ziomekbarca
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Rób swoje
1
Czy będzie gdzieś w tv mecz z Galaxy
0
Polskiej piłki
0
Balotelli sprawdził by się w roli niegrzecznego chłopca
0
Nie ma co oceniać na ten moment. Poczekajmy i z czasem wystawimy opinie na temat jego pracy
0
Na jakim kanale leci mecz Legi
1
A ja bym w jednym meczu stawiał na Bravo a w drugim na Niemca. Obaj potrzebują minut a w ten sposób będą mieli ich po tyle samo i w takim przypadku nie będzie takich skandali że jeden z nich nie zdobył LM
0
Czy te mecze w stanach z Galaxy Manchesterem i Chelsea będą gdzieś transmitowane w polskiej telewizji
0
Wiecie coś może gdzie dalej transmitowana będzie La Liga
1
Gdyby tylko Kataru nie było...
0
En serio nie będzie meczy La Ligi na NC
1
Świetne są twoje komentarze
Ps: skąd ty to wszystko wiesz
0
Nareszcie wróciłeś. Dawno Cię nie było
0
Jak jest w końcu z tymi prawami telewizyjnymi do La Liga . Normalnie mecze będzie transmitowało NC
0
Kiedy jest.
0
Komentarz usunięty
0
2
Bo z Warszawy
#Legia
4
Reporter: Wolisz trio BBC czy MSN ?
Bastian : Sam Messi jest lepszy niż cały Real.
Nieźle ich Pep wyszkolił
0
Nie no bez przesady to nie wrestling . Duże pieniądze są tak jak w każdym zawodowym sporcie, równie dobrze piłka może być ustawiana
0
To będzie ringowa wojna z potężnymi kopnięciami Aldo. Też juz zacieram ręce
0
Machida-Romero. Dobra walka się szykuje
0
Kto ogląda dzisiaj UFC
0
Jak można zawierać opcje pierwokupu w swoim zawodniku? Jeżeli sprzedaje się piłkarza klub ma takie prawo np Morata odszedł ale Real ma opcję pierwokupu. Jeżeli wypożyczasz zawodnika wtedy on jest twój i niemożliwa jest opcja pierwokupu.
5
Wypożyczyć bez możliwości pierwokupu? Co ty pieprzysz
0
Kiedy gra Argentyna
3
Autobiografia Zlatana jest świetna