0

Messi się nigdzie nie rusza zostaje u nas .

0

Potrzebujemy trenera klasy światowej i to powinno być kryterium jakim powinien się kierować Bartomeu a nie tym czy trener posiada DNA Barcy czy nie

0

Jak by tak było to zsjebiście. Klop i Simeone to jedyni trenerzy z jajami którzy mogą odbudować wielkość Barcy.

0

Po jego słowach można wnioskować że jest coś pomiędzy Lucho i Messim.

0

Niezły mecz. Pod koniec już mądrze oszczędzali się na Atletico. Boje się żeby mecz z paczką Simeone nie był nudny tak jak ostatnie nasze mecze i żeby nie było tylko klepania w poprzek lecz duża wymienność pozycji i odważna gra.
Visca el Barca!!!

0

To co się dzieje w szatni jest tylko ich sprawą. Ewentualnie jeśli mają ochotę to na ten temat powinni się wypowiadać Lucho oraz Leo.

14

Będziemy mieli z niego jeszcze dużo pożytku. Dziś Neymar był według mnie zdecydowanie najlepszy na boisku. Szybki ruchliwy niezwalniający akcji oraz zabójczo skuteczny. Brawo. Liczę na powtórkę z Atletico.

1

Jak bym mieszkał w Barcelonie albo w pobliżu to nawet takiego meczu nigdy bym nie odpuścił.

17

1

Co za gol neymara

0

Uwielbia tę waleczność Suareza.

0

Uwielbiam tę waleczność Suareza.

0

Zaczęli nieźle.

0

Wszystkiego najlepszego w nowym etapie swojego życia. Powodzenia Victor.

0

Znacie może już skład . Jeśli tak to podajcie proszę.

2

Trzeba przetrwać ten trudny styczniowy okres. Miejmy nadzieje że albo Enrique poleci albo poukłada i odmieni styl tej drużyny. Tylko nie wiem czy jest sens się łudzić.

0

Nareszcie . Mam nadzieje że zmieni się zarząd i wróci wielka Barcelona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?