ziomekbarca
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi się nigdzie nie rusza zostaje u nas .
0
Potrzebujemy trenera klasy światowej i to powinno być kryterium jakim powinien się kierować Bartomeu a nie tym czy trener posiada DNA Barcy czy nie
0
Jak by tak było to zsjebiście. Klop i Simeone to jedyni trenerzy z jajami którzy mogą odbudować wielkość Barcy.
0
Po jego słowach można wnioskować że jest coś pomiędzy Lucho i Messim.
0
Niezły mecz. Pod koniec już mądrze oszczędzali się na Atletico. Boje się żeby mecz z paczką Simeone nie był nudny tak jak ostatnie nasze mecze i żeby nie było tylko klepania w poprzek lecz duża wymienność pozycji i odważna gra.
Visca el Barca!!!
0
To co się dzieje w szatni jest tylko ich sprawą. Ewentualnie jeśli mają ochotę to na ten temat powinni się wypowiadać Lucho oraz Leo.
14
Będziemy mieli z niego jeszcze dużo pożytku. Dziś Neymar był według mnie zdecydowanie najlepszy na boisku. Szybki ruchliwy niezwalniający akcji oraz zabójczo skuteczny. Brawo. Liczę na powtórkę z Atletico.
1
Jak bym mieszkał w Barcelonie albo w pobliżu to nawet takiego meczu nigdy bym nie odpuścił.
17
1
Co za gol neymara
0
Uwielbia tę waleczność Suareza.
0
Uwielbiam tę waleczność Suareza.
0
Zaczęli nieźle.
0
Wszystkiego najlepszego w nowym etapie swojego życia. Powodzenia Victor.
0
Znacie może już skład . Jeśli tak to podajcie proszę.
2
Trzeba przetrwać ten trudny styczniowy okres. Miejmy nadzieje że albo Enrique poleci albo poukłada i odmieni styl tej drużyny. Tylko nie wiem czy jest sens się łudzić.
0
Nareszcie . Mam nadzieje że zmieni się zarząd i wróci wielka Barcelona.