0

@Borneo
To zawodnik na średniaka La Liga, a nie 4 ligę, także tak czy siak idzie do nas na zmarnowanie..

0

@addept
Pomógł, zaliczył bardzo ładną asystę po solowej akcji, przy próbie której nasz super strzelec to by się ze 3 razy o własne gałęzie zaplątał.

0

@Borneo
Masz słuszne myślenie, ale jedynie życzeniowe, moje jest oparte na tym co widziałem w tym sezonie.
Ogólnie z perspektywy Barcelony super transfer, niska cena za duży talent, nawet jak nie wypali to klub wiele nie traci.. tylko jak ktoś nie traktuje piłkarza jak produkt, a jak człowieka, to jednak szkoda takiego chłopaka, bo będzie grzał ławę i marnował potencjał.

0

@Borneo
Tak, kwestia zaufania trenera, ale do.. Yamala czy Raphinhi. Flick im ufa bezgranicznie, słucha ich i jeśli nie chcą zmiany to praktycznie sam z siebie ich nie zmienia.
Ile się nagrali w tym sezonie Torre czy Pau Victor? Bardghji zajmie ich miejsce.. z ta różnicą, że dojdzie jeszcze Nico, któremu też trzeba będzie wygenerować minuty i to duże.

0

@noface
Zmiennik dla Yamala, który w tym sezonie nawet przy kilkubramkowym prowadzeniu gdy już schodził to na dosłownie kilka minut przed końcem, a w tym sezonie chce grać jeszcze więcej?
No to już masz odpowiedź skąd takie scenariusze..

0

@eMBeeR
Szybki, techniczny, dryblujący, dobrze ułożona lewa noga, ogólnie bardzo obiecujący młody zawodnik, jakby poszedł do klubu, w którym by regularnie grał to by mógł być za kilka lat topowym skrzydłowym, ale przyjdzie do nas, posiedzi trochę na ławce i zostanie co najwyżej średniakiem..

0

@slayer
Zgadza się, co tylko każe przypuszczać, że młody Szwed niezależnie od tego jak będzie się prezentował i tak nie dostanie wielu minut u Flicka

0

@Borneo
Ja się z tym wszystkim zgadzam, problem jest w trenerze niechętnym do rotowania nawet gdy wysoko prowadzimy oraz w zawodnikach, którzy nie chcą być zmieniani.
Bardghji mógłby być fajnym transferem i zebrać sporo minut, ale tak nie będzie i dlatego szkoda, bo zmarnujemy kolejny młody talent.

0

@ali3gator
Na początku sezonu kilka meczów i też dobrze wyglądał, później jeden mecz po miesiącach przerwy, a co za tym idzie kompletnie bez ogrania, tylko bardzo dobry zawodnik bez ogania może grać w taki sposób.

0

@ali3gator
Jak zagrał godzinę z Mallorcą to był najlepszy na placu.. także z pewnością dlatego nie grał..

0

@TridenteMSN
Fajnie by było, ale to nie Football Manager, Flick nie ściągał Yamala za często już w tym sezonie, nawet przy wyższych wynikach, w przyszłym Lamine będzie jeszcze mniej chętny do bycia zmienianym.

0

@Borneo
W poprzednim sezonie wystarczyło nam 2,5 skrzydłowego, bo Ferran dzielił minuty między 9, a skrzydłem. Teraz ma dojść jeszcze Nico, a Yamal chce grać coraz więcej, nie mieć więcej rotacji.
A następne KMS to za 4 lata będą.
Także Bardghji dostanie znaczące minuty w pierwszych rundach CdR i tyle..

0

@kcule14
Zgadza się, tylko wtedy na jego pozycji grały takie tuzy jak Pjanić czy Alena, a nie Yamal, Raphinha czy prawdopodobnie Nico.
Fati praktycznie nie grał w poprzednim sezonie, choć na skrzydłach byli w zasadzie tylko Yamal i Raphinha, teraz ma dojść jeszcze Nico.. gdzie widzisz minuty dla młodego?

0

Szkoda chłopaka.. posiedzi sezon czy dwa na ławce, później odejdzie na wypożyczenie do jakiegoś średniaka, a następnie odejdzie za darmo i popadnie w przeciętność. Taka typowa ścieżka dla młodych utalentowanych zawodników, których sprawdzamy

0

@Zbyszard
Byłbyś na jego miejscu to byś nawet ze swoim krzesełkiem na te trybuny przychodził..

