4

@rumilas
Oby już od nowego sezonu takie połączenie było także na linii trener-zawodnik. :)

1

@batoosz
Niech na treningu potyka się o własne nogi, nie potrafi podać dokładnie na 5 metrów i nie trafia z metra na pustaka, jeśli w meczach jest jednym z najlepszych na boisku to obowiązkiem trenera jest na niego stawiać, bo to w meczach zdobywa się punkty, nie na treningach. Treningi nie są celem, są tylko przygotowaniem do osiągnięcia celu, czyli tego by dobrze grać w meczach.

Wiele było jeszcze nie tak dawno głosów od trenerów czy tez zawodników Barcelony jak to Andre Gomes genialnie wygląda na treningach.. i co jemu albo klubowi to dało?

3

@xoran
Grający prawie cały czas Pedri za to ma masę goli i asyst..
U Valverde to i młody Messi by szans nie dostawał, Setien w porównaniu z Valverde i Koemanem dawał Puiqowi sporo minut, a Koeman zwyczajnie ma uprzedzenie do Puiqa i trzeba być nie tylko ślepym ale i głuchym żeby tego nie dostrzegać.
Nie wiem co ma ogarniać Puiq, skoro praktycznie za każdym razem gdy dostaje jakieś ochłapy wyróżnia się na tle wszystkich. A chaos wynika z tego, że jak już po kilku meczach na ławce dostaje 10 minut gry to chciałby pokazać jak najwięcej, zrobić wszystko w tak krótkim czasie. Jakby miał zaufanie trenera to grałby nieco inaczej, rozważniej, co już pokazywał za Setiena, gdzie był jednym z najlepszych naszych zawodników końcówki tamtego sezonu.

1

@batoosz
Sorry, ja ślepy nie jestem i widzę jak gra gdy już w ogóle gra,a jest to zdecydowanie odpowiedni poziom.


2

"Sport: Szatnia Barcelony chce kontynuować współpracę z Ronaldem Koemanem"
To może by go na sprzątacza w tej szatni zatrudnić..

"Sport uważa, że trener nie kieruje się osobistymi obsesjami i staje u boku piłkarzy, zwłaszcza w najtrudniejszych momentach."
Riqui z pewnością potwierdzi..

1

Czyli angielski finał będzie.

11

Wychodzi brak projektu, wygrał dzięki popularności i świetnej pierwszej kadencji, a teraz dopiero montuje ekipę na zasadzie "kto da więcej", żeby tylko uzyskać gwarancje.
Kto się w ten sposób dostanie do zarządu.. nie wiem, ale się tego obawiam. A mogli się dogadać z Fontem, wprowadzić jego projekt, który jako prezydent nadzorowałby Laporta i wszyscy byliby zadowoleni.

0

Huesca zagrała bardzo dobry mecz, jak na to, że są na ostatnim miejscu w lidze to wręcz świetny, ale mieli pecha, bo my strzelaliśmy gole po strzałach jakich 90% ląduje zwykle w trybunach, bądź w rękach bramkarza, a tutaj 2 siadły idealnie, a trzeci po "idealnym" rykoszecie, a sami nie trafili w sytuacji jakich 99% jest wykorzystywanych.

1

@olav
A o piłce wybitej nad poprzeczkę z pustej bramki przez Mira zapomniałeś?
Mecz na 1-1, maks 2-1 dla nas.

0

"W meczu z Sevillą czułem ból"
Nowy trener, stare podejście. Jak Valverde wpuścił niedoleczonego Dembele w meczu z Lyonem i ten pogłębił sobie kontuzję, tak Koeman niedoleczonego Araujo w meczu z Sevillą i stało się to samo.
A tak ciągle każdy zapewnia, że grają tylko w 100% gotowi zawodnicy..

3

Keita co przypakował. :)

0

Dlatego projekt Fonta był lepszy, bo był, a Laporta dopiero teraz stanowiska dzieli.
Jakby socios mieli do wyboru projekt Fonta vs "projekt" Laporty to Joan nie miałby najmniejszych szans na wygraną, ale tu była rywalizacja między projektem Fonta, a zaufaniem Laporty zyskanym podczas pierwszej kadencji.
Dlatego idealne dla klubu byłoby jakby Laporta jako zaufany człowiek, stanął na czele dobrze przygotowanego projektu Fonta.

0

@kamilwalus1997
#ZAMURZKOEMANEM

1

Czyli Koeman out, Roca stay. :)

0

Wyszli na luzie, na pewniaka, że już mają awans w kieszeni i stąd tyle okazji z naszej strony, w przerwie poszła rozmowa motywacyjna i w 2 połowie już tak dobrze nie wyglądaliśmy, co pokazuje ile w tym było naszej dobrej gry, a ile olewactwa PSG.
Fakt, że nie wykorzystaliśmy w 1 połowie tego luźnego podejścia PSG do tego meczu też o nas dobrze nie świadczy.

