0

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Rób swoje

1

Czy będzie gdzieś w tv mecz z Galaxy

0

Polskiej piłki

0

Balotelli sprawdził by się w roli niegrzecznego chłopca

0

Nie ma co oceniać na ten moment. Poczekajmy i z czasem wystawimy opinie na temat jego pracy

0

Na jakim kanale leci mecz Legi

1

A ja bym w jednym meczu stawiał na Bravo a w drugim na Niemca. Obaj potrzebują minut a w ten sposób będą mieli ich po tyle samo i w takim przypadku nie będzie takich skandali że jeden z nich nie zdobył LM

0

Czy te mecze w stanach z Galaxy Manchesterem i Chelsea będą gdzieś transmitowane w polskiej telewizji

0

Wiecie coś może gdzie dalej transmitowana będzie La Liga

1

Gdyby tylko Kataru nie było...

0

En serio nie będzie meczy La Ligi na NC

1

Świetne są twoje komentarze
Ps: skąd ty to wszystko wiesz

0

Nareszcie wróciłeś. Dawno Cię nie było

0

Jak jest w końcu z tymi prawami telewizyjnymi do La Liga . Normalnie mecze będzie transmitowało NC

0

Kiedy jest.

0

Komentarz usunięty

0

2

Bo z Warszawy
#Legia

4

Reporter: Wolisz trio BBC czy MSN ?
Bastian : Sam Messi jest lepszy niż cały Real.
Nieźle ich Pep wyszkolił

0

Nie no bez przesady to nie wrestling . Duże pieniądze są tak jak w każdym zawodowym sporcie, równie dobrze piłka może być ustawiana

0

To będzie ringowa wojna z potężnymi kopnięciami Aldo. Też juz zacieram ręce

0

Machida-Romero. Dobra walka się szykuje

0

Kto ogląda dzisiaj UFC

0

Jak można zawierać opcje pierwokupu w swoim zawodniku? Jeżeli sprzedaje się piłkarza klub ma takie prawo np Morata odszedł ale Real ma opcję pierwokupu. Jeżeli wypożyczasz zawodnika wtedy on jest twój i niemożliwa jest opcja pierwokupu.

5

Wypożyczyć bez możliwości pierwokupu? Co ty pieprzysz

0

Kiedy gra Argentyna

3

Autobiografia Zlatana jest świetna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?