I nie chodzi o to, że Fatiemu tylko na kasie zależy, on jak już dostawał szczątkowe szanse pokazywał, że wciąż potrafi grać na bardzo wysokim poziomie. Dlaczego ma rezygnować z kasy byle tylko gdziekolwiek grać, skoro on ma kontrakt z Barceloną i to w niej grać powinien? Ansu się wywiązuje z kontraktu, to Barcelona (a szczególnie Flick) traktuje go jak śmiecia.

A co do ambicji.. w meczu z Mallorcą, gdy po miesiącach na ławce w końcu dostał godzinę gry i był naszym najlepszym zawodnikiem na boisku pokazał, że ambicji mu nie brakuje. Problem w tym, że Flick z niewiadomych względów go skreślił i ma gdzieś to w jakiej formie jest Fati bo i tak nie chce mu dawać minut. To jest ewidentne działanie na szkodę klubu, bo mamy zawodnika, który potrafi grać na bardzo wysokim poziomie, płacimy mu wysoką pensję, a z niego nie korzystamy, natomiast za chwilę, za wagon kasy podpiszemy kolejnego zawodnika na tą sama pozycję i damy mu porównywalny kontrakt..

0

@Stinger_
Myślę, że to jednak Ty nie zrozumiałeś..

0

@Stinger_
Tylko, że Lewy poza golami to swoją grą pomaga bardziej rywalom niż własnej drużynie, a dla Alvareza gole to jest dodatek do jego wielkiego wkładu w grę drużyny.
Inaczej mówiąc, lepszy Alvarez bez ani jednego gola niż Lewy z tylko golami.

0

No i super, fajny zmiennik dla Ter Stegena, z potencjałem na jedynkę w przyszłości :)

0

Ta informacja miała potencjał na głównego newsa, wystarczyło dać tytuł "Oficjalnie: Fabregas wraca do Barcelony!" :)

0

@eMBeeR
Nie zgodzi się, pod koniec sezonu będzie żebrał o nowy kontrakt, teraz będzie cisnął ile się da z obecnego

0

@MaFCB
40. Nico podpisuje kontrakt z Bayernem
41. Laporta: mamy najlepszych zawodników, nie potrzebowaliśmy Nico
42. Flick zadowolony z obecnej kadry

0

@RobsonPL
Po co Mareczka i Araujo mają wyrzucać jak się z nimi dobrze dogadują, a Lewy zarabia dużo więcej niż oni razem wzięci?

0

@arturek831
Zgadza się, najsłabszy na boisku prawie co meczu, on korzysta na grze w Barcelonie (nabijając statystyki), a nie Barcelona na tym, że on dla niej gra, a do tego zarabia najwięcej w drużynie, więcej niż Pedri, Gavi i Raphinha razem wzięci.

0

Ehh, wystarczy pozbyć się Lewego i budżet uzdrowiony, 3-4 nowych topowych zawodników będzie można zarejestrować, a i jakość samej gry wzrośnie.

0

Ja bym się nie zdziwił jakby to jego ojciec korzystał ze sławy syna i się z takimi panienkami zadawał, a w zamian one sobie zasięgi poprawiły dzięki młodemu..

3

Raphinha zagrał sezon życia i bardzo wątpliwe żeby kiedyś taki powtórzył, brać i się nie zastanawiać póki dużo oferują, bo za 2-3 lata będziemy próbowali go wypchnąć za 1/8 tej kwoty i mało kto będzie nam chciał tyle dać.

0

No i super, Ter Stegen na jedynkę, Garcia na zmiennika i pozycja GK właściwie obsadzona.

1

@slayer
Facet zadzwonił dzień przed meczem o nic z Bilbao, w którym bez najmniejszych problemów zagrał 89 minut, że ponad 2 tygodnie później nie da rady zagrać w ważnym meczu drużyny, której był kapitanem, przeciwko Finom.

Tego się nie da obronić.

2

W tym przypadku bardzo mądrze Lato gada, ale większość ocenia po sympatiach i antypatiach, a nie konkretnym zachowaniu i słowach. Dla wielu ważniejsze kto, a nie co..
To samo było przy ocenach konfliktu Lewy-Probierz.
Nie wiem dlaczego ludzie uznają, że jak ktoś coś więcej niż inny osiągnął to mu więcej wolno, może być bucem, arogantem i ma prawo do decydowania w sprawach, w których ze względu na zajmowane stanowisko decyzyjność ma ktoś inny.

1

Obejrzałem sobie skróty i.. Roque może strzału nie oddał, ale jakby jego koledzy dogadali się kto ma nogę dostawić do wyłożonej przez niego piłki zamiast ją sobie zabierać to by miał asystę. Ogólnie Palmeiras dużo bliżej wygranej niż Porto, także jak ktoś myślał, kluby z Europy tam na luzie będą wszystkich wozić to się mógł zdziwić w tym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?