ziomekbarca
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Suche. Dajcie wody
1
Oglądaliście już może nową SUKĘ. Koleś naprawdę dobrze gada i ma dużo racji
0
Sami sobie bramkę strzelili
0
Jak Isco nie pokarze magi to Real straci punkty
2
Czyżby Cristiano na 3 piętro
1
Nie wiem czego domagał się Ronaldo w tej sytuacji-ja też nie
0
Tytoń rozgrzany do czerwoności
0
Sędzia nam pomógł
6
Komentarz z rm.pl"Ciężko się ogląda ten mecz bo ci goście co go komentują tylko szukają szansy by dopiec Realowi"- ma chłopak poczucie humoru
5
Tak patrząc na symulki Ronaldo to myślę że nawet Iwona Pavlović w tańcu z gwiazdami dała by mu notę 10 za te emocje jakie wyraża upadając na ziemię
2
Zaraz 1/3 meczu za nami a ty wciąż 0-0. Trzeba mieć nadzieję
6
Widzieliście jak Benzema szarpał się z Damianem, jakby tak Ronaldo pociągnwli to ambulansem by go z boiska zwozili
1
Marcelo jak Alves
13
Kiedy mnie dotkniesz gdy jestem w pędzie symulka będzie
0
Jak narazie źle to wygląda
0
Jak myślicie jest szansa że dzisiaj Real może stracić punkty. Jak osobiście liczę że Elche zamuruję bramkę tak jak nam wczoraj.Malaga
0
Jak zawsze Barca wygrywa 5-0 madryckie dzienniki siedzą cicho a jak Barcelona się potknie od razu Barca słabnie. Żal
2
Nie było mnie cały dzień. Zapytam się tylko czy nasi wierni kibice(visca łebki) sprzedali już pół składy zwolnili trenera i wyklinali Alvesa czy nie??
7
Brendan Rodgers "Mój zespół byłby w stanie wygrać ligę mistrzów gdyby nie został z niej wyeliminowany w grudniu"
Śmiech na sali. Takiej głupiej wypowiedzi dawno nie słyszałem
0
Nie wiecie może co się dzieje z LOL LOL bo już go nie widziałem naprawdę długo
0
Zasady gry w piłkę z dzieciństwa.
1.Grubas na bramce.
2. Żadnych sędziów.
3. Nie ma faulów chyba że faulowany mocno bluzga.
4. Nigdy nie denerwuj właściciela piłki.
5. Gdy nie masz piłki butelka też się nada.
6. Gdy zostajesz wybrany jako ostatni to nie ma dla ciebie nadziei w życiu
Więcej poszukajcie sobie na memach piłkarskich
23
Bastian"Ludzie którzy kochają piłkę wiedzą że Messi jest najlepszy"
0
Komentarz usunięty
0
Wreście coś się dzieje
1
Będzie 3 piętro
0
Ja stawiam na remis. Ponoć Di Mateo ma zagrać 5 obrońców i 3 defensywnymi pomocnikami
5
Ale ten Veratti jest zajebisty
0
Ja tam się cieszę że przegraliśmy z Sosiedad bo ta porażka na dobre odmieniła naszą drurzynę
0
Skoro zgnietliśmy Levante a oni gładko pokonali Malagę 4-1 to aż boje się pomyśleć co my zrobimy za tydzień z nimi na Camp Nou
2
Cuda się dzieją na Camp Nou