20

@cules100pro
Jedyną "szkodą", że Valverde nie został do końca sezonu jest to, że nie spił piwa, które naważył. 8-2 z Bayernem to efekt jego 2,5 letniej "pracy", który wielu niemyślących przypisuje Setienowi, podczas gdy ten nie zdążył wpłynąć na drużynę, ani pozytywnie, ani negatywnie.

0

@Patry10
Bo Bartomeu chciał oszczędzić na pensji, a Koeman myślał, że będzie grał bez "9" i też go nie chciał.

0

Lautaro Martinez za pieniądze ze sprzedaży Griezmanna i Aguero jako jego zmienik z wolnego transferu.

0

@Pawlak1992
Odpisze Ci ostatni raz, bo masz podstawowe braki w myśleniu i rozumieniu tekstu pisanego i zwyczajnie szkoda mi marnować czasu na rozmowę z Tobą.

Zagraliśmy w PK w tym roku z 2 drużynami z niższych lig, drużyną środka tabeli La Liga- Granadą i jedyną w tym zestawieniu WZGLĘDNIE mocną Sevillą, którą pokonaliśmy w zasadzie TYLKO dzięki błędowi sędziego.
W finale zagramy z kolejną drużyną ze środka tabeli.
Jeśli wygranie w takich okolicznościach PK to ma być powód by skakać z radości (oczywiście każde trofeum cieszy samo w sobie, ale to dla normalnie myślących oczywiste, ale Ty wolisz czepiać się słówek i wyciągać daleko idące wnioski pasujące Ci do bzdurnych teorii, zamiast zrozumieć o co chodzi), by bić pokłony za to trenerowi i z automatu przyznawać mu pozostanie na stanowisku na kolejny sezon, w sytuacji gdy najmocniejszą z drużyn, z którymi się mierzyliśmy kadrowo przerastamy dwukrotnie, to chyba nie rozumiesz jakiej klasy klubowi kibicujesz.
W sytuacji jaka się przed nami w tym sezonie otworzyła, gdy ominęliśmy Real i Atletico wygranie tego pucharu to dla takiego klubu jak Barcelona OBOWIĄZEK, a nie powód do wielkiej chwały.

Z mojej strony koniec jakichkolwiek rozmów z Tobą, przekonasz się (mam nadzieję już od następnego sezonu), że miałem rację odnośnie Xaviego, oczywiście mimo iż będziesz o tym wiedział to się do tego nie przyznasz, nie Ty pierwszy i nie ostatni, który nie rozumie oczywistych nieraz rzeczy i później nie ma w sobie krzty pokory by się pokajać i przyznać do błędu.
EOT.

0

@Mroziu
A ten trener drużyny z Bagladeszu to były piłkarz Barcelony, wychowany w kulturze gry Barcelony, który w czasie swojej kariery piłkarskiej pokazywał wszelakie predyspozycje i cechy do tego by zostać w przyszłości świetnym trenerem, który potwierdził to ucząc słabych graczy z Bangladeszu gry w stylu Barcelony i grając tym stylem zdominował tą ligę? Jeśli tak to oczywiście, jest w tej chwili realną konkurencją dla Xaviego.
ehh..


0

Piękna wiadomość, czekam na potwierdzenie czynami i drugą, jeszcze piękniejszą wiadomość o Xavim w roli następcy Koemana. :)

0

@Mroziu
PSG miało wynik z 1 meczu, sami się cofnęli, a nie zostali zepchnięci. Grali na stojąco wręcz. Jak widać to się im opłaciło, bo nawet nie przegrali, a mogli przegrać i 3-0 i nic by się im nie stało bo zrobili sobie wynik w 1 meczu.
Wszystko przeciwko mnie? Heh, zacznij czytać ze zrozumieniem, a nie się cieszyć gdy ktoś jakieś bzdury przeciwko podawanym przeze mnie FAKTOM pisze.
Raków gra fajną piłkę? Być może, nie oglądam ligi, od której nawet ta Katarska jest mocniejsza, ale z tego co widzę po tabeli to Raków nie zdominował ligi jak Al-Sadd, a jedynie walczy o miejsce w pucharach..

0

@Filipfcb2000
Heh, nasi ligowi rywale nie będą mieli przewagi 3 goli z pierwszego meczu żeby nam pozwolić na taką grę jak dziś POZWOLILI Paryżanie. ;)

0

@Pawlak1992
Która z drużyn La Liga ma mocniejszą kadrę od nas, że niby mamy się cieszyć z wygrania PK dzięki kluczowemu błędowi sędziego w rewanżu z Sevillą?

0

@Pawlak1992
Wycofanie całą drużyną we własne pole karne i wybijanie piłek byle dalej czy wpuszczanie stoperów za napastników przy korzystnym wyniku z ligowymi przeciętniakami to już wyrzuciłeś z pamięci?

0

@JarekS
Wiesz ile razy wygrał ten najbardziej utytułowany klub w ostatnich 10 latach? Aż 2.

Wiesz kto jest przykładowo najbardziej utytułowanym klubem we Francji? Tułające się od lat po dolnej części tabeli Saint-Etienne.

Szukaj dalej naciąganych argumentów przeciwko Xaviemu, który rozbił w proch i pył, owszem, słabszą ligę, ale grając zawodnikami na poziomie tejże ligi, w stylu jeszcze 2 lata całkowicie obym 95% zawodników, których prowadzi.

btw, Ty sam podajesz argumenty za Xavim, skoro prowadząc klub (Twoim zdaniem) na poziomie Wysp Owczych, prezentuje się w ten sposób na tle niezłej drużyny Monterrey: https://zapodaj.net/images/0f544d5d998e5.jpg
która 4 dni później przegrywa z Liverpoolem po golu na 2-1 w doliczonym czasie gry prezentując się nie gorzej od ówczesnego najlepszego klubu świata: https://zapodaj.net/images/62c770c6a1334.jpg to musi być jeszcze lepszy niż ja go widzę. A to było ledwie pół roku po tym jak został trenerem. :)

0

Takie podejście się chwali, wygrali pierwszy mecz 4-1 na wyjeździe i w rewanżu myślą o wygranej, a nie bronieniu wyniku.
Koeman po wygraniu pierwszego meczu 4-1 już od 3 dni by ustawiał wszystkich możliwych do wystawienia w tym meczu obrońców w naszym polu karnym na Parc des Princes i tłumaczył im żeby chociaż nie myśleli żeby się z tego pola karnego ruszać do przodu.

0

@JarekS
Xavi ma w drużynie więcej wychowanków niż Barcelona. Wprowadził zawodnika, który w poprzednich 2 sezonach miał łącznie rozegrane 4 mecze w drużynie, w tym 11, a miałby więcej gdyby nie kontuzje.
Tabata to gracz, który od lat gra w tej lidze i jak sam zauważyłeś ma już 40 lat, a poza tym głównie wchodzi z ławki na końcówki gdy wyniki meczów są już ustalone.

Ciągle czytam tylko o tym Cazorli, ok jest, ale to JEDEN tak gracz, w lidze, w której inne zespoły mają ich więcej. Dlaczego nikt inny, mający więcej tego typu, ogranych w Europie zawodników nie gra jak drużyna Xaviego, albo przynajmniej nie robi takich wyników?

Do momentu objęcia przez Xaviego funkcji trenera drużyna grała zupełnie inaczej, choć w jej składzie 90% zawodników to od lat ci sami gracze, a większość z nich to wychowankowie. Xavi wpoił im od podstaw sposób grania Barcelony i sprawił, że przynosi on efekty w postaci wyników.
W Barcelonie podstaw nikogo już nie trzeba uczyć, wystarczy doszkalać pewne elementy, zawodnicy są o wiele lepsi jakościowo, łatwiej przyswajają założenia taktyczne, technicznie są bardzo dobrze wyszkoleni co grę w naszym stylu znacznie ułatwia.

Xavi ma mieć podjazd do Koemana? Chyba odwrotnie. Przecież Koeman z 6 na 9 prowadzonych przez siebie klubów wylatywał po 1 sezonie, co wystawia o nim wystarczające świadectwo. Dla niego sukcesem samym w sobie jest utrzymanie się na stanowisku dłużej niż 1 sezon. Ma być lepszy od Xaviego tylko dlatego, że jest starszy i dłużej trenuje? To tak nie działa. A może Twoim zdaniem Fati czy Pedri też są u nas w drużynie najsłabsi, bo mniej meczów od innych rozegrali? Może każdy młody wchodzący z Barcy B tez powinien najpierw odejść z drużyny i zostać zweryfikowany w lepszym europejskim klubie zanim dostanie szanse w naszej pierwszej drużynie?

Chcesz weryfikować Xaviego na poziomie Barcy B? Przecież jego Al-Sadd Barcę B przerasta o klasę, jak i sama liga katarska przerasta 3 ligę hiszpańską. To już wystarczająca weryfikacja.

0

@Gregsky10
Mam nadzieje, że maks po sezonie powie mu tak:


0

@Mroziu
Zobacz jak Al-Sadd grało zanim Xavi został ich trenerem, a jak gra teraz, z 90% tych samych zawodników. Xavi wytrenował ich by grali w stylu Barcelony i to tak, że wygrał ligę na 4 kolejki przed końcem nie doznając ani jednej porażki.
Rozumiem, że masz swoje zdanie, ale nie dyskutuj z faktami.
Koeman nie szukał w rezerwach gdy nie miał kontuzji swoich podstawowych graczy, czyli tych samych co u Valverde, z wyjątkiem oddanych Suareza i Rakiticia..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?