4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo fajny zawodnik, polubiłem go gdy grał w Sevilli, ale Barcelona to niestety były zdecydowanie za wysokie progi dla niego..
Szkoda, że został boiskowym symbolem upadku najlepszej drużyny w historii obok Bartomeu w biurach i Valverde na ławce, którzy zrobili mu krzywdę dając mu stery po Xavim, Inieście czy Fabregasie, do których Ivan nie miał podjazdu.
0
To może niech zrobią sondę wśród zawodników, także tych, których drużyny nie dostały się na KMŚ czy chcą uczestniczyć w tym turnieju czy nie.. Jurgen by się zdziwił jakby 99% była bardzo chętna żeby tam grać.
0
Tak się kończą kombinacje klubu, MATS powinien być numerem 1 w nadchodzącym sezonie, Garcia zmiennikiem i po problemie.
3
@rumilas
Nasi poza jednym nie są zmęczeni, a i ten jeden by nie był jakby mieli możliwość grania na KMŚ.
3
Problem w tym, że jedyną opcją na wpłacenie klauzuli jest dogadanie się z zawodnikiem, bo formalnie to zawodnik wpłaca za siebie klauzulę, wykupując swój kontrakt.
Druga kwestia jest taka, że nie słyszałem żeby ktoś z Barcelony ogłosił porozumienie, wszelkie tego typu informacje to jedynie wymysły pseudodziennikarzy.
0
@sciahoo
Ja doskonale wiem skąd to hasło się wzięło i czego pierwotnie dotyczyło, ale w obecnych czasach, gdy katalończycy nie muszą już "uciekać" na stadion by móc poczuć się wolnymi to hasło zostało zaimplementowane także do innych sfer życia klubu i przez wiele lat brak reklamy na koszulkach właśnie z tym hasłem był kojarzony i to także w wyniku celowego działania klubu by tak właśnie było.
0
@prodigy
Po trzech pierwszych kapitanach chętnie większość tu jedzie bez powodu, ale Pana Zmęczonego, byłego kapitana naszej reprezentacji nie wolno ruszać, bo to ich świętość, choć pokazał, że zarówno ich jak i reprezentację ma gdzieś.
1
25-30mln za Araujo?
Rozumiem, że oni go chcą wypożyczyć na sezon?
1
@sciahoo
Generalnie nie, ale mimo tego to był najbardziej "namacalny" symbol tego hasła.
0
@Frytkizketchupem
Nie "bo nosi", tylko "jak nosi" i w jakiej sytuacji.
0
Mądry chłopak z tego Nolito, Yamal z tą czapką to akurat najmniejszy problem, choć racja, że takie "gwiazdorzenie" nie jest potrzebne.
Ale co do sprzedania Viniciusa i ustawienia Mbappe na nominalnej pozycji oraz wymiany napastnika w Barcelonie ma 200% racji.
0
@prestigiacomo
Może przez to, że jak przy projektach w poważnej firmie (a Barcelonę z pewnością można za taką uznać) coś trzeba zweryfikować to się to weryfikuje i podaje nowy termin zakończenia projektu w oparciu o zweryfikowane dane.
Tutaj wychodzi na to, że co tydzień czy dwa coś nowego na placu budowy wyskakiwało, bo przez miesiące nikt nie potrafił podać nowego terminu.. była mowa o jakimś nieznacznym opóźnieniu, faza pucharowa LM miała być grana na nowym stadionie, później już tylko cześć tej fazy, później El Classico, później początek nowego sezonu, aż w końcu od którejś kolejki nowego sezonu.. To ile tam tych odkryć mieli i co odkrywali?
Naprawdę tak ciężko zrozumieć, że tu wszystko jest niepoważne? Coś tam wyskoczyło dodatkowego, więc klub ma podejście, że "kiedy się uda to skończą"? No nie..
Jasne, ja z tym odszkodowaniem za opóźnienie od pierwotnego terminu trochę ironizuję, rozumiem, że były okoliczności, które spowodowały "planowe" opóźnienie, ale te okoliczności pojawiły się raz, a opóźnień było co najmniej kilka. Nie są to okoliczności, w których należy odtrąbić pełen sukces i całować po rękach wykonawcę.
0
@tkankowski
To chyba jakiś rodzaj dewiacji gdy ludzie oszukiwani na każdym kroku jeszcze bronią tych co ich oszukują..
0
@lajcior
W tym wieku trzeba przede wszystkim grać żeby się rozwijać, oczywiście nie mówię tu o grze na poziomie amatorskim, ale zdecydowanie lepiej grać drużynie walczącej o utrzymanie w La Liga niż siedzieć na ławce zwycięzcy ligi.
0
@partymaker
Najbardziej i to wielokrotnie to w trakcie zmieniały się ustalenia dotyczące daty oddania stadionu i egzekwowania kar.
6
Stadion miał być gotowy na 125 rocznicę powstania klubu, 29 listopada 2024, będzie na 10 sierpnia 2025. 254 dni opóźnienia. Za każdy (ś)Limak miał wypłacić 1mln Euro kary. Także nie dość, że stadion będziemy mieli to jednocześnie już koniec naszych problemów finansowych.. Laporta szef!
oh wait..
1
@partymaker
Ja się tylko zastanawiam ile mln odszkodowania dostaniemy od (ś)Limaka, skoro za każdy dzień opóźnienia miały być milionowe odszkodowania, a stadion gotowy maksymalnie do końca 2024..
4
Ktokolwiek przyjdzie, jak nie pokaże na wstępie kto rządzi i powoła Lewego, który już pokazał, że ma gdzieś reprezentację to nic dobrego z tego nie będzie.
0
@lajcior
Tzn. jakby tak całe życie trenował przy doświadczonym trenerze i kolegach to by miał super karierę?
0
@lajcior
A jak inaczej nazwać notoryczne sadzanie na ławce gracza, który prawie za każdym razem gdy już od święta pojawiał się na boisku pokazywał się z dobrej strony?
Rozwijanie potencjału to to nie było..
14
Kolejny, który niezależnie od prezentowanego poziomu gdy już dostawał szczątkowe szanse grania, był później znów przyspawywany do ławki..
Niech ucieka gdziekolwiek i gra, bo szkoda żeby mu Flick karierę marnował.
0
@Coveta
Tylko, że on karierę chciał robić w Barcelonie, a ta mu to uniemożliwia. To wystarczający powód, żeby się zbuntować i wydoić klub z kasy.
I klub sobie bez Fatiego poradzi, owszem, ale bez kasy którą musiałby mu wypłacać jeśli ten nie odejdzie już nie. Fati jak widać jest sobie w stanie poradzić z rokiem grzania ławy, a klubu bez jego odejścia nie stać na kontrakt Nico. Komu bardziej zależało jest tak bardzo oczywiste, że aż bije po oczach. Zresztą to, że już przed rozpoczęciem okienka ten transfer jest na ostatniej prostej pokazuje jak bardzo Barcelonie zależy na szybkim odciążeniu budżetu, bo Fati nie ma najmniejszego powodu by się tak spieszyć z odejściem, on równie dobrze mógłby odejść za tydzień, dwa czy miesiąc, a Barcelona jak szybko nie odciąży budżetu to Nico pójdzie do Bayernu, bo w Bilbao jest spalony, a czekać do ostatnich dni okienka licząc, że ubieramy miejsce w budżecie nie będzie, bo ryzyko za duże.
0
@Coveta
Tylko, że Fati pobiera pensję, a to klub płaci mając duże problemy finansowe i potrzebując odciążyć budżet płacowy. Kto tu komu idzie na rękę jest oczywiste.
0
@bryzabity
Który pracodawca byłby chętny płacić takie pieniądze pracownikowi, który nic nie robi? Czy to w piłce czy w jakimkolwiek innym zawodzie nie ma takich pracodawców.
Gdyby Fati się zaparł to by mu Barcelona wypłacała różnicę między tym co zarabia obecnie, a tym co by mu nowy pracodawca płacił. Butny karierowicz? Nie, dla wielu wciąż super okazja do pozyskania dobrego zawodnika i tylko to by miało znaczenie. Wielu już było takich co ich szereg drużyn chciało wypożyczyć, ale nie było ich stać na pokrycie całej pensji i kluby wypożyczające musiały dopłacać. A ilu było takich, którzy siedzieli na trybunach do końca kontraktu przez 2 lata?
A Fati ani hulaka, ani ma wywalone. Wrócił po kontuzji, trenował, walczył o skład, ale jak nie ma uczciwej konkurencji to co ma jeszcze zrobić? Zagrał godzinę z Mallorcą kompletnie bez ogrania i mimo to był najlepszy na boisku, a później znów przyspawany do ławki..
2
Już nie zmęczony?
Po raz kolejny pluje w twarz kibicom, a ci nie mają szacunku do siebie samych i udają, że deszcz pada..
3
@bryzabity
Co znaczy nie opłaca? Naprawdę takie coś trzeba tłumaczyć?
Wyobraź sobie, że masz kontrakt w pracy na 2 lata, masz zarobić jakąś określoną kwotę, pracodawca przychodzi do Ciebie i mówi, że chciałby przedłużyć Ci umowę o rok i.. w 3 lata zarobisz pensję, którą bez przedłużenia zarobiłbyś w 2 lata. Rozumiem, że podpisujesz nową umowę z pocałowaniem ręki szefa za tak wspaniałomyślną propozycję z jego strony?
Nie zatrudnił by go nikt? Otóż nie, zatrudniłby, bo Barcelonie nie opłaca się trzymanie na trybunach zawodnika z tak dużą pensją, więc nie mając wyjścia zgodziłaby się na płacenie części wynagrodzenia byleby tylko ktoś inny do tej pensji się dokładał.
13
Ludzie pieprzą głupoty, że brak ambicji, że tylko kasa się dla Fatiego liczy.. przecież rozłożenie pensji na więcej lat zawodnikowi kompletnie się nie opłaca.. Widać, że zależy mu na grze i mimo tego, że klub ma go gdzieś, to on idzie klubowi na rękę i zapewne co ma zarobić w 2 sezony zarobi w 3.
0
@Cule1797
Zgadza się, szkoda chłopaka..
3
Super transfer z punktu widzenia klubu, bo za takie pieniądze to żadne ryzyko, problem w tym, że Flick go przyspawa do ławki, chłopak przestanie się rozwijać i zmarnujemy kolejny talent.
A jeśli będzie grał w 4 lidze to jeszcze gorzej, bo będzie się cofał w rozwoju.
0
@lithotripter
Zmarnujemy kolejny talent..