0

W Barcelonie a nie w sezonie czytanie ze zrozumieniem się kłania

0

Mam takie pytanie nie w temacie . Znacie może statystyki Neymara w Barcelonie-chodzi mi o bramki i asysty

0

Jaki jutro wynik obstawiacie?

0

Wrócił dopiero co po kontuzji i Simeone nie zdecydował się go jeszcze wystawić

0

Bardzo go lubię. Myślę że w przyszłości będzie genialnym piłkarzem

0

Czyli teoretycznie jesteśmy faworytami:)

0

Orientujecie się może jak u bukmacherów na Atleti

0

Szkoda że w tym czasie nie ma meczów ligi mistrzów bo City ostatnio nie w formie. Ja obstawiam że mamy 60% szans na awans

0

0

Po pierwsze Antonelli a po drugie każdy ma swój gust. Może akurat jemu się ona podoba ale zgodzę się że są znacznie lepsze

0

Też nie możecie się już doczekać meczu z Atleti

0

Douglas??? A kto to kurwa jest?

1

Bardzo kompletny mecz Ivana. Pokazał dziś jakie tak naprawde ma możliwości. W defensywie dziś równie dobrze się zaprezentował. Oby tak dalej

5

Kurwa zejdzie w końcu z Suareza . Teraz jego się uczepili hejteży pierdolone

5

Widać że Lucho w końcu wymyślił jak grać z zespołami które stawiają autobus. Leo dzisiaj maksymalnie zaangażowany w grę. Na drógą połowę Rafe za Inieste i jedziemy. Po 3 punkty chłopaki.
Visca el Barca

0

Ja pierdole. A była nadzieja

0

Sędziowie z Hiszpanii

1

Jak narazie Getafe daje nadzieje. Ale to dopiero 7 minut

0

Dzięki(15znaków).

0

Ile Messi ma goli w la liga 16 czy 17.

0

Wielki człowiek wielki piłkarz.

0

Niby nic do niego nie mam ale jakoś nieszczególnie go lubiłem.

0

Genialny artykuł . Uwielbiam czytać podobne rzeczy.

0

Kiedy teraz pierwszy mecz ćwierćfinałowy z Atletico?

1

Troche dziwne że była żona jest jego agentem.

11

Bardzo dobrze że tak powiedział. Powinni się nawzajem wspierać.

0

Dobranoc wszystkim Cules.

0

Bardzo dobrze że to się stało w tak wielkim meczu.

0

Ja pierdole co tu się dzieje

0

Zobaczymy czym nas kochany Lucho dziś zaskoczy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?