ziomekbarca
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeszcze tylko bramki Lorda brakuje
0
4-1 !!!!!!!!!!!!!!
0
Oficjalnie czy nie?
0
Nie tylko ty:'(
1
Co do Kataru to nie jest Reprezentacja tylko kpina
0
Ale pudło Arnolda
0
Katar to powinien zmienić nazwę na Międzynarodowa Reprezentacja Piłkarzy Ręcznych mająca za sobą sędziów i hiszpańskich kibiców
0
Tu się akurat mylisz a Neuer to wymiatacz
Ps. Stegen będzie jeszcze lepszy:)
0
U Pepa niewesoła mina
0
Ten koleś mnie dobija nie dość że wchodzi temu drugiemu ciągle w słowo to jeszcze ta wada wymowy
0
Ale bramka dla Wolfsburga
0
Nie da się go słuchać!!!!
0
Oglądając mecz ligi francuskiej stwierdzam że Białas jest bardzo słabym komentatorem
0
Chyba nie rzucą tej 20 bramki
0
Daszek to chyba nie widzi gdzie jest bramka
1
Ale ten Rojewski mnie wkurwia
0
Bez udanych interwencji bramkarzy to my nic nie zdziałamy
0
Ludzie co się tak cieszycie?? Fakty są takie że Alves to go zjada na śniadanie;)
1
Głupi rzeźnik i symulant w jednym. Marna prowokacja. Ney pokazał jakiej klasy jest piłkarzem nie dając się sprowokować
0
Czy użytkownik "j" został już zawieszony??
0
Oooooooo też cie lubię jesteś taki ekstra
0
0
Ja po prostu nie chce mieć bana i nie odpisuje tego co myślę tylko to na co mi regulamin pozwala:(
0
0
0
Niegrzeczny pisze się razem;)
0
Zgadzam się w pełni
0
Coś się tak uczepił naszych matek . Ogarnij się chłopie
0
Niestety takie życie
0