2

Jeszcze tylko bramki Lorda brakuje

0

4-1 !!!!!!!!!!!!!!

0

Oficjalnie czy nie?

0

Nie tylko ty:'(

1

Co do Kataru to nie jest Reprezentacja tylko kpina

0

Ale pudło Arnolda

0

Katar to powinien zmienić nazwę na Międzynarodowa Reprezentacja Piłkarzy Ręcznych mająca za sobą sędziów i hiszpańskich kibiców

0

Tu się akurat mylisz a Neuer to wymiatacz
Ps. Stegen będzie jeszcze lepszy:)

0

U Pepa niewesoła mina

0

Ten koleś mnie dobija nie dość że wchodzi temu drugiemu ciągle w słowo to jeszcze ta wada wymowy

0

Ale bramka dla Wolfsburga

0

Nie da się go słuchać!!!!

0

Oglądając mecz ligi francuskiej stwierdzam że Białas jest bardzo słabym komentatorem

0

Chyba nie rzucą tej 20 bramki

0

Daszek to chyba nie widzi gdzie jest bramka

1

Ale ten Rojewski mnie wkurwia

0

Bez udanych interwencji bramkarzy to my nic nie zdziałamy

0

Ludzie co się tak cieszycie?? Fakty są takie że Alves to go zjada na śniadanie;)

1

Głupi rzeźnik i symulant w jednym. Marna prowokacja. Ney pokazał jakiej klasy jest piłkarzem nie dając się sprowokować

0

Czy użytkownik "j" został już zawieszony??

0

Oooooooo też cie lubię jesteś taki ekstra

0

0

Ja po prostu nie chce mieć bana i nie odpisuje tego co myślę tylko to na co mi regulamin pozwala:(

0

0

0

Niegrzeczny pisze się razem;)

0

Zgadzam się w pełni

0

Coś się tak uczepił naszych matek . Ogarnij się chłopie

0

Niestety takie życie

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?