wuwunio92
Dołączył/a: październik 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Seba_89_ ja myślę że bez usa jestesmy bardzo oslabieni, Niemcy będą wysylac kaski Francja kamizelki i zostaniemy tak naprawdę sami
4
@DCHX potezna taka ze chu*j
0
@Fido66 wspolczuje albo w sumie to zazdroszcze ?
5
@michal26 ta bron jest chora...
6
@Rust_Cohle modl sie do kogo chcesz chyba ze nie chcesz to nie zawracaj dupy
1
@Kurkmen niestety tak jak piszesz nie ma innej mozliwosci niz zdobycie Ukrainy ale nie przez rosje a przez Putina
0
@draxidox oczasnij sie chłopie- wystrzelac sie z najmocniejszych sankcji od razu? swietny pomysł..
zerwanie handlu?? i bedziesz gotował i grzał w domu czym? chyba ze twoje rozumowanie jest takie ze to europa nie bedzie handlowac z rosja ale rosja nam troszke gazu wysle zeby tobie dupa nie zmarła tak?
1
@Kurkmen ale spokojnie przeciez ci uchodzcy sie wypowiadali u nas zjedza cos cieplego napija sie odpoczna (przespia) i wiekszosc ucieknie do austrii niemiec i sasiednich krajow moze nie wiekszosc ale duza czesc ukraincow wcale u nas nie chce byc
6
@BART97 bardzo mocny filmik
4
@Mns21 nie wysle bo nie moze wyslac nie panikuj czlowieku
0
@Joint21 podaj linka do tych kamerek na ktore patrzysz
0
@PIWOSZ89 lajkujcie zeby bylo widac :)
0
@AllBundy na dobrego stejka
24
kiedyś sobie nadpenie na te rozwiazane buty :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
[Jordi Cardenal, Sport] Pedri znów zaczął rozgrywać bardzo dużo minut. Na początku sezonu był przemęczony, efektem czego była kontuzja. Jak chcesz zaradzić temu, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła?
Monitorujemy zmęczenie zawodników, staramy się odpowiednio rozdzielać czas gry pomiędzy piłkarzami. Pedri jest dla nas bardzo ważnym graczem, ale jak każdy potrzebuje czasem odpoczynku. Niedawno wrócił po urazie i chcemy go chronić
I chcemy go chronić wystawiajac go w kazdym meczu w pierwszej 11
0
dzieki ferran
dobranoc czat
5
pomylilem sie, pedri od 52 minuty przestał biegac
1
prosze was przy ocenach nie dajcie mu wiecej jak 2- za strzelonego karnego
0
LUK musi wejsc znow uratowac barce po wrzutce strzałem głowa
1
D R A M A T + Z E N A D A
0
jeden mecz im odpalil z atleti
0
jeden chłop presuje i biega jak zwykle jest nim pedri a w 60 minucie bedzie ledwo biegał
0
@Arczi1991 ty mozesz sie napawac optymizmem widzac to co jest grane?
1
@jutroIV przegrywaja i ogolnie słabo to wyglada
2
chłop moze uderzyc bez asysty obroncow, bramkarz obroni i chlop dalej moze sobie poprawic uderzenie bo nasi obroncy i FRANKENSTAIN STOJACY DE JONG nie beda przeszkadzac :)
0
@adukla klub podał że przeciazyl lewa łydkę a nie zostal kopnięty
0
szkoda ze chlop jak dąb nie może zagrać 5 meczów z rzędu,z taka intensywnością nowych urazów nigdy nie zostanie legenda na miarę np Puyola
4
a dlaczego miał nie trenowac? cos mnie ominelo?
0
matko bosko co to się stanelo