ziomekbarca
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Barcelonie a nie w sezonie czytanie ze zrozumieniem się kłania
0
Mam takie pytanie nie w temacie . Znacie może statystyki Neymara w Barcelonie-chodzi mi o bramki i asysty
0
Jaki jutro wynik obstawiacie?
0
Wrócił dopiero co po kontuzji i Simeone nie zdecydował się go jeszcze wystawić
0
Bardzo go lubię. Myślę że w przyszłości będzie genialnym piłkarzem
0
Czyli teoretycznie jesteśmy faworytami:)
0
Orientujecie się może jak u bukmacherów na Atleti
0
Szkoda że w tym czasie nie ma meczów ligi mistrzów bo City ostatnio nie w formie. Ja obstawiam że mamy 60% szans na awans
0
0
Po pierwsze Antonelli a po drugie każdy ma swój gust. Może akurat jemu się ona podoba ale zgodzę się że są znacznie lepsze
0
Też nie możecie się już doczekać meczu z Atleti
0
Douglas??? A kto to kurwa jest?
1
Bardzo kompletny mecz Ivana. Pokazał dziś jakie tak naprawde ma możliwości. W defensywie dziś równie dobrze się zaprezentował. Oby tak dalej
5
Kurwa zejdzie w końcu z Suareza . Teraz jego się uczepili hejteży pierdolone
5
Widać że Lucho w końcu wymyślił jak grać z zespołami które stawiają autobus. Leo dzisiaj maksymalnie zaangażowany w grę. Na drógą połowę Rafe za Inieste i jedziemy. Po 3 punkty chłopaki.
Visca el Barca
0
Ja pierdole. A była nadzieja
0
Sędziowie z Hiszpanii
1
Jak narazie Getafe daje nadzieje. Ale to dopiero 7 minut
0
Dzięki(15znaków).
0
Ile Messi ma goli w la liga 16 czy 17.
0
Wielki człowiek wielki piłkarz.
0
Niby nic do niego nie mam ale jakoś nieszczególnie go lubiłem.
0
Genialny artykuł . Uwielbiam czytać podobne rzeczy.
0
Kiedy teraz pierwszy mecz ćwierćfinałowy z Atletico?
1
Troche dziwne że była żona jest jego agentem.
11
Bardzo dobrze że tak powiedział. Powinni się nawzajem wspierać.
0
Dobranoc wszystkim Cules.
0
Bardzo dobrze że to się stało w tak wielkim meczu.
0
Ja pierdole co tu się dzieje
0
Zobaczymy czym nas kochany Lucho dziś zaskoczy .