ziomekbarca
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
5
Orłowski powiedział:"Ile ja bym dał żeby mieć jakiegoś konfidenta w szatni Barcelony"
Mathieu"Mówisz masz"
0
Nieważne kto będzie strzelał najważniejsze 3 pkt
0
Karabatić z Francji i Hansen z Dani
0
Z Marco nasza pomoc wyglądała by o niebo lepiej. Stegen liczę na cienie;D
0
Liczę jutro na dobry mecz naszej drużyny no i że Suarez zagra bardzo dobre zawody
0
Nie to co Stefan Bialas
0
Co tu się dzieje
0
Dobranoc. Dzięki za dzisiejsze dyskusje
0
Madryt oczywiście
0
Kurczę mam przeczucie że jutro Real straci punkty!
2
Ja nie Zawisza w strefie spadkowej szkoda
0
Sorki mój błąd
20
Zauważyliście że nocą są najlepsze rozkmimy
0
Moreno powiedział że Cuadrado należy już do Chelsea więc tak
0
Też żałuję że Rafy nie ma już w turnieju uwielbiam jego tenis a sąsiadkę chętnie poznam
0
Masz czarną sąsiadkę
0
Ja za Williams to dominatorka o której finał 9:30:)
0
Ja dwa za niekulturalne wyrażanie swoich opini oraz spamowanir
0
Dobre. Gdzie są te memy
0
Co za bezmózgie komentarze
0
Chyba Lol Lol i to jeden z normalnych użytkowników na tej stronie
0
Słyszyliście że "katarczycy" za pokonanie Niemców w ćwierćfinale dostali na głowę po 2 miliony euro, samochód oraz luksusową wille
0
Nie wiecie może o której godzinie użytkownik "g" dostał Bana?
0
Uuuuuu tu przesadziłeś
0
Nie sądzę po poprostu dobry sezon
0
Pożyjemy zobaczymy ale trzeba mieć nadzieje
0
Ogarnij się już marzycielu
0
A smoki w tej bajce były?
0
Chyba się nie zdarzyło