0

co to bylo ??? mats gra do alby a de jong zamiast sie urywac i isc z kontra to graja do tylu zalosne

0

@seba444 no nawet nawet

1

z meczu na mecz chyba jest coraz gorzej

3

@Litman bo to jest amator xD

7

boze jak to topornie wyglada zero polotu, juz chyba za koemana bylo lepiej i potrafił wiecej wycisnac z tych zawodnikow mimo ze miał ich duzo mniej dostepnych

0

@Lucassito ale co prócz biegania ci dał dembele od 4.5 roku?

2

po co? pytam po co?

0

@agaFCB i z ostrożności też postanowił sobie poplakac

0

oho i jeszcze pique

1

ile jeszcze piłek niedokladnie poda alba dest sie urywa a ten zawsze podaje przeciwnikowi?

1

kolejny karny XD

0

nazario ratujjj!

5

@FCBurnley co ma sztab medyczny do chlopa ktory od biegania łapie kontujze

1

@Mariuszeeek540 poczytaj komentarze

0

@Lisek podali info że z 14

0

@Kwiatek67 A kto Ci broni? :P

7

@The_Man żeby coś sprzedać trzeba to mieć,to po pierwsze. Po drugie uważam że przy skłonności do kontuzji naszych ofensywnych zawodników luk bedzie idealnym uzupełnieniem skladu nawet przy niekorzystnych wynikach może wejść i strzelić coś z głowy:) pozdrawiam

4

No i takie newsy jakich mi brakowało w tamtym roku coraz częściej redakcja dodaje coś extra w postaci np zdjęcia super dzięki:)

2

boję się że vinicius alvesa poskłada tak że nie będzie co zbierać, motorycznie alves nie będzie miał większych szans z szybkim jak piorun vinim, chcialbym żeby było na odwrót i alves go schowal do kieszeni ale mam wiele obaw,a wy co myślicie?

0

@kosmos91 wątpię żeby tak bylo

1

dziwne że nie ma nic w "najlepsze" jezeli chodzi o dembele chyba 5 strzałów: bramka,poprzeczka asysta do jutgli,rozrywal obrone rywali jak chcial,dziwne... chyba ze nie piszecie już o nim bo jasne jest dla was że nie zostanie.

3

mam wrażenie że FDJ stał się wrakiem piłkarza, albo ma przeciazony organizm,albo nie jest skupiony na treningach i powrocie do optymalnej formy fizycznej i psychicznej nie wiem ale przykre to.

0

to można się spodziewać kolejnych zarażonych

1

Sergi Roberto jest gotów na negocjacje i osiągnięcie porozumienia ws. dostosowania wynagrodzenia do sytuacji klubu.
Jaki On uprzejmy że jest gotów obniżyć pensję z powodu sytuacji klubu, to moze tak pojdzie za ciosem i zaproponuje kolejna obnizke, adekwatna do jego umiejętności.

1

@Midast Boże,doczytałem te Twoje wypociny do końca i szczerze?
żałuję zmarnowanych kilku minut.

17

Nie można do tego "newsa" dodac jakiegoś odnośnika aby móc to zobaczyć? już mnie nudzą te suche newsy w wykonaniu naszej redakcji

5

Tak było nie zmyslam

0

@wojpie6377 jak mu man city lub psg złoży oferte z premią za podpis 20mln i pensja kolejne 20 to jak myślisz gdzie pójdzie? do Barcelony grac za grosze? bez większych nadzieji na jakieś większe znaczenie w Europie przez najbliższe kilka lat?

0

obawiam się że loupetegi pokaże miejsce w szeregu xaviemu,sevilla poukładana taktycznie zagrana z jednym trenerem od kilku sezonów kontra Barcelona w rozsypce mentalnej z słabą kadra i zmianą trenerów co pół roku

0

@Janek_7 baa 50% jest ciężko aktualnie osiagnac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?