajnie dzisiaj wyglada FDJ

1

martwi mnie tylko kruchosc naszej defensywy kazda akcja atleti jest mega zagrozeniem

0

@poskus livetv.sx

ale radze sobie wykupic canal+ online :)

0

@noface strzela bramke xd

0

aleee wymeczone!

0

@MajkiYB xavi jeszcze gorszy

0

@seba444 tak tak standardowa zmiania xaviego

0

zaraz nas alaves przycisnie w sumie juz to robi

1

nico na skrzydło XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@noface kontujze

3

moze niech juz pedri zostawi te rzuty rozne komus innemu bo nie potrafi dokopac do 11 metra

1

ale kartka za to to powinna byc

1

@gaq tiki taka pełna gębą

0

dobrze weszli w 2 polowe 2 podania prostopadle 2 do nikogo

1

mozna sie smiac z abde ale jako jedyny generuje jakiekolwiek zagrozenie

1

@seba444 chyba snisz ze pan xavi zdejmie swoja FUNDAMENTALNA POSTAC

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?