ziomekbarca
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy jutro przy wchodzeniu piłkarzy na boisko będzie grany hymn Barcelony
1
Na jakim kanale leci jutro mecz
1
Całej fcbarca.com trypket również jest obsesją
18
Perełka z fioletowej "Gdyby Ronaldo nie zdobył Pichichi to przestał bym kibicować Realowi"
Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać
0
Co Suarez ma z Evrą
2
Ronaldo płacze
0
Super Puchar Europy
0
Nieważne kto będzie prezydentem ważne aby nasz ukochana Barcelona wciąż zachwycała nas swoją grą
1
Krytykujecie ich że w żałosnym stylu a tak naprawdę każdemu może zdarzyć się słaba połowa. Ja już zapomniałem kiedy ostatni raz słabo zagrali. Pamiętajcie to nie są maszyny grające fantastycznie co 3 dni a i przypominam w weekend mecz z Atleti. MAMY FINAŁ
4
Boże ludzie macie problem że redakcja usuwa komentarze a oni mają zasady które powinny być przez nas użytkowników przestrzeganie więc japa tam i piszcie kulturalnie i na temat
2
Sprawdzałem kurs na mecz Barcelona Bayern i za złotówkę postawioną na Barce otrzymamy 1,70 a za złotówkę na Bayern otrzymamy 4,78. Chyba aż takim faworytem to nie jesteśmy. Jak wam się wydaje?
8
Ronaldo nie strzela na pustą
2
Jakiej Modrić doznał kontuzji i czy karny był słuszny
0
Komentarz z RM.pl "Messi ma więcej szczęścia niż sterydów w organizmie"
2
Montoya to ma talent do przyjęcia piłki i odegrania do tyłu . Zero odwagi i kreatywności
18
Komentarz usunięty
2
3
Za 3 2 1 po wszystkim Laboga się spuścił
0
Nie wiecie może jak poważne są urazy Davida Luisa i Thiago Motty
3
Słyszeliście Zlatana? " Ja jestem najlepszym piłkarzem świata bo Messi jest nie z tej planety a Ronaldo przy mnie to zwykły przeciętniak"
0
Wygwizdali go i nie wytrzymał
0
Czemu wszyscy gadają tak jakby Pogba był naszym zawodnikiem?
0
Glik ma już 7 bramek w tym sezonie. Polski Glikenbauer
3
Jeszcze jest Roma Napoli o 12³°
1
Na minus Olkowski
3
Komentarz usunięty
2
Kurczę jutro do szkoły poprawiać oceny a ja myślę tylko o niedzielnym klasyku
0
Nie jest źle PSG w pierwszym meczu na pewno zagra bez Ibry i Verattiego
0
0
Laboga zaraz się spuści