0

6 podstawówka czy 1 gimnazjum???

0

0

Nie wiem czy wiecie ale Grzegorz Krychowiak kończy dzisiaj 25 lat. Życzę mu aby omijały go kontuzję i pią się jeszcze wyżej w swojej karierze :-()

0

Zdaje sobie z tego sprawę ale sam przyznasz że w drugiej połowie to nie było najlepsze widowisko

0

Dobre a nawet genialne było pierwsze 45 minut ,później to już tylko klepanie

0

Co nasi zrobią z Katarem - wciągną go nosem;)

0

Biegler znalazł już receptę na Katar-otrivin

0

Rzeźnicy tak już mają. Różnica klas

4

W czym niby Cię on zawiódł?

0

Chyba tylko w PK

0

Chyba jeszcze za wcześnie na takie słowa ale wszystko idzie w dobrym kierunku:)

0

Tl przykre ale są równi i równiejsi

0

Kurczę co dzisiaj tak mało newsów

0

LOL LOL wróciłeś? Coś długo cię nie było

0

Wielki trener niezależnie od tego co będziecie o nim mówić ja go podziwiam. Mi też nie podoba się jakim stylem gra Atletico stworzył wielki zespół który rywalizuje z najlepszymi bez pomocy ogromnych pieniędzy.
Szacun dla tego Pana

0

Przepraszam mój błąd nie wiem skont mi się to wzieło:/

0

Nie wiem czy wiecie ale piłkarz Atletico Cristian Anansotegi który nie został powołany jadąc na mecz zapomiał zabrać dokumentów z domu . Zatrzymała go policja jednak on nie miał zamiaru z nimi dyskutować i zamykając drzwi od samochodu przytrzasną policjantowi ręce. Zamiast na mecz został zabrany na komisariat i tam przesiedział całe widowisko na Calderon
PARODIA

3

W pełni podzielam twoje zdanie a Ney to kozak będziemy mieli z niego jeszcze dużo pożytku

1

Przepraszam za mój bezsensowny komentarz chciałem sprawdzić czy skończył mi się ban. Chłopaki zagrali wczoraj fantastyczną piłkę.ogromnie żałuję że mi mogłem wcześniej skomentować.
Visca el Barca

0

0

Ordegard zdecydowanie za dużo zarabia

0

Do następnego

0

Kto ogląda tenisa

0

A na Blaugrana.pl o wiele wiele lepsze podsumowanie meczu

0

A ja mam pytanie kiedy może byś oficjalne info o karze dla Ronaldo

0

Mam pytanie jak wyglądają statystyki Messiego i Ronaldo w 2015

0

Ale chujowe te koszulki

0

4 lutego (15znaków)

11

Ja bym podkreślił fantastyczną grę nogami z Ter Stegena

0

Karny brawo chłopaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?