0

5

Orłowski powiedział:"Ile ja bym dał żeby mieć jakiegoś konfidenta w szatni Barcelony"
Mathieu"Mówisz masz"

0

Nieważne kto będzie strzelał najważniejsze 3 pkt

0

Karabatić z Francji i Hansen z Dani

0

Z Marco nasza pomoc wyglądała by o niebo lepiej. Stegen liczę na cienie;D

0

Liczę jutro na dobry mecz naszej drużyny no i że Suarez zagra bardzo dobre zawody

0

Nie to co Stefan Bialas

0

Co tu się dzieje

0

Dobranoc. Dzięki za dzisiejsze dyskusje

0

Madryt oczywiście

0

Kurczę mam przeczucie że jutro Real straci punkty!

2

Ja nie Zawisza w strefie spadkowej szkoda

0

Sorki mój błąd

20

Zauważyliście że nocą są najlepsze rozkmimy

0

Moreno powiedział że Cuadrado należy już do Chelsea więc tak

0

Też żałuję że Rafy nie ma już w turnieju uwielbiam jego tenis a sąsiadkę chętnie poznam

0

Masz czarną sąsiadkę

0

Ja za Williams to dominatorka o której finał 9:30:)

0

Ja dwa za niekulturalne wyrażanie swoich opini oraz spamowanir

0

Dobre. Gdzie są te memy

0

Co za bezmózgie komentarze

0

Chyba Lol Lol i to jeden z normalnych użytkowników na tej stronie

0

Słyszyliście że "katarczycy" za pokonanie Niemców w ćwierćfinale dostali na głowę po 2 miliony euro, samochód oraz luksusową wille

0

Nie wiecie może o której godzinie użytkownik "g" dostał Bana?

0

Uuuuuu tu przesadziłeś

0

Nie sądzę po poprostu dobry sezon

0

Pożyjemy zobaczymy ale trzeba mieć nadzieje

0

Ogarnij się już marzycielu

0

A smoki w tej bajce były?

0

Chyba się nie zdarzyło